Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2235 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 08:26:57 »
Czyli trzeba mieć konto w PKO :(
PKO i Pekao to różne banki ;)

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2236 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 09:42:38 »
Czyli trzeba mieć konto w PKO :(

Przypuszczam że wątpię ;) Otóż nie mam tam konta, a jednak zamówienie udało się zrobić. Można? Można! :P

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2237 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 09:45:27 »
Otóż nie mam tam konta, a jednak zamówienie udało się zrobić. Można? Można! :P

Ja to zgłoszę Taniej Książce, że łamiesz regulamin! ;)

Offline Gustavus_tG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2238 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 15:56:19 »
Przy odbiorze paczki w empiku rabat 20% na zakupy w sklepie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2239 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 16:23:49 »
Tak, ale nie dotyczy m.in prasy, więc na kolekcję się nie nada. Czyli 20% od okładkowej, to taki rabat, jak żaden :)

Offline Gustavus_tG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2240 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 17:10:07 »
Na rzeczy, na które i tak próżno szukać rabatu, to całkiem dobra promocja. Dzisiaj odebrałem paczkę i przy okazji 102 numer SBM z Jean Grey wpadł do koszyczka za niecałe 32PLN. Promocja obowiązuje "do odwołania", więc może jeszcze kolejny tom z kolekcji uda się taniej zakupić.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2241 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 17:55:31 »
No jeśli rabat wchodzi na kolekcje, to jasne, że fajna okazja. Ale wydawało mi się, że jak dostałem ten rabat, to nie dotyczył on prasy...

Offline Gustavus_tG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2242 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 18:16:34 »
Też nie byłem pewien, ale i tak planowałem kupić, więc wziąłem tom z półki, poszedłem do kasy, odebrałem paczkę, pokazałem kod i rabat się naliczył. Inna sprawa, że kod otrzymujesz wraz z informacją, że paczka jest już do odbioru w sklepie i teoretycznie można byłoby tej paczki w ogóle nie odbierać (jeśli płacisz przy odbiorze).

Offline eferce

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2243 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 20:23:26 »
Ktoś wie co tak tanio? Wypadło komuś z naczepy?

https://allegro.pl/oferta/sbm-tom-102-jean-grey-9932757868

Podbijam zapytanie, widzę że schodzą tam setki komiksów. Min. Tokyo Ghost jest za 60PLN.
Czy ktoś już tam zakupił i dostał przesyłkę?

Wolałbym uniknąć sytuacji, gdy po uzbieraniu kwoty sprzedawca-widmo zawija się z kasą za mojego Ghosta do kraju nie mającego umowy o ekstradycje (czyli wkrótce dowolnego kraju UE).

Offline Crono

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2244 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 20:33:45 »
Kupowałem kilkanaście tomów z różnych kolekcji i zawsze dochodziły. Czasem była jakaś rysa czy obicie, ale to jednostkowe przypadki. Generalnie nówki sztuki. Najlepiej zamawiać we wtorek w godzinach popołudniowych, bo zazwyczaj już są aukcje z tomami, które mają swoją premierę dnia następnego.
Przesyłka dobrze zabezpieczona. Niemniej, pojedyńczych tomów to raczej nie opłaca się kupować, bo droga przesyłka, ale jak się bierze więcej niż jeden to już warto.
Może facet w drukarni pracuje i ma tomy z nadwyżki? Nie wiem.

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2245 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 20:38:08 »
Coś tam brałem od niego dwa razy dosyć dawno temu i wszystko było w porządku.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2246 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 22:39:51 »
Podbijam zapytanie, widzę że schodzą tam setki komiksów. Min. Tokyo Ghost jest za 60PLN.
Czy ktoś już tam zakupił i dostał przesyłkę?

Wolałbym uniknąć sytuacji, gdy po uzbieraniu kwoty sprzedawca-widmo zawija się z kasą za mojego Ghosta do kraju nie mającego umowy o ekstradycje (czyli wkrótce dowolnego kraju UE).

Gdyby było Allegro smart to cena atrakcyjna. A tak - z przesyłka tule samo co wszędzie na ta chwile. Nie widzę sensu zastanawiania się nad ryzykiem

W takim wypadku wole wspierać idealnego sprzedawcę ( czytaj gildia ) niż kogoś niepewnego

Offline Eyeless

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2247 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 22:47:36 »
Przypuszczam że wątpię ;) Otóż nie mam tam konta, a jednak zamówienie udało się zrobić. Można? Można!
Też nie mam tam konta , znalazłem kod na necie i wpisałem przy realizacji zamówienia, oprócz 6% lojalki zeszło 5% za kod .
Zobaczymy jak będzie przy odbiorze z legitką rckik.
Na każdym kroku człowiek czyta , że nie łączy się z innymi promocjami, a potem za każdym razem działa. Więc jedziemy póki działa.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2248 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 08:36:30 »
Tyle się 'ostatnio' naczytałem o kiepskiej obsłudze sklepu Gandalf, że nawet blikowa promocja nie jest w stanie przezwyciężyć niechęci składania tam zamówień...
« Ostatnia zmiana: Wt, 24 Listopad 2020, 08:49:01 wysłana przez misiokles »

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2249 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 08:41:12 »
Kurde, a ja właśnie złożyłem 3 zamówienia. No cóż, zobaczymy :)