Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752380 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Konrad

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2730 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 12:56:57 »
Odebrałem dzisiaj wszystkie trzy zamówienia ze Smyka. Miałem lekkiego stracha przed otwarciem największego kartonu, bo był o wiele za duży i komiksy w nim latały, ale na szczęście obyło się bez uszkodzeń.


Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2731 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 17:15:02 »
U mnie na 21 pozycji 9 do reklamacji :/

Offline Castiglione

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2732 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 18:17:19 »
U mnie na 3 pozycje wszystkie ok.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2733 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 19:14:39 »
U mnie na 21 pozycji 9 do reklamacji :/

Przerażająca statystyka :(
Obawiam się, że zamiast wymiany na pełnowartościowe egzemplarze, mogą ograniczyć się do zwrotu kasy, żeby sobie oszczędzić zachodu.

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2734 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 19:38:19 »
Przerażająca statystyka :(
Obawiam się, że zamiast wymiany na pełnowartościowe egzemplarze, mogą ograniczyć się do zwrotu kasy, żeby sobie oszczędzić zachodu.

 i mam olbrzymi problem teraz żeby tą reklamację złożyć, kompletna masakra

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2735 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 20:43:40 »
i mam olbrzymi problem teraz żeby tą reklamację złożyć, kompletna masakra

Celem uniknięcia tego typu sytuacji podczas poprzedniej promocji w Smyku (była znacznie lepsza od ostatniej) specjalnie jeździłem do sąsiedniego grodu po odbiór osobisty, bo u mnie wszystkie sklepy Smyka znajdują się galeriach handlowych. Tyle, że na wiele zamówień wszystko było OK...

brvk

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2736 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 22:32:11 »
U mnie, na 15 komiksów, 3 ciut dziabnięte, ale że ledwo mam czas na odbiór i czytanie to daję sobie spokój z reklamacjami. Mimo że odbierając na miejscu jednej z pozycji bym nie wziął.

Offline stempel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2737 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 22:48:10 »
Długo nie musiałem czekać na znakomity przykład na potwierdzenie moich słów sprzed kilku postów:

https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/spider-man/msg129537/#msg129537

https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/spider-man/msg129546/#msg129546

Gość na paru obrazkach ma rozmyty tekst. W żaden sposób nie przeszkadza to w odbiorze, tekst jest nadal czytelny. A on będzie reklamował. Aha i nie od razu, najpierw przeczyta, potem zareklamuje. Niewykluczone, że zażąda zwrotu pieniędzy, więc będzie miał komiks przeczytany za free. Nie będę pisał co o nim myślę, bo zaraz będzie, że kogoś obrażam. Ale już ogólnie swoje zdanie na temat takich ludzi wypowiedziałem :)

Gdybym miał zachować komiks dla siebie, też bym reklamował rozmyty tekst, jednakże kupienie, znalezienie wady, przeczytanie i odesłanie w drodze reklamacji to już maksymalne przyjanuszowanie. W tym przypadku Apasz przyznam, że masz rację ;)

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2738 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 23:55:14 »
pierwszy raz zalapalem się na promke - 3 stormy w folii. nowki. może jeden komik z lekko puknietym rogiem. szkoda ze nie wiedziałem ze do punktu odbioru dostarcza poczta polska bo bym brał droższa opcje dostawy.

Offline zombie001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2739 dnia: Cz, 29 Kwiecień 2021, 22:11:44 »
W taniaksiazka.pl kolejna wyprzedaż i jest kilka super rabatów:
https://www.taniaksiazka.pl/promocja/id-784/sortuj-rabatmalejaco?params[c]=11026&params[c&params[last]=c
Wciąż działa też kod na -10zł (TWISTO_TK10) przy zakupach za 100zł, można użyć go kilkukrotnie, darmowa wysyłka do paczkomatu od 100zł więc jeśli chcecie zrobić duże zakupy to lepiej porozbijać na takie po 100zł.
Można też korzystać z cashgoback.pl, który daje 6%.
[...]

Moje zamówienia, a dojdzie jeszcze cashback:


A przy zapłacie z Twisto nalicza cashback? Ja chyba nigdy tak nie próbowałem.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline Shinue

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2740 dnia: Pn, 03 Maj 2021, 16:09:33 »
Na tantis.pl standardowy rabat na Marginesy z utm_source=ceneo to 42-43%
O co tu chodzi?

Offline Necr09

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2741 dnia: Pn, 03 Maj 2021, 16:31:03 »
O co tu chodzi?

doklej w linku "?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=ksiazki_komiksy" na końcu, będziesz miał większe promocje, tak jakbyś na stronę każdego komiksu wchodził przez ceneo ;)
FGO: 758,469,198

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2742 dnia: Pn, 03 Maj 2021, 19:34:54 »
Wystarczy samo source, bez pozostałych parametrów.

Offline Konrad

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2743 dnia: Wt, 04 Maj 2021, 16:24:44 »
A przy zapłacie z Twisto nalicza cashback? Ja chyba nigdy tak nie próbowałem.

No właśnie cashbacku jednak nie naliczyło, ale nawet bez niego było warto. Żywa Stal za 43,61zł, albo Cartland za 57,24zł to mistrzowska promocja. Właśnie odebrałem oba zamówienia i wszystko z nimi w porządku (chociaż pakowanie jak zwykle szału nie robiło - sam karton).



A tak to u mnie wyglądało dokładnie po uwzględnieniu rabatów:





Offline zombie001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2744 dnia: Wt, 04 Maj 2021, 16:58:08 »
Ja nie wiedzieć czemu nie mogłem  dokończyć tej transakcji z Twisto. Czekałem kilka dni, a następnie opłaciłem normalnie i... przeszło. Trochę dziwne biorąc pod uwagę, że zaliczyło mi ten rabat 10zl z kodu Twisto. O.o

Prawdopodobnie zwrócą  mi jeszcze 7% z tej VisaOferty. Czekam na rozliczenie transakcji, a paczki do mnie już w drodze.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE