Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752498 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2520 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:32:33 »
Pamiętając ostatnią promocję w Smyku i problemy z niepełnymi wysyłkami i przeciągającymi się zwrotami pieniędzy - podziękuję. Wciąż wolę tańsze upusty, ale spokojniejszą głowę.

Offline Piterrini

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2521 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:46:36 »
Jeszcze koszyki przeliczałem kiedy Egmonty wyskoczyły z promocji (rok temu np. Mucha miała lekko wyższe rabaty wyjściowe, więc inne wydawnictwa też dobry rabat wychodził, ale to subiektywnie, bo porównuję zawsze do rynku wtórnego, nie do innych księgarni)... Chociaż nie wiem czy bym zamówił ostatecznie cokolwiek, Smyki pozamykane a wysyłkowo kilka złotych do każdego komiksu pewnie trzeba by było doliczyć (nie wiem, nie wyszedłem z koszyka jw....).

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2522 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:50:24 »
Wyslalem zapytanie do supportu czemu mi sie zmienily ceny egmontow w koszyku, niech wiedza ze z komiksiarzami sie nie zadziera xd
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Online Takesh

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2523 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:59:23 »
Rano zrobiłem małe zamówienie x3 i teraz chciałem coś dokupić. Znikły promocje. Zostały tylko jakieś 20-30 %. Nawet "dziecięcy" Iznogud nie wskakuje na tamtą promkę. A chciałem jeszcze parę stówek im dać. Takiego Storma z ponad 50%... i parę innych. Szkoda. Zobaczymy co i w jakim stanie przyjdzie.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2524 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 14:02:43 »
A jednak się skusiłem na promo, bo okazało się, że Smyk ma sklep stacjonarny w Sokółce, czyli stosunkowo niedaleko białostockiego grodu. Oczywiście płatność przy odbiorze ;)

Offline amsterdream

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2525 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 14:16:43 »
Chciałem wziąć Muchę, ale oczywiście towaru już brak. Egmont prawie cały wyłączyli.

Offline muaddib

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2526 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 14:22:17 »
Złożyłem dwa zamówienia, które załapały się na darmową wysyłkę do paczkomatu (nowe komiksy od KG, DC Deluxy i Anubis), ale żeby było śmieszniej to nie zdążyłem zamówić komiksów właśnie dla dzieci :) Planowana data dostawy to dopiero 30.03.2021, ale też napiszę jak i czy wszystko doszło.

Online ryba

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2527 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 14:24:34 »
Właśnie mi się udało kupić dwa komiksy Baranowskiego i ... Kamasutrę Manary ;)
Egmonty mi faktycznie wyleciały z koszyka, a chciałem nowego Yansa kupić :(

Online Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2528 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 14:39:32 »
Ja akurat od kilku miesięcy odpuszczałem Egmont, Kurca, Kulture, Timofa czekając na jakąś fajną promkę i proszę... pięknie weszło.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2529 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 14:56:09 »
Ja akurat od kilku miesięcy odpuszczałem Egmont, Kurca, Kulture, Timofa czekając na jakąś fajną promkę i proszę... pięknie weszło.

Nie chciałbym straszyć, ale pozostaje jeszcze wielka niewiadoma w postaci stanu technicznego komiksów, a w przypadku Smyka to loteria ;)

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2530 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 15:03:55 »
I są niezłe jaja - w ciągu kwadransa koszyk podrożał: z 50% zrobiło się 40%.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2531 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 15:07:42 »
W przypadku świetnych promocji trzeba działać bardzo szybko i zdecydowanie ;)

Online Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2532 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 15:08:47 »
Nie chciałbym straszyć, ale pozostaje jeszcze wielka niewiadoma w postaci stanu technicznego komiksów, a w przypadku Smyka to loteria ;)
Zamawiałem już kiedyś w smyku i było bardzo bardzo dobrze, zobaczymy jak teraz.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Koora

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2533 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 15:11:25 »
Ja zamówiłem tylko dlatego, że okazało się, że mam blisko punkt czynny w Nowych Babicach, z płatnością przy odbiorze. Z wysyłką bym nie ryzykował 😄
No i zamawiałem wczoraj, więc było wszystko normalnie dostępne. Najniżej mi wyszedł koszyk 48% z trzech zamówień, poza tym 49 i 51.
Jeszcze raz dzięki za info o promocji!

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2534 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 15:34:57 »
Teraz to już chyba na wszystkie komiksy ucięli %, bo za tanio dla klientów wychodziło :P