Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752504 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online HugoL3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3795 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 22:26:29 »
I super. Bo to była tak syfna platforma, że nie sądziłem, że da się sklep internetowy tak beznadziejnie stworzyć. No, ale może się nie znam i tak trzeba tworzyć dla pokolenia wlepionego w ekran smartfona.

Kupiłem tam jedynie 1 czy 2 komiksy ze zniżką i wystarczy :)

Ja wciąż męczę się z aplikacją Amazona. Strasznie się z tego korzysta. Masa podróbek wychodzi w wyszukiwaniu, a odfiltrowanie wyników to jakieś nieporozumienie.
W przeglądarce na komputerze lepiej to działa.
A koniec końców Amazon jest hegemonem na całym świecie, ale o Polskę wciąż musi walczyć z alledrogo. Może to ze mną jest coś źle :D

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3796 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 22:30:42 »
Co by nie mówić Allegro ma i zawsze miało lepszy interfejs niż Amazon czy Ebay, czyli giganci światowi.

I jest więcej takich przykładów, że nasze lepsze choćby w prasie growej (jej ostatkach) takie PSX Extreme ma z 70% tekstu (drobną czcionką) i reszta obrazków/grafik. W prasie z UK i to tej takiej z topu (trochę tego kiedyś pokupowałem) proporcje praktycznie odwrotne.


Offline maxim1987

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3797 dnia: Śr, 18 Styczeń 2023, 16:29:09 »
Cytuj
Czyli Egmont nie wznawia "Baśni" na twardo tylko dodrukowuje miękkookładkowe tomy, ale jednocześnie wrzuca je w wyprzedaż?
Mówili, że nie wznowią na twardo, bo mają pełne magazyny niektórych tomów. Obstawiam, że teraz je wyprzedają, żeby potem lepiej schodziły dodruki brakujących tomów.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3798 dnia: Śr, 08 Luty 2023, 16:02:08 »
czy jakaś miła dusza nie posiada może zbytecznego kodu do Taniej Książki przysłanego na maila? Z tych które udostępniłem się wystrzelałem a akurat potrzebował bym jeszcze jednego.

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3799 dnia: So, 11 Luty 2023, 14:27:56 »
Ceneo dziś kończy 18lat 👏
I jest fajna promka przy zakupie za 150 zł kod minus 30 zł
Łapcie kodzik i kupujcie 😉
Wszystko na ich stronie

Coś ciekawego idzie wyrwać? Bo patrzyłem parę rzeczy (Visa tranzytowa, preordery Egmontu) i świetnej okazji żadnej nie znalazłem. Ew. rozważam zakup jakiegoś Lego.

Online parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3800 dnia: So, 11 Luty 2023, 14:42:56 »
Ja wziąłem dwa ostatnie tomy Mrocznych miast - w tantisie, z przesyłką, ale po kodzie i tak nadal było to opłacalne.

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3801 dnia: So, 11 Luty 2023, 14:46:14 »
  Raczej nie zaszalejesz ostatnio zniknęło ostatnio bee.pl, które miało stosunkowo niskie ceny przez kup teraz a manada i tantis mocne je podnieśli także nie ma z czym tam szaleć. Wczoraj wyjąłem X-Statix plus książkę którą miałem na liście zakupowej i wyszło mnie całe 11 złotych taniej. Cóż zawsze coś. Zwróciłbym natomiast uwagę na kod na darmową wysyłkę od 40 albo 50 złotych. Tantis ma najtańszą ofertę na rynku na Tore i Kurca a także bardzo konkurencyjne ceny dla Screamu. Wziąłem Little Ego i Nathana Nevera i taniej by się nie dało o ile się nie mylę.

Offline tB

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3802 dnia: So, 11 Luty 2023, 14:56:54 »
Trzy pierwsze tomy Dżinn - Tantis.

Offline Nowicjusz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3803 dnia: So, 11 Luty 2023, 15:35:32 »
Coś ciekawego idzie wyrwać? Bo patrzyłem parę rzeczy (Visa tranzytowa, preordery Egmontu) i świetnej okazji żadnej nie znalazłem. Ew. rozważam zakup jakiegoś Lego.
Toshiro, Wielki Kant i książeczka dla dzieci 😉 tantis
« Ostatnia zmiana: So, 11 Luty 2023, 15:53:20 wysłana przez Nowicjusz »

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3804 dnia: So, 11 Luty 2023, 16:39:49 »
Trzy pierwsze tomy Dżinn - Tantis.

U mnie dokładnie to samo - wyszło po 59 zł za tom, więc całkiem spoko :)

Offline celtic

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3805 dnia: So, 11 Luty 2023, 17:08:34 »
Można zamawiać na kilku kontach? Na drugim koncie coś mi się blokuje.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline tB

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3806 dnia: So, 11 Luty 2023, 18:20:43 »
Można zamawiać na kilku kontach? Na drugim koncie coś mi się blokuje.

Nie wiem dokładnie co blokuje, ale zakladam, że nr telefonu. Z innami danymi adresowymi idzie.

Online parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3807 dnia: Nd, 12 Luty 2023, 19:55:54 »
Udało się komuś zamówić drugi raz? Inne konto, inne dane i przy płatności odrzuca.

Edit - już wiem, po IP namierzają.
« Ostatnia zmiana: Nd, 12 Luty 2023, 20:15:29 wysłana przez parsom »

Offline Deepdelver

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3808 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 09:42:18 »
na swiat ksiażki druga pozycja -50% tylko dziś
Promocja mi niby się wbija, ale nalicza zbyt mały rabat (ok. 25% na drugi tytuł po przecenie). Licząc od ceny pierwotnej też mi się nie zgadza. Też tak macie?

Offline Rodrigues

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3809 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 09:44:29 »
Otrzymujemy taki rabat, że po połączniu z obecną promocją dobijamy do 50% ceny okładkowej przy drugiej książce: