Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752364 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline nocny

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2280 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 19:38:54 »
Promocja trwa do 29.11.20 r. do godz. 23:59.

Offline MarcusSz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2281 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 19:40:25 »
Fajnie że to też na wszelkie nowości i przedsprzedaże. Ktoś się orientuje czy to jest jednorazowy kod czy można zrobić dwa różne zamówienia (lub więcej) na dwa różne adresy ? W warunkach promocji ani słowa o tym więc chyba wielorazowy.
Jedyne jednorazowe kody na Livro to były te wysyłane w meilach, wyświetlające się na stronie zawsze można było bez limitu używać

Offline Grrrgory

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2282 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 20:16:29 »
jakby ktoś chciał zaryzykować ;-)

Ekspedycja. Bogowie z kosmosu... za 35 zł.

https://booksale.pl/ekspedycja-bogowie-z-kosmosu-out-p98681
Ja zaryzykowałem. Odebrałem dzisiaj paczkę i.... super! Egzemplarz dostałem, co prawda bez folii, ale za to w idealnym stanie. Nic nie uszkodzone, bez otarć, obić, nic. Napisałem co prawda w uwagach do zamówienia, że poproszę egzemplarz w możliwie jak najlepszym stanie, ale nie wiadomo czy ktoś to w ogóle przeczytał ;)
Komiks nie był w żaden sposób dodatkowo zabezpieczony, czyli zero folii, ale karton sztywny, dobrze dopasowany, więc dotarł cały na szczęście.

Także wyszło ok 41 zł z przesyłką do RUCHU. jestem bardzo zadowolony. Dzięki za cynk :)

Btw. mam od dłuższego czasu wrażenie, że w tym Ruchu delikatniej obchodzą się z paczkami niż kurierzy czy poczta. Jak zamawiam z jakiegoś sklepu gdzie nie jestem pewny sposobu pakowania, to staram się brać paczkę w Ruchu. Nie pamiętam żebym dostał komiks, który został przez nich uszkodzony w transporcie.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2283 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 21:35:43 »
Te komiksy nie byly foliowane.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Grrrgory

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2284 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 22:08:57 »
Tak podejrzewałem, bo to Proszyński. Tym większy plus.

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2285 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 08:49:05 »
No i takie te "czarne" promocje na nowości (i na Gildii i w Egmoncie), że nadal bardziej opłaca się "zwykły" Tantis przez ceneo.
Normalnie szał promocji.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2286 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 09:20:01 »
No i takie te "czarne" promocje na nowości (i na Gildii i w Egmoncie), że nadal bardziej opłaca się "zwykły" Tantis przez ceneo.
Normalnie szał promocji.  ;D
Jak zawsze  ;)  w NSC niezła promka według mnie, miałem brać 4 rzeczy chyba wpadnie 8  8)

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2287 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 09:23:03 »
Cashback byl naliczony tylko nie zaakceptowany (caly czas widać kwotę którą ktoś musi zaakceptować).  Zakupy robiłem 7 kwietnia wiec nic dziwnego ze dzisiaj nie pamietam gdzie robilem zakupy. Pierwszy raz robilem zakupy przez system goodie. Nie znalęm go dobrze i nie wiedziałem ze jest tam pokazane gdzie robiłem zakupy. Być może Ty robisz raz w roku zakupy w jednym sklepie i pamietasz gdzie je robisz. Ja robie zakupy i zapominam. Jeżeli jest system typu cashback to ufam ze jeżeli wszystko zrobie ok to dostane kase z powrotem. Oczywiscie moze sie cos zdazyc ze tak sie nie stanie. Jezeli piszę na forum o tym to nie po to zebys mial mozliwosc ponabijac sie z mojej osoby tylko po to zeby ostrzec innych przed praktykami goodie lub zeby otrzymać pomoc. W wywiazanej dyskusji jeden z uczestników forum umieścił screeny co mnie naprowadziło w kierunku rozwiązaniu problemu. Napisalem do gooodie i sprawa jest w toku. Jezeli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to zamilcz.

Nie moja wina że wypowiadasz się w taki sposób. Skąd ktoś ma wiedzieć o ci chodzi skoro meritum twojej wypowiedzi było takie jak opisałem. Ja tam na goodie nie narzekam a zakupów robię multum mam u nich wypłacone już ponad 3 tysiące i wszystko sobie archiwizuje na mailu bo różne kwiatki z czasem wychodzą. Wszystko jest kwestią doświadczenia też popełniałem błędy kiedyś ale nie żaliłem się w tak śmieszny sposób na forum jakie to goodie źle bo się na mnie uwzięli i jednego cashbacku mi nie chcą zaakceptować.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2288 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 09:34:29 »
Zanim się odniesiesz do jakieś posta to prześledź, proszę, poprzednie wiadomości. Wyrwałeś posta z dłużej wymiany i wyciągnąłeś błędne wnioski.
Ok nie śledziłem całości i tego robić nie będę bo czasu ni ma ale jeżeli gadam bzdury to przepraszam :)

Offline eferce

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2289 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 09:50:28 »
Jak zawsze  ;)  w NSC niezła promka według mnie, miałem brać 4 rzeczy chyba wpadnie 8  8)

Popieram, pakiety maja fajne ceny - biore Grass Kings i Nienawidze Baśniowa (oraz Tokyo Ghosta).

Coda calość ponizej 40PLN - brałbym jakbym nie miał. Za taka cenę na pewno warto z ta seria sie zapoznać (nie żeby Coda rzucała na kolana ale to 3 cześci za polowe paczki fajek...)

Zwroccie tylko uwage, że rabaty tam wariuja - w trakcie zakupów Ghost byl raz za 76 raz za 59. Coda tez widzialem raz za 70 raz za 39. Jesli też tak macie to trzeba sie przyczaić na odpowieni moment...Ale przecież każdy tu to czujny łowca... ;)

Online szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2290 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 10:09:40 »
Nie moja wina że wypowiadasz się w taki sposób. Skąd ktoś ma wiedzieć o ci chodzi skoro meritum twojej wypowiedzi było takie jak opisałem. Ja tam na goodie nie narzekam a zakupów robię multum mam u nich wypłacone już ponad 3 tysiące i wszystko sobie archiwizuje na mailu bo różne kwiatki z czasem wychodzą. Wszystko jest kwestią doświadczenia też popełniałem błędy kiedyś ale nie żaliłem się w tak śmieszny sposób na forum jakie to goodie źle bo się na mnie uwzięli i jednego cashbacku mi nie chcą zaakceptować.

Ja pierwszy raz korzystalem z goodie. Nie znam ich systemu, strony. Fakt, źle sie wyrazilem, cashback byl naliczony tylko nie zaakceptowany. NIe zmienia to faktu ze pisalem do nich z ich formularza trzy razy i nikt nie odpowiedzial. Zaraz minie 7 miesiecy od zakupu, troche mnie od moich reklamacji i nic. Gdyby nie forum sprawa dalej by nie byla ruszona. Na stronie wisi info ze czekaja na akceptację sklepu. Dzwoniłem do Egmontu (bo przez ich strone kupowalem) i pani mi powiedziała że pierwszy raz slyszy o goodie i współpracy. Kazała dzwonić do centrali. I takie odbijanie. Ale już tyle sie napisalem i czasu stracilem ze dociagne to do konca

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2291 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 10:20:44 »
A widział ktoś jakąś fajną promkę na Egmont i Timofa?

Offline eferce

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2292 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 10:32:42 »
A widział ktoś jakąś fajną promkę na Egmont i Timofa?

Na Egmont na Egmont.pl jest spoko promka - obejmuje tez zapowiedzi.
Dają dodatkowe 10% jak idziesz do kasy z wartością <200.
Wiec jak dobijasz do tych 200 to masz darmowa dostawę i kod 10%.
Do tego goodie 8%.

Dzis wziąłem Authority+Lanfeusta+Batman Sekta+gazetkę Lego zeby przekroczyło 200.
Zaplacilem 180 i wskoczylo mi juz goodie do akceptacji za ~15.
Jakbym znał sie na matematyce, zaryzykowalbym stwierdzenie ze to ok 50%

Online szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2293 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 10:45:13 »
kod jest ogolnodostepny na egmont czy indywidualny?

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2294 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 10:46:53 »
Na Egmont na Egmont.pl jest spoko promka - obejmuje tez zapowiedzi.
Dają dodatkowe 10% jak idziesz do kasy z wartością <200.
Wiec jak dobijasz do tych 200 to masz darmowa dostawę i kod 10%.
Do tego goodie 8%.

Dzis wziąłem Authority+Lanfeusta+Batman Sekta+gazetkę Lego zeby przekroczyło 200.
Zaplacilem 180 i wskoczylo mi juz goodie do akceptacji za ~15.
Jakbym znał sie na matematyce, zaryzykowalbym stwierdzenie ze to ok 50%

Jaki kod rabatowy ?