Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746569 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2775 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 14:27:33 »
Na Ceneo przy opcji "Kup Teraz" komiks "Lucyfer" tom 1 M. Careya 40 zł taniej! Kod rabatowy -> Kupteraz
Chyba już nie działa, wyskakuje mi komunikat kod nie może być użyty.
Kalkulator Egmontu
Przeczytane: 961 z 1492 (64,41%) // Do przeczytania: 531 (35,59%) stan na 11.02.2020
Goodreads

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2776 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 14:28:38 »
Chyba już nie działa, wyskakuje mi komunikat kod nie może być użyty.

Przykro mi, wszystkie kody zostały wykorzystane. Trochę się Pan spóźnił, niestety.

Offline Lipa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2777 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 16:16:23 »
Pamięta ktoś jakieś fajne promki rok temu w dzień dziecka?

Online Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2778 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 16:44:52 »
Wahałem się nad tym tytułem, ale przy takiej cenie nie ma już się co zastanawiać :)

I to jest właśnie siła promocji (i słabość nabywców :) ). Ja w ogóle nie planowałem kupować, bo mam całość w miękkiej oprawie (nieruszoną w sumie, bo Sandmana mam na 7 czy 8 tomie od dawna rozgrzebanego). Ale cena skusiła i pewnie się skończy tym, że mając "jedynkę" wymienię całość na nowe wydanie.

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2779 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 17:14:47 »
W drugim kroku "Dostawa i płatność" w lewej kolumnie na samym dole jest pole "Centrum Zniżek - wprowadź kod". I tam można wpisać.

Wychodzi na to, że przez "Kup teraz" można zakupić w trzech sklepach. Z "Poczytalnią" miałem problem, bo nie wyskakiwały mi opcje płatności z góry, a tylko przy takich kod się aktywuje. Więc wziąłem z TaniejKsiążki i wszystko ładnie zagrało. Dzięki, asx76! :)

Sorry ale to jest na stronie ceneo czy przez strone taniaksiazka bo niemam lewej kolumny?

Offline muaddib

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2780 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 17:21:53 »
Sorry ale to jest na stronie ceneo czy przez strone taniaksiazka bo niemam lewej kolumny?
Na ceneo klikasz w "Kup teraz", nie wchodzisz na stronę Taniej Książki w ogóle. Przy wyborze sposobu płatności i dostawy wpisujesz kod. Niestety promocja na dziś już wygasła https://www.ceneo.pl/wydarzenia/centrum-znizek

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2781 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 17:32:20 »
Sorry ale to jest na stronie ceneo czy przez strone taniaksiazka bo niemam lewej kolumny?

Tak jak napisał muaddib - wszystko "rozgrywasz" z poziomu Ceneo. W drugim kroku pole do wpisania kodu jest na samym dole po lewej stronie. Ale już niestety pula kodów się wyczerpała...

I to jest właśnie siła promocji (i słabość nabywców :) ). Ja w ogóle nie planowałem kupować, bo mam całość w miękkiej oprawie (nieruszoną w sumie, bo Sandmana mam na 7 czy 8 tomie od dawna rozgrzebanego). Ale cena skusiła i pewnie się skończy tym, że mając "jedynkę" wymienię całość na nowe wydanie.

U mnie Lucyfer miał być w gronie serii omijanych z racji braku czasu, funduszy i miejsca, ale cóż... tak to już bywa z promocjami takiego kalibru :) A za Sandmana dopiero się biorę, przeczytałem pierwszy tom (stojący na półce kilka lat), spodobało się (a po cichu liczyłem, że tak nie będzie i kolejną serię ominę bez żalu ;) ) i czekam na kolejne. Postaram się Lucka wciągnąć do lipca, żeby móc podjąć decyzję, co z drugim tomem. Szkoda tylko, że pewnie taka promka jak ta już się nie trafi...

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2782 dnia: Wt, 01 Czerwiec 2021, 10:21:27 »
Pamięta ktoś jakieś fajne promki rok temu w dzień dziecka?

Nie pamiętam jak było w ubiegłym roku, lecz w obecnym to bida z nędzą ;)

Offline Lipa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2783 dnia: Wt, 01 Czerwiec 2021, 10:59:57 »
Tylko Scream w swoim sklepie coś zaproponował, reszta cisza

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2784 dnia: Wt, 01 Czerwiec 2021, 21:59:50 »
A co? Nie wiecie co pociechom kupić? ;)
Dzisiaj widziałem kolejkę do sklepu z LEGO.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline U.F.O

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2785 dnia: Śr, 02 Czerwiec 2021, 20:44:49 »
nayroth odwalasz kawal dobrej roboty z tym empikiem, nie przestawaj!

Offline Lipa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2786 dnia: Cz, 03 Czerwiec 2021, 13:11:27 »
Na ceneo kolejna promocja na komiks. Tym razem 1. tom Niezwyciężonego Roberta Kirkmana.
Cena "kup teraz" w tantis po użyciu kodu "Taniejwczwartek" spada do 41,81 zł (w tym koszt dodstawy do kiosku ruchu).
Kolejny raz nie da się dodać do koszyka, pewnie się wyprzedało i nie zdążyli zmienić

Offline chch

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2787 dnia: Cz, 03 Czerwiec 2021, 13:57:17 »
Kolejny raz nie da się dodać do koszyka, pewnie się wyprzedało i nie zdążyli zmienić
Podobno co jakiś czas dorzucają, można też spróbować z innego sklepu.

Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2788 dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 20:11:48 »
jest promka na mange w gildia.pl. I tutaj mam pytanko do znawców lub kogos kto jest oczytany w mangdze. Dla mnie to jest nowe poletko do eksploaatacji. Co byście mogli polecić z mangi? Do tej pory przeczytałem i mi sie podobało: Ayako, Saga Winlandzka, DO Adolfów, Idący człowiek. Jeżeli jest promka i mozna cos taniej wyciągnąc to prośba o jakieś sugestie. Jedyna uwaga, nie chce serii które maja zbyt duzo tomów i są niezakończone.
z góry dziękuję za sugestie.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2789 dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 21:26:06 »
Blame!