Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746662 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Grrrgory

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2670 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 13:08:35 »
Ła mój błąd. Faktycznie, jak najbardziej się łapią. Pomerdało mi się że Goon 5 już wyszedł, a to zapowiedź przecież. :o

Offline nekro

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2671 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 08:41:50 »
Na Gildii 1400 tytułów z 36% rabatem
https://www.gildia.pl/promocje/277

Offline jotkwadrat

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2672 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 09:44:57 »
Na Gildii 1400 tytułów z 36% rabatem
https://www.gildia.pl/promocje/277
Szkoda, że nowości się nie łapią  >:(

Offline Arne

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2673 dnia: Pt, 16 Kwiecień 2021, 10:42:27 »
Dzięki kodowi inpost04 udało mi się kupić Moonshadow, Amulet 7, Niewidzialną republikę 3 i nowego Dona Rosę że średnią zniżką 42,5 procent :D

Offline jotkwadrat

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2674 dnia: Pt, 16 Kwiecień 2021, 11:40:05 »
Ja mam Black Hole, Zrozumieć komiks, Monstressę, Oszołamiające bajki urłackie, Vadera i Star Wars też ciut ponad 42% rabatu.

Swoją drogą skąd takie cudaczne ceny okładkowe na Black Hole i Oszołamiające... ?

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2675 dnia: Pt, 16 Kwiecień 2021, 17:26:57 »
W piątek doszły ostatnie przesyłki z Manady z kuponem -20zł. Żadnych uszkodzeń, jak zwykle w kartonie wepchnięte mnóstwo folii.



Ogólnie z promocji Ceneo wpadło 15 komiksów. 5 z Tantis i 10 z Manady (w tym 8 tegorocznych z NSC, wszystkie po 20zł, więc rabat wychodził od 62% na Weathermana do 52% na Lastmana).
Fajnie jakby powtórzyli akcję w majówkę.
Przy okazji polecam oba tytuły Alvaro Ortiza - Murderabilie i Popioły. Rzadko widzę żeby ktoś o nich coś wspominał, a oba okazały się bardzo pozytywnym zaskoczeniem.



Polecam się na przyszłość :P

Dzięki kodowi inpost04 udało mi się kupić Moonshadow, Amulet 7, Niewidzialną republikę 3 i nowego Dona Rosę że średnią zniżką 42,5 procent :D

Ja Kaczogród kupowałem po niecałe 30zł z ceneo i manadą :P

Online Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2676 dnia: So, 17 Kwiecień 2021, 10:58:11 »
Gandalf to jako tako pakuje? Ktoś ma doświadczenie?

Offline Cypher

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2677 dnia: So, 17 Kwiecień 2021, 11:08:04 »
No panie, kilka tematów niżej:
https://forum.komikspec.pl/zakupy/gandalf-pl/
A pakują bardziej "jako" niż "tako", a mnie przy ostatnich zakupach u nich ratuje to, że mam więcej szczęścia niż rozumu. Do czasu.

Offline Arthaniel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2678 dnia: So, 17 Kwiecień 2021, 11:11:34 »
U mnie ostatnia paczka z Gandalfa przyszła jak wyjęta psu z gardła. Wszystko poobijane, obwoluta Donżona jak nożem poharatana (zamiast bąbelków jako wypełniacz wsadzili jakieś dziwne trociny, które nie dość, że nie ochroniły reszty komiksów, to jeszcze potargały obwolutę). Pierwszy raz w życiu reklamowałem przez nich uszkodzone komiksy, bo zwykle w wypadku obić czy otarć stwierdzałem, że jeszcze jakoś przeżyję. Nigdy więcej, dlatego ta promka 10% żadnego wrażenia na mnie nie robi.

Offline tB

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2679 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 08:34:23 »
Dobrze kojarzę, że NonStopComics ma w zwyczaju przedłużać swoje promocje, np. o kolejny tydzień?

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2680 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 08:58:46 »
Zdarzało się.

Offline Toranga

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2681 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 12:45:21 »
W 2020 to prokocje im się bardzo przedłużały,  wręcz permanentna promocja była przez pewien czas. Ale w tym roku nie wiadomo jak będzie.
Już rabat zmniejszyli, bo wcześniej było -45%.

Offline stempel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2682 dnia: Pt, 23 Kwiecień 2021, 23:18:12 »
Z okazji Światowego Dnia Książki promocja w Smyku "3 za 2":

https://www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film/swiatowy-dzien-ksiazki-i-praw-autorskich-2021-kup-3-za-2.html?category=0201


Niestety, ceny zostały "odpowiednio" zawyżone, więc nici z super zakupów :'(
Pojawiły się w Smyku nowe pozycję, jak i oczywiście nastąpiła korekta cen ;/ Na moim planowanym zamówieniu ucięli 4 %. Zastanawiam się jeszcze czy de facto złoże zamówienie, bo cały czas bujam się z reklamacją z poprzedniej okazji.

Offline rekinn

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2683 dnia: So, 24 Kwiecień 2021, 00:08:07 »
Cytuj
Dobrze kojarzę, że NonStopComics ma w zwyczaju przedłużać swoje promocje, np. o kolejny tydzień?

Ja wręcz nie kojarzę, kiedy oni nie mają promocji. :D

Cytuj
Zastanawiam się jeszcze czy de facto złoże zamówienie, bo cały czas bujam się z reklamacją z poprzedniej okazji.

Ale co, nie chcą uznać?

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2684 dnia: So, 24 Kwiecień 2021, 00:33:15 »
Pojawiły się w Smyku nowe pozycję, jak i oczywiście nastąpiła korekta cen ;/ Na moim planowanym zamówieniu ucięli 4 %.

Jeszcze dzień przed promocją ceny były OK. Na Egmont też niezłe. Tym razem się schytrzyli i zanim ją wrzucili, to zmniejszyli bazowe stawki rabatowe na poszczególne tytuły. Policzyłem co nieco i wyszło, że w Taniej Książce ze stałym 7% rabatem + 10% kodem rabatowym wyjdzie mi prawie tyle samo, a oszczędzę sobie wyprawy do Sokółki (w Białymstoku Smyki są w zamkniętych galeriach handlowych), która "zje" mi 20 zł ;)