Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752391 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline perek82

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #480 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 11:12:58 »
Pierwszy chyba raz cieszę się że kupiłem coś przed promocyjna obniżką.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline OokamiG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #481 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 11:24:50 »
To w takim razie coś musieli pokręcić albo robią ludzi w konia - trzymając to w nocy w koszyku widziałem zaznaczoną dodatkową zniżkę za rabat lojalnościowy.
Może miałeś przynajmniej jeden tytuł w koszyku który łapie się na rabat lojalnościowy i stąd jego pojawienie. Rabaty z tymi czerwonymi znaczkami się nie łapią niestety.

Offline Cypher

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #482 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 16:21:20 »
FantastyczneSwiaty.pl

kod, który obniża ceny o dodatkowe 7%!
Ważny do czwartku 22 lipca, do godziny 23:59.
Kod: NOIR
Kurcze, 22 lipca to jakby co poniedziałek. :)
Żeby nie było, że się przychrzaniam, sam też dostałem maila z newslettera od FŚ o takiej treści. :D

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #483 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 19:04:21 »
@up
Bo to jest poniedziałek.
Ktoś tam coś pomylił ☺

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #484 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 19:47:03 »
Fantastyczne Światy to i fantastyczny kalendarz  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #485 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 22:08:19 »
Darth Simon : "Trochę mi nie pasuje wyprzedaż nowości, bo jest to trochę nielogiczne.
Zupełnie jakby zamierzali bardziej się otwierać na nowych lub mało kupujących klientów. Bo taka forma promocji jest korzystniejsza dla tych co nie mają nabitej zniżki dla stałych klientów."

Ja zacząłem się zastanawiać, czy te tomiki z wyprzedaży podlegają reklamacjom...bo to by wiele wyjaśniało.
,, - Eeeeech.''

Offline Darth_Simon

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #486 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 22:17:04 »
W regulaminie nic o tym nie ma.

A jedyne z czym się nie łączą te wyprzedaże to bonusy dla stałych klientów i/lub kody rabatowe jeśli akurat są
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Damballa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #487 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 23:17:33 »
Ja zacząłem się zastanawiać, czy te tomiki z wyprzedaży podlegają reklamacjom...bo to by wiele wyjaśniało.

Aby wykluczyć dane cechy produkt z reklamacji, czy to z wyprzedaży, czy to ze "zwykłej" oferty, należy wskazać, te wady w opisie produktu. Jeśli wady nie zostały wskazane, produkt można bez problemu reklamować jako niespełniający wymogów.

Online Gazza

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #488 dnia: Pt, 19 Lipiec 2019, 10:41:42 »
Jakie są kody zniżkowe na Atomie oprócz FLASH na DC?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #489 dnia: Pt, 19 Lipiec 2019, 10:46:39 »
endgame na Marvela
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #490 dnia: Pn, 22 Lipiec 2019, 13:14:36 »
Patrzę na ofertę Livro i udało mi się znaleźć kilka pozycji z wrześniowego pre-ordera m.in.

Strażnicy Galaktyki tom 1
Batman - Biały Rycerz

Szkoda, że nie ma pozostałych, bo zamówiłbym cały pakiet z kodem 7%. Albo nie umiem znaleźć.

noniewiem

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #491 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 14:57:03 »
Patrzę na ofertę Livro i udało mi się znaleźć kilka pozycji z wrześniowego pre-ordera m.in.

Strażnicy Galaktyki tom 1
Batman - Biały Rycerz

Szkoda, że nie ma pozostałych, bo zamówiłbym cały pakiet z kodem 7%. Albo nie umiem znaleźć.

Również tylko te dwie pozycje znalazłem z kilku interesujących mnie na wrzesień. Co miesiąc robię na livro zamówienie z pre-orderow i zawsze na jakiś rabacik podobny się trafiło więc do tego czasu powinno znów coś się pojawić

Offline Bazyliszek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #492 dnia: Pt, 26 Lipiec 2019, 00:52:41 »
Niezle jajca. Najpierw zamówiłem w Egmoncie, później w Taniej książce, ale muszę podbić legitymację HDK, żeby uzyskać zniżkę, a nie wiem jak z pakowaniem u nich i czy rzeczywiście te zamówienia zrealizuja. Teraz zamówiłem w Gildii zestaw czterech tytułów bez tomu Kinga... naprawdę super akcja z tą limitowaną seria Egmontu...

O to to to. Dziś sam byłem w RCKiK i tam cały czas są na blacie przy rejestracji wizytówki z kodami dla krwiodawców - 10 zł w taniejksiązce. Oczywiście przy pakiecie Batman Noir lepiej sobie wziąć ogólny dodatkowy 5% rabat dla krwiodawców. Ale do np. Superman: Efekt Oza czy Booster Gold, to ta zniżka jest w sam raz.

Offline R~Q

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #493 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 18:00:16 »
Na Merlin.pl w promocyjnej cenie znajdziecie komiksy z rabatem powyżej 50%. Ceny dodatkowo możecie obniżyć kodem na 5% rabatu.

http://filmozercy.com/wpis/komiksy-z-rabatem-powyzej-50
Wiem, że każdy orze jak może, ale dawanie takich reflinków, jakie od jakiegoś czasu dajecie, to trochę przesada. Zostaną one ponadto zablokowane przez każdego użytkownika ublock origin.

https://www.awin1.com/cread.php?awinmid=10253&awinaffid=337769&clickref=&p=%5B%5Bhttps%3A%2F%2Fmerlin.pl%2Fcatalog%2Fwyprz-ks-p9676%2F%3Fsmclient%3D5b88b5a6-6b41-11e9-8cb6-002590eabb38%26utm_source%3Dsalesmanago%26utm_medium%3Demail%26utm_campaign%3D2019_07_29_mrl_nl_w31%26option_80%3D10349074%26category_ids%3D1655%5D%5D

Offline Mateusz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #494 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 18:51:30 »
Takie linki to nie jest coś nowego na Filmożercach. Nie wszystkie ublocki je blokują, no i można zawsze dodać stronę do wyjątków.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami