Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746706 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline sirPablo

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #120 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 08:16:53 »
No to czytam się popsuło chyba że się opamiętają, tak że trzeba wrócić chyba do mestro - aktualnie chyba najlepsze ceny przez ceneo (ostatecznie trzeba będzie porównywać ceny)

Offline NuoLab

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 08:24:52 »
Ale bonito i tak ma drożej od kiedy nie ma dyktanda. Do tego w bonito nigdy nie ma 35% na niektóre wydawnictwa (np. NapoleonV - nie wszyscy kupują tutaj tylko komiksy). Ja bym teraz raczej się obawiał, że w czytam.pl skasują rabat z ceneo i zostanie sam lojalnościowy co przywróci logikę ale będzie jeszcze mniej opłacalne dla kupujących.

Offline wazon

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #122 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 08:40:27 »
Również slużę pomocą przy zamówieniach z bonito. dodatkowe 5%

Offline amsterdream

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #123 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 09:10:22 »
Ale bonito i tak ma drożej od kiedy nie ma dyktanda. Do tego w bonito nigdy nie ma 35% na niektóre wydawnictwa
Też nie rozumiem tego fenomenu Bonito. Przecież oni z dodatkowymi zniżkami i tak są drożsi niż czytam czy mestro. Na niektórych wydawców mają maksymalnie 30 procent rabatu (Taurus, scream), a na kilku nawet tylko 20 (Ongrys, kurc).

Tysonek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #124 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 09:11:13 »
W chwili obecnej Bonito ze swoimi możliwymi 2 x 5% dodatkowego rabatu wychodzi tak samo jak Mestro przez Ceneo. Ja wybieram Bonito bo mam możliwość odbioru osobistego więc nie muszę dopychać na siłę zamówień do kwoty bezpłatnej wysyłki, drugą kwestią są rabaty na Muchę, kupuję sporo od nich a Bonito nikt cenowo nie przebije jeżeli chodzi o to konkretne wydawnictwo.

Offline amsterdream

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #125 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 09:21:16 »
Przy mniejszych wydawcach nie wychodzi tak samo. Taki Bernard Prince ponad 15 zł drożej. Poza tym ten drugi rabat 5 i tak mają tylko nieliczni.

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #126 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 09:26:23 »
Czyli wracam na Mestro no szkoda :)

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #127 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 10:22:09 »
Bez przesady z tym oszustwem, sklep wykminił, że mu to się średnio opłaca i się wycofał z promki do czego miał prawo. Jasne, że szkoda, bo nabiłem sobie dodatkowy rabat 7% i myślałem, że mam spokój z miejscem kupowania komiksów na długi czas, bo ceny wychodziły świetne, ale o czymkolwiek nie w porządku wobec klienta nie można mówić. I tak mają ciągle fajne ceny na niektóre wydawnictwa, wiec pewnie jeszcze jakieś zamówienia będę u nich składał, ale przydałoby się kolejne "dyktando" na bonito.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #128 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 15:50:07 »
Na Livro.pl do kwietniowych zapowiedzi Egmontu doszły jeszcze nowości od NSC z rabatem do 40%.

Ten ostatni komiks mnie zaintrygował...czytałeś go może, Mateuszu?
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Marzec 2019, 16:01:32 wysłana przez admin »
,, - Eeeeech.''

Offline Mateusz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #129 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 16:01:54 »
Jeszcze nie miałem okazji.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline nori

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #130 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 16:34:09 »
Na bonito nie ma teraz żadnego dodatkowego kodu? Wiosna się już skończyła (u nich ;( )
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #131 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 18:06:01 »
Czemu Goon ma tak ograniczoną dostępność? W żadnej przyzwoitej promce nie da się go dorwać.
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #132 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 18:40:35 »
Ten ostatni komiks mnie zaintrygował...czytałeś go może, Mateuszu?

Właśnie skorzystałem z tych 40% ale dziś dodatkowo jest jeszcze 6% rabatu na Kod NOC6 :)

Pierwszy raz od nich - zobaczymy.

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #133 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 19:36:32 »
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/merlin-group-przy-63-mln-zl-wplywow-miala-28-5-mln-zl-straty-nie-wyklucza-kolejnych-przejec

No i patrzcie co narobiliście tymi zakupami -40% ;-)

Żeby nie było całkiem offtopicowo:
Cytuj
Łukasz Szczepański i Jacek Jabłczyński, członkowie zarządu Merlin Group, w liście do akcjonariuszy zapowiedzieli, że w br. wdrożona zostanie wspólna platforma do obsługi wszystkich sklepów internetowych firmy. - Dzięki temu nie tylko zaoferujemy stale rosnącej grupie klientów naszych sklepów internetowych - w tym: merlin.pl, cdp.pl, nieprzeczytane.pl, profit24.pl, smarkacz.pl i mestro.pl - szereg nowych funkcjonalności, ale przede wszystkim ograniczymy koszty obsługi sprzedaży. Zakładane oszczędności wynikać będą z usprawnienia procesów realizacji zamówień przez unifikację rozproszonych dotychczas procesów zakupu i sprzedaży - zapewnili.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #134 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 19:39:25 »
Dzis na Livro.pl na kod NOC6 dodatkowe 6% czyli razem 46% na niektóre pozycje ::)
Dla rabatu 40% + dodatkowe 6% = łączny rabat 43,6%