Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752755 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2505 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 11:53:46 »
Anuluj  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Toranga

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2506 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 12:03:34 »
Noż do jasnej ciasnej. A ja akurat wczoraj zrobiłem zakupy za ok 500zł z rabatami w okolicach 36%  >:(

Mam to samo. Właśnie zrobiłem podobne zakupy w Drugim Wydaniu...
Tam ceny były dobre ale nie tak jak te...
Czekam na info w jakim stanie przyślą komiksy. ???

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2507 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 12:43:17 »
Chyba już po promce, bo u mnie koszyk już się nie przelicza. Widocznie się przeliczyli z komiksami i za wiele osób rzuciło się do zakupów :) 

Offline wiscoming

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2508 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 12:45:24 »
U mnie to samo. Nie zdążyłem

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2509 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 12:48:43 »
Mozę ogarnęli, że "książka dziecięca" to nie do końca też komiksy  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2510 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 12:49:50 »
Być może promka nie miała obejmować komiksów i ktoś się machnął przy algorytmie (bo nie sądzę, aby już "wyczerpały się zapasy" :D ). Mam tylko nadzieję, że zrealizują złożone zamówienia bez wykrętów, bo ja zdążyłem z trzema.

Mozę ogarnęli, że "książka dziecięca" to nie do końca też komiksy  ;D

No właśnie, ubiegłeś mnie.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2511 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 12:50:35 »
Kaznodzieja, czy Punisher idealnie pasuje do kilkulatków ;)

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2512 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 12:53:05 »
Eh, a mialem dzisiaj skladac zamowienie za 1.5k. Brzydkie zagranie ze strony smyka, mogli juz te dwa dni dociagnac.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline emedzi 12

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2513 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:03:22 »
Mam tylko nadzieję, że zrealizują złożone zamówienia bez wykrętów, bo ja zdążyłem z trzema.

Boję się , że może tak się nie stać, bo ostatnio, przy okazji promocji 3za 2 w Smyku, z trzech zamówień wysłali mi tylko 2, a trzecie nie zrealizowali tłumacząc, że nie mają towaru na stanie, podczas gdy po wejściu na ich stronę konkretne komiksy nadal był dostępne. Najwidoczniej uznali, że za dużo zaoszczędziłbym podczas jednym zakupów. Dlatego boję się, że teraz może stać się to samo i skoro promocja była pomyłko, to anulują wszystko.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2514 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:15:36 »
Nie straszcie, bo i tak zona juz mnie prawie zjadla, ze zamowilem towary za ponad 8 stowek. A jak "anuluja, bo przegramy" to bede musial sie tlumaczyc z tego, ze wydaje na to samo o 2 stowy wiecej.

A na powazniej - gdyby nie ta promocja, to niektorych tytulow pewnie bym (szybko) nie kupil, a ze brakowalo czegos do dorzucenia do koszyka, bo bedzie taniej, to jednak mnie skusili.

Dam pozniej znac czy anulowali, czy jednak przyslali i w jakim stanie.
 
3majcie kciuki, by nic nie ucierpialo podczas podrozy do mnie do domu. Odwdziecze sie tym samym.

Offline emedzi 12

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2515 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:19:04 »
Nie straszcie, bo i tak zona juz mnie prawie zjadla, ze zamowilem towary za ponad 8 stowek. A jak "anuluja, bo przegramy" to bede musial sie tlumaczyc z tego, ze wydaje na to samo o 2 stowy wiecej.
 
3majcie kciuki, by nic nie ucierpialo podczas podrozy do mnie do domu. Odwdziecze sie tym samym.
Na uspokojenie mogę dodać, że przy okazji zamówienia o którym pisałem, wyżej też zamawiałem do domu i na te 2 paczki, które przyszły ( mimo nie najlepszego pakowanie) wszystko było w dobrym stanie, zatem jeśli wyślą to szanse na to że nic nie ucierpi są. ;)

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2516 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:21:12 »
3majcie kciuki, by nic nie ucierpialo podczas podrozy do mnie do domu. Odwdziecze sie tym samym.

Ja wybrałem Paczkomat. Ryzykownie wiem, jak życie na krawędzi :) Z pewnością nie omieszkam się pochwalić, co z tego wyniknie, jak już będę miał zamówienia w rękach. Bo wierzę, że dotrą w takiej czy innej formie (z drugiej strony zamówiłem 3 tomy Dekalogu, którego istotnie mogą już nie mieć...)

Offline tB

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2517 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:25:45 »
Wygląda na to, że wycięli komiksy dla dzieci >= 18:
https://www.smyk.com/ksiazka-muzyka-film/ksiazka-dziecieca-3-za-2.html?category=0201
Jakiś Kajko i Kokosz się nadal łapie.
EDIT: przeglądam listę i widzę, że Donżon 2, ARQ, Dallas Barr nadal się łapią.
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Marzec 2021, 13:29:11 wysłana przez tB »

Offline raurer

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2518 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:29:27 »
U mnie działa. sprawdźcie, czy komiksy, które dodajecie do koszyka mają na swojej stronie etykietkę "książki dziecięce 3za2". Polecam szukać pozycji z wysokim rabatem wyjściowym (widzę kilka takich od timofa i KG). Mnie udało się zrobić 57% rabatu :)

Offline emedzi 12

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2519 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 13:30:56 »
Wygląda na to, że wycięli komiksy dla dzieci >= 18:
https://www.smyk.com/ksiazka-muzyka-film/ksiazka-dziecieca-3-za-2.html?category=0201
Jakiś Kajko i Kokosz się nadal łapie.
Z tego co teraz sprawdzam, to usunęli z promocji tylko tytuły Egmontu dla dorosłych bo np. taka Mucha , czy Scream wciąż wchodzi z rabtem.Wspomniane wyżej wydawnictwa także, więc może inne wydawnictwa komiksowe również zostały można sobie sprawdzić już samemu.
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Marzec 2021, 13:34:17 wysłana przez emedzi 12 »