Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JohnyQuiet

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2385 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 21:49:02 »
Ja nie ukrywam, że w ogóle nie planowałem zakupów od wydawnictwa NSC, albo zostawiłem sobie te pozycje na szarym końcu swojej długiej listy zaległości (wszedłem ponownie w komiksy od marca tego roku i nie miałem w kolekcji nic poza kilkoma tomami DC Deluxe). Ostatecznie skończyłem z zakupem The Goon 1-4, Paper Girls 1-6 i Dni których nie znamy. Abstrahując od tego, dlaczego nie zainteresowałem się zakupem tych perełek wcześniej (nie linczujcie :P), to sposób zapakowania obu tych paczek (rozbiłem The Goon na jedną paczkę, a reszta w drugiej) to był cholerny majstersztyk i nigdy czegoś takiego nie widziałem. Nawet folię bąbelkową zawinęli w tak zmyślny sposób, że byłem zachwycony. Komiksy nie mają na foliach nawet jednej ryski. Obłęd. Będę wracał regularnie.

Offline Kadet

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2386 dnia: Pn, 28 Grudzień 2020, 15:46:35 »
Marvel Masterworksy są po 10 zł na comixology.eu Sale ends Sunday, 03/01/2021

https://www.comixology.eu/comics-sale?list_id=36428&lang=1&36428_pg=5&cu=0

Warto dodać, że pierwsze tomy w seriach są często jeszcze taniej, po ok. 5 zł, i że są też takie nieoczywiste Marvele, jak np. stare horrory typu "Journey into Mystery" i inne tytuły ze Złotej Ery.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2387 dnia: Pn, 28 Grudzień 2020, 21:47:19 »
Warto dodać, że pierwsze tomy w seriach są często jeszcze taniej, po ok. 5 zł.

Osobiście polecam - szczególnie jeśli ktoś chciałby uzupełnić sobie kosmos Marvela:
- Warlock vol.1: Warlock sprzed ery Jima Starlina (ale już z kamieniem nieskończoności). Do tego te jego przygody na Counter-Earth są całkiem znośne i nieźle narysowane (jeśli pamięć mnie nie zawodzi), szczególnie sam początek + ostatni zeszyt serii Warlock (bo te 2 zeszyty Hulka będące epilogiem już słabsze). Tom kończy się tam, gdzie Warlock z WKKM zaczyna.

- Captain Marvel vol 1: początki kapitana Marvela, jeszcze w zielonym kostiumie. Przyznam, że przeczytałem tylko 3 czy 4 pierwsze zeszyty (na Marvel Unlimited), ale zachęciły mnie na tyle, że kupiłem teraz całość. Oczywiście nie jest to jakiś wybitny komiks, ale klimat Flasha Gordona i retro sci-fi (też w ilustracjach) był całkiem przyjemny.

Nie jestem fanem komiksów cyfrowych, ale za 5 zł żal nie brać (jeśli kogoś interesuje).

Do tego z kolejnych tomów (tych za ok. 10-11 zł) można rozważyć:
- Captain Marvel vol. 2: kontynuacja Kapitana Marvela, pierwsze 7 zeszytów premierowych, a ostatnie 5 zeszytów tego tomu już pokrywają się z tym co zaprezentowano w Superbohaterach Marvela (tom 10); z kolei SM kończą się (prawie) tam, gdzie zaczyna się Kapitan Marvel Starlina z WKKM - można więc mieć fajną ciągłość (nie licząc jednego zeszytu nr 24, który z kolei jest w Captain Marvel vol. 3, ale mnie osobiście już nie chciało się dawać dyszki za jeden zeszyt do uzupełnienia)

i jako ciekawostka:
- Fantastic Four vol 7: zaczyna się tam, gdzie skończyło się WKKM Sądny dzień + pierwsze pojawienie się Kree w Marvelu + pierwsze ever pojawienie się Warlocka (znanego wtedy jeszcze jako Him). Zeszyty z pierwszym pojawieniem się Kree i Hima czytałem na Marvel Unlimited, z tego co pamiętam były dość przeciętne, ale jak ktoś lubi debiuty postaci to za 10 zł jak najbardziej można wziąć

i jeszcze jedynka:
- Ms Marvel vol 1: Pierwsze przgody Ms Marvel. W sumie nigdy jakoś szczególnie mnie nie interesowały, ale za 5 zł... dodatkowo tom zawiera aż 14 zeszytów.

Online Lipa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2388 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 07:33:00 »
Kojarzy ktoś czy są jakieś noworoczne wyprzedaże?
Jakiś Egmont - 40%?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2389 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 08:35:49 »
No w tym roku to raczej ciężko będzie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2390 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 10:25:44 »
Trza polować na kody rabatowe :P

Offline kknd2

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2391 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 17:15:42 »
« Ostatnia zmiana: Cz, 31 Grudzień 2020, 17:30:49 wysłana przez kknd2 »

brvk

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2392 dnia: Śr, 06 Styczeń 2021, 22:07:04 »
Nie mogę znaleźć informacji, do kiedy trwa obniżka w sklepiku Non Stop Comics. Ktoś wie?

Offline gabor2

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2393 dnia: Pt, 08 Styczeń 2021, 10:16:45 »
Do 17 stycznia

Offline PJP

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2394 dnia: Wt, 12 Styczeń 2021, 19:30:08 »
Kupiłem Rorka, Animal Mana i Raffingtona z książką o Dymszy w Ameo. Rozmiary komiksów różnorodne, zwykłe pudełko ale dużo bąbelków i ok :)

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2395 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 20:11:05 »
Jest jakiś kod na Livro?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2396 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 21:42:16 »
Jest jakiś kod na Livro?

Jest. Kod: "Nie kupuj na Livro, bo ch*jowo pakują" ;)

Żartuję ;) Pamiętam, że jesteś ich zadowolonym klientem.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2397 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 23:55:18 »
Jest. Kod: "Nie kupuj na Livro, bo ch*jowo pakują" ;)

Żartuję ;) Pamiętam, że jesteś ich zadowolonym klientem.

Jeszcze się nie naciąłem w odróżnieniu do polecanych tutaj np. tantis, gdzie 2x wysyłali mi ten sam komiks z tą samą wadą tylko w innym miejscu. No ale w końcu za trzecim się udało ;) Trwało to chyba z 3 tygodnie. Pakowanie w livro to przy takich wtopach pikuś :)

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2398 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 00:28:36 »
No dokładnie w Livro nie miałbyś takich wtop, bo po reklamacji zamiast wymieniać ci egzemplarz na nowy to z automatu kasę zwracają :). I też była swojego czasu jakaś akcja z Goonem, ludziom po miesiącu kasę zwracali tłumacząc, że nie ma u dostawcy czy coś, żeby po paru dniach wstawić znowu na stronę z większą ceną, także bardzo dobry sklep  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2399 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 10:58:36 »
Livro jest dobre z powodu, że ma punkt odbioru na stacji Świętokrzyska, zatem jest wygodny dostęp i dojazd.