Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746688 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2445 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 11:09:48 »
Widzę, że ty dalej wypisujesz te same głupoty, to jeszcze raz, złe pakowanie jest wtedy jak np. karton się rozpada i muszą kleić przewoźnicy swoją taśmą żeby przypadkiem nie rozpadł się do końca w trakcie transportu. Dobre to takie pakowanie jak nic się nie rozpada i towar, który jest w środku ma małe szanse na uszkodzenie a nie takie jak w tym przypadku 50/50.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2446 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 11:16:59 »
A potem się dziwicie, że wydawcy i sprzedawcy z was dowcipkują.... I oczywiście żaden z was nie poczuwa się adresatem tej szydery, a to o was właśnie :)
Nie znam tego, przypomnij apaszu jak to sprzedawcy i wydawcy szydza z klientow, bo to bardzy ciekawy watek. Konkrety prosze. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2447 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 13:28:32 »
Proponowałbym abyście zaprzestali trollingu. Co, ja mam wam odpisać w tym samym tonie? Że jesteście hejterami Livro, bo czepiacie się rozdarcia zewnętrznego kartonu? Nie darzę Livro jakąś szczególną estymą. Ba, nie zamawiam tam regularnie, a ostatni raz zamawiałem nie pamiętam nawet kiedy. Natomiast w dalszym ciągu irytuje mnie czepianie się dla samego czepiania. Co z tego, że karton jest rozdarty? Po to on jest, żeby przyjąć na siebie pierwsze uszkodzenie. Zamawiacie karton, czy komiksy? Bo zarzuty o złym pakowaniu można podnosić dopiero wtedy, gdy uszkodzeniu ulegają komiksy. Proszę pokazać komiksy z tej paczki, ocenimy czy nadawca zawinił, czy nie.

A potem się dziwicie, że wydawcy i sprzedawcy z was dowcipkują.... I oczywiście żaden z was nie poczuwa się adresatem tej szydery, a to o was właśnie :)

Paczka która dociera do mnie w takim stanie, nie jest paczką dobrze spakowaną. Przecież ona musiała gdzieś tam po drodze się rozpaść, skoro kurier ją doklejał na kolanie. Nawet jeśli komiksom nic się w środku nie stało, o tym zadecydował czysty przypadek a nie staranność księgarni czy dostawcy.


Online radef

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2448 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 19:19:10 »
O! Promocja! I nikt już nie pamięta jak ciulowo ten sklep pakuje ;)
Co to znowu za pomówienia.
Przed świętami zamówiłem z TaniejKsiążki parę komiksów i była to najlepiej zapakowana paczka jaką dostałem w poprzednim roku. Fakt faktem - kiedyś na TaniejKsiążce z pakowaniem było różnie, ale ostatnio naprawdę się starają.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Bazyliszek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2449 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 19:33:38 »
@UP
Jak dla mnie tania.ksiazka przy większych zamówieniach mogłaby używać bardziej dopasowanych pudeł. Bo w moim przypadku stawiają komiksy na sztorc pionowo jak się nie mieszczą na wysokość i mogło się coś uszkodzić. Drugie Wydanie robi to lepiej.


Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2450 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 10:03:40 »
Paczka która dociera do mnie w takim stanie, nie jest paczką dobrze spakowaną. Przecież ona musiała gdzieś tam po drodze się rozpaść, skoro kurier ją doklejał na kolanie. Nawet jeśli komiksom nic się w środku nie stało, o tym zadecydował czysty przypadek a nie staranność księgarni czy dostawcy.

A widziałeś jak kurierzy InPost traktują paczki? Wcale nie musiała sama się rozpaść, mógł jej pomóc kurier i po refleksji dokleić swoją taśmą. Ale to wszystko są dywagacje, bo komiksy dotarły do ciebie nienaruszone, więc po prostu narzekasz dla samego narzekania. Jeśli natomiast zależy ci na estetyce nienaruszonego opakowania, to zamawiaj w Gildii. Proste.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2451 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 10:13:20 »
Na Livro często pakują w gó..niane kartoniki cienkie jak barszczyk i bardzo podatne na uszkodzenia. Nie trzeba więc wiele, aby taka prowizorka się "rozdupcyła" i bez rzucania :P

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2452 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 10:30:29 »
A widziałeś jak kurierzy InPost traktują paczki? Wcale nie musiała sama się rozpaść, mógł jej pomóc kurier i po refleksji dokleić swoją taśmą. Ale to wszystko są dywagacje, bo komiksy dotarły do ciebie nienaruszone, więc po prostu narzekasz dla samego narzekania. Jeśli natomiast zależy ci na estetyce nienaruszonego opakowania, to zamawiaj w Gildii. Proste.
Jak to, to w Gildii pakują dobrze i się paczki nie rozpadają. Czyli jednak w Livro źle pakują  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2453 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 12:54:01 »
Niekoniecznie, byc moze kurierzy zle traktuja tylko paczki livro, na zlosc apaszowi, ze niby nie ma racji (a ma jak zawsze przeciez).
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2454 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 21:22:58 »
Jak to, to w Gildii pakują dobrze i się paczki nie rozpadają. Czyli jednak w Livro źle pakują  :)

Nie. Gildia używa kilku warstw, więc w najgorszym przypadku karton wewnętrzny przyjdzie nienaruszony i będzie mógł zostać chlubą kolekcji kartonów.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2455 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 21:59:20 »
Oo kurde. W ogóle nie śledzę polskich wydań od Egmontu, a tu Epic z Venomem. No jaram się fest!

I mam jeszcze do Was pytanie. Jak wygląda sprawa cen tych grubasów od Egmontu? Lepiej to kupować w pre-orderze (np. Gildia ma teraz promocję na Epic z Kravenem), czy po premierze da się wyhaczyć lepszą zniżkę? Wiem, że noobowe pytanie, ale kupuję przede wszystkim zeszyty.
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Luty 2021, 22:03:27 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2456 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 22:06:46 »
a folii bąbelkowej nie używają ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kadet

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2457 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 22:06:46 »
Raczej po premierze. 30% z Gildii to taka podstawa. Bez problemu na Ceneo znajdziesz promocje ok. 37% albo i więcej.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2458 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 22:14:35 »
Zależy czy jeszcze chcesz się bawić w reklamacje, bo raczej Gildia to jedyny sklep, który pakuje sensownie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2459 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 23:20:47 »
@UP
Drugie Wydanie też. Radzę wpisywać tytuł na Ceneo po premierze. Są większe zniżki niż na Gildii.