Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752567 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #645 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 14:13:15 »
I tak trzymać! Niechaj Bonito odczuje, że oferując nam sexowne promocje zarobi więcej, niż przy obecnych cenach! ;)

Offline R~Q

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #646 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 14:51:29 »
I tak trzymać! Niechaj Bonito odczuje, że oferując nam sexowne promocje zarobi więcej, niż przy obecnych cenach! ;)
Albo że wyjdzie na to samo, bo marża była zerowa a niesprzedane egzemplarze to nie strata, bo zwraca się je do wywawnictwa. Niech ktoś z branży powie ile wynosi marża przy komiksach.

Offline muaddib

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #647 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:31:31 »

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #648 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:32:19 »
a sorry, bardzo dobrze pakujący sklep Livro  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline GoNzO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #649 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 16:23:01 »
I niestety zmiana sklepu, przynajmniej u mnie. 90% zakupów miałem w bonito, niestandardowe gildia. Teraz? Co zamówienie to inny dyskont, ale ani razu nie było bonito/arosu.

U mnie był głównie Merlin/Nieprzeczytane, a teraz od kilku dobrych miesięcy tantis. Gildia oczywiscie zawsze na studio lain i inne rzadkosci.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #650 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 21:00:10 »
To ja mam to samo. Ostatnie zakupy w Bonito robiłem w maju.
Tak to Gildia i Tantis, Mestro na przemian.

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #651 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 21:43:26 »
Cóż, Bonito chyba nie odczuło tego mocno jak nie wracają do promocji. Najwidoczniej wydawaliśmy tam za mało pieniędzy :/

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #652 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 22:31:03 »
Jakie mało? Zaległe wysyłki realizowało jeszcze długo po grudniu ;)
Za wcześnie na pochopne wnioski. Poczekajmy na listopad i grudzień :P

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #653 dnia: So, 05 Październik 2019, 08:45:34 »
W Ravelo dobre ceny na niektóre tytuły Scream (Technokapłani 2 z 43% rabatu) ale i np. Czas na Relax w bardzo atrakcyjnej cenie (35% rabatu). Egmont też warto przejrzeć.  8)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline PJP

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #654 dnia: So, 05 Październik 2019, 11:27:22 »
Wcześniej bywało u mnie różnie: i mestro (sporo) i nieprzeczytane, i livro, zdarzył się i aros, z bonito też dużo brałem. A od pewnego czasu tantis i... ravelo ;)

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #655 dnia: So, 05 Październik 2019, 12:21:14 »
coś jest na rzeczy bo mój rabat spadł do 4% po raz pierwszy od 4 lat.

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #656 dnia: So, 05 Październik 2019, 13:35:51 »
Wczoraj zrobiłem symulację koszyka interesujących mnie pozycji i w tym konkretnym wypadku różnica w cenie pomiędzy Tantis a Bonito wychodzi w granicach 1 zł na korzyść T. (przy uwzględnieniu, że w Bonito odbieram za darmo a Tantis te 6 zł muszę dopłacić). W tej sytuacji wolę jednak Bonito. Czyli bywa różnie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline perek82

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #657 dnia: So, 05 Październik 2019, 16:01:25 »
Bonito co prawda nie wrzuca od paru miesięcy promocji -35%, ale też standardowo jest -30% (wcześniej standardem było -25%). Także przy 5% lojalki to jest taniej niż na gildii. Odbiór mam koło fabryki, więc i tak najczęściej właśnie w bonito kupuję. W gildii głównie studio lain. Do innych sklepów nie zaglądam - po narzekaniach w jednym z wątków doszedłem do wnioski, że parę złotych nie jest tego warte.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Koora

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #658 dnia: So, 05 Październik 2019, 16:37:31 »
Bonito co prawda nie wrzuca od paru miesięcy promocji -35%, ale też standardowo jest -30% (wcześniej standardem było -25%). Także przy 5% lojalki to jest taniej niż na gildii. Odbiór mam koło fabryki, więc i tak najczęściej właśnie w bonito kupuję. W gildii głównie studio lain. Do innych sklepów nie zaglądam - po narzekaniach w jednym z wątków doszedłem do wnioski, że parę złotych nie jest tego warte.

Mam dokładnie tak samo. Sporadycznie bezpośrednio u wydawców, np. u Mandioci robię preordery, czy w ostatnich dniach u Timofa (a miałem postanowienie, że po festiwalu na razie nie kupuję ;P). Musi być jakaś mega promocja żebym pokusił się na inny sklep.

Offline Netzach

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #659 dnia: So, 05 Październik 2019, 20:56:55 »
Na chodnikliteracki.pl darmowa wysyłka od 70 zł, rabaty na poziomie 35-42%, skusiłem się głównie ze względu na odbiór osobisty (kosztem bonito, w którym każdy komiks był droższy 6-8 zł, a to już kusząca różnica).