Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746554 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:18:14 »
Temat, w którym omawiamy aktualnie trwające wyprzedaże i promocje.

Offline pMk_91

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 13:18:27 »
Czy ktoś z obecnych podzieliłby się swoimi rabatami na bonito i zrobił mi zamówienie? :)

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 18:27:25 »
Czy to raczej nie wątek z informacjami powinien być wyróżniony, a ten być normalnym wątkiem?

Tysonek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 08:35:52 »
Czy to raczej nie wątek z informacjami powinien być wyróżniony, a ten być normalnym wątkiem?

Dokładnie tak powinno być.

Offline Mateusz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 08:48:32 »
Podwiesiłem też wątek o promocjach.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 13:10:45 »
Czy promocja SUPERCENA (chyba tak to szło) w Multiversum, to cykliczne wydarzenie? I czy pozycję nią objęte się zmieniają, czy ciągle te same przeceniają?

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 17:20:36 »
Może ktoś inny się wypowie kto dłużej zna ten sklep, ale dla mnie to ciężko ogarnąć na jakiej zasadzie to wszytko tam funkcjonuje.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 17:30:54 »
Superceny są stale, ale co się w nich aktualnie zawiera i chyba również przelicznik często ulega zmianie. Generalnie jak widzisz coś w supercenach co aktualnie cie interesuje to polecam brać, bo zaraz sie może okazać że wyleci z tej promocji.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 18:54:56 »
Na chwilę obecną, to parę dni temu cała promocja Superceny wyleciała  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 21:12:02 »
Och, to wycofuje co pisałem że jest stale dostępna, chociaż jest prawie pewien że wcześniej to sie nie zdarzyło. Sam fakt że nie widze już na stronie zakładki na to promo nie nastraja pozytywnie, mam nadzieje że nie zniknęła na stałe.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 21:30:46 »
No właśnie ja tez wszedłem na stronę i zauważyłem brak tejże zakładki. A że sklep poznałem niedawno, to nie wiedziałem, jak się ma sprawa z tą promocją. ;P

Offline Cypher

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 22:04:26 »
Dzisiaj był chyba dzień otwarty, to może i Superceny chwilowo wywiało. ;)
Bo jak to na stałe, to nie za dobrze.
Miałem kilka komiksów z Avatara w schowku, po wywaleniu ich z Superceny i porównaniu, ceny podskoczyły o 20-30 złotych, a jednego cena wzrosła nawet o 51 złotych (ponad 100%).
W takich cenach, to nie zamierzam kupować, bo można znaleść je gdzie indziej taniej.
No chyba, że za kilka dni pojawią się nowe Super Extra Superceny z wielkim info na FB, pytanie czy ceny wrócą do tych pierwotnych. ;)

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 22:46:21 »
Aktualnie Dolar kosztuje - 3,8365, tylko oni też jakieś dziwne te przeliczniki mają. Ja też importuje różne rzeczy, ale te co kiedyś kupiłem po jakimś tam kursie to nagle mi nie drożeje bo teraz kurs podskoczył  :) . Bardzo ciekawą politykę prowadzą.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 09:39:10 »
Im dłużej obserwuję MvM, tym bardziej skłaniam się do myśli, że za polityką cenową tego sklepu stoją małoletnie córki właściciela.  ;)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 14:23:54 »
Trochę zastój, ogórki się kiszą, portfel swierzbi, tylko promocji brak.

jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?