Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753634 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline muaddib

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3645 dnia: Cz, 29 Wrzesień 2022, 19:58:52 »
W Taniej Książce ‚Monsters’, edycja Jonathan Cape do dostania poniżej 100zl:

https://www.taniaksiazka.pl/monsters-barry-windsor-smith-p-1530380.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=top3
U mnie pokazuje 110zł

Edit:
w trybie incognito jednak jest poniżej 97zł
Edit 2:
ale nie zdążyłem kupić bo już niedostępny....
« Ostatnia zmiana: Cz, 29 Wrzesień 2022, 20:08:04 wysłana przez muaddib »

Online LukCook

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3646 dnia: Cz, 29 Wrzesień 2022, 20:10:55 »
U mnie pokazuje 110zł

Edit:
w trybie incognito jednak jest poniżej 97zł
Edit 2:
ale nie zdążyłem kupić bo już niedostępny....

Szkoda. Udało mi się złożyć zamówienie za 97zl.

Offline perek82

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3647 dnia: Cz, 29 Wrzesień 2022, 20:28:41 »
Na allegro po 80 zł da się znaleźć
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3648 dnia: So, 01 Październik 2022, 21:45:39 »
Tak, tak kupujcie po angielsku w momencie wydania naszej edycji, żeby zaoszczędzić 15-20 zł. Na pewno przysłuży się to rozwojowi naszego rynku.

Online LukCook

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3649 dnia: So, 01 Październik 2022, 22:00:59 »
Tak, tak kupujcie po angielsku w momencie wydania naszej edycji, żeby zaoszczędzić 15-20 zł. Na pewno przysłuży się to rozwojowi naszego rynku.

Jak mam kupić kolejny komiks od Muchy z latającym na boki i trzeszczącym grzbietem to wolę wydanie angielskie. Tak bardziej przysłużę się jakości na rynku polskim. Dodatkowo komiksy, wydane oryginalnie po angielsku wolę czytać w oryginale.

btw na TK Monsters znowu dostępne (chociaż z ograniczoną dostępnością).
« Ostatnia zmiana: So, 01 Październik 2022, 22:08:08 wysłana przez LukCook »

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3650 dnia: So, 01 Październik 2022, 22:15:54 »
@Leyek odsuwając nawet kwestię jakości wydania na bok (a wątpię żeby mucha wydała monsters w tej samej jakości co wydanie brytyjskie/usa) dla mnie czytanie w oryginale jest preferowanym wyborem bo nawet przy dobrym tłumaczeniu traci się sporo niuansów. Także to nie jest kupowanie żeby zaoszczędzić a żeby mieć zwyczajnie lepszą wersję komiksu. Dla mnie osobiście jedyną zaletą komiksów pl jest (a właściwie była) niższa cena i czasem lepsza dostępność, tutaj żaden z tych czynników nie występuje.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3651 dnia: So, 01 Październik 2022, 22:31:33 »
leyek kup ze 3 egzemplarze, ratuj rynek

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3652 dnia: Nd, 02 Październik 2022, 22:34:09 »
dla mnie czytanie w oryginale jest preferowanym wyborem bo nawet przy dobrym tłumaczeniu traci się sporo niuansów.

Ale to jest już inny poziom znajomości angielszczyzny jak sądzę. Jak czytania w oryginale się nie boję tak nie odnoszę wrażenia żebym bardzo zyskiwał na niuansach, bo pewnie zwyczajnie nie jestem na tyle oblatany żeby je wychwycić. Szczególnie taki slang. Owszem. To i owo idzie zauważyć, ale to jednak trzeba "myśleć po angielsku" żeby pewne rzeczy w pełni odebrać.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3653 dnia: Nd, 02 Październik 2022, 23:41:07 »
"myśleć po angielsku" nie trzeba, niektórych rzeczy nie da się przełożyć na polski aby otrzymać taki sam efekt.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline partyka2

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3654 dnia: Pn, 03 Październik 2022, 01:36:15 »
Ale to jest już inny poziom znajomości angielszczyzny jak sądzę. Jak czytania w oryginale się nie boję tak nie odnoszę wrażenia żebym bardzo zyskiwał na niuansach, bo pewnie zwyczajnie nie jestem na tyle oblatany żeby je wychwycić. Szczególnie taki slang. Owszem. To i owo idzie zauważyć, ale to jednak trzeba "myśleć po angielsku" żeby pewne rzeczy w pełni odebrać.

komiksy nie sa do czytanie tylko do ogladania wiec co za roznica czy on cos rozumie czy nie

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3655 dnia: Pn, 03 Październik 2022, 01:48:02 »
@partyka2 Że ja nie rozumiem :D ? Przejrzałeś mnie, ja tylko obrazki oglądam, czasem może jedno zdanie z dymka przeczytam, ale nie za często bo od tego głowa boli.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline kierpic

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3656 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 18:24:55 »
Wczoraj dałem kupon do zeskanowania - nie wszedł. Kasjerka powiedziała że dostali maila że od teraz działa tylko z aplikacją. Od razu pobrałem aplikację i dałem do zeskanowania i potem kod zniżkowy i zadziałało.
Może jeszcze nie uaktualnili regulaminu?
Sprawdziłem dzisiaj w empiku i nic takiego nie miało miejsca.
Różne już bzdury słyszałem od kasjerów, a największą z nich jest ta, że kupon nie wchodzi na prasę.



Używajmy póki można  ;)

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3657 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 18:38:41 »
Używajmy póki można  ;)

A mi się wydaje, że Empik doskonale zdaje sobie sprawę z nadużyć tych kodów i temat ignoruje na zasadzie ukrytych promocji - czyli kto wie, ten zyska i kupi u nich, bo marżą i tak wychodzą na swoje. W końcu mało prawdopodobne wydaje się, że po tylu miesiącach nikt by tego nie zauważył.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3658 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 18:42:44 »
Też tak myślę. WKKDC i labrumowego Relaxu na 99% bym nie kupował gdyby nie ten kod. Myślę, że on im trochę obroty zwiększa jednak. Jednocześnie gdyby po prostu dali rabat wszystkim to zmniejszyłyby im się te zarobki, które teraz mają na ludziach bez kodu.

Offline Roszadok

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3659 dnia: Nd, 09 Październik 2022, 23:59:08 »
Różne już bzdury słyszałem od kasjerów, a największą z nich jest ta, że kupon nie wchodzi na prasę.
Używajmy póki można  ;)

Mnie już 2 panie odganiają od kasy samoobsługowej bo kasuje wszystko ^_^ ale dzielnie walczę o nienawiść całego sklepu :P Na szczęście w mam w okolicy jeszcze 2 empiki gdzie mnie nie znajo