Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darth_Simon

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #345 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 06:38:05 »
Jak to jest z tym Bonito? Pamiętacie jak sytuacja wyglądała rok temu w okresie przedwakacyjnym? Bo normalnie -35% powinno było już się pojawić. A tu ani 35 ani dodatkowego kodu. Lipa jakowaś...  :-\

Też jestem zdziwiony.
Zazwyczaj raz w miesiącu jakaś dodatkowa zniżka była.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Damballa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #346 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 07:58:12 »
Może osoba odpowiedzialna za promki poszła na urlop?
A reszta załogi u nich w końcu odpoczywa w pracy, bo zamówień prawie nie ma ;)

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #347 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 08:37:48 »
Bonito ma swój fanpage, jeżeli ktoś ma FB, to może zapytać ich, o co chodzi. Też czekam, Crimial i Iron Fist w koszyku, a tu cisza...


Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #348 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 09:19:53 »
Bonito ma swój fanpage, jeżeli ktoś ma FB, to może zapytać ich, o co chodzi. Też czekam, Crimial i Iron Fist w koszyku, a tu cisza...

Te same pozycje u mnie czekają. W przypadku innych pozycji Egmontu można sobie radzić w innych dyskontach ale Mucha najtaniej wychodzi w Bonito z rabatami.

Trochę dziwne to wygląda, najpierw zrezygnowali z KDR, potem odpadł kod, teraz brak -35%.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #349 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 11:48:32 »
Niech lepiej na lipiec rzucą jakimś kodem rabatowym, bo jak popatrzyłem na lipcowe zapowiedzi, to mój portfel zawył z rozpaczy ;)

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #350 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 15:34:34 »
Te same pozycje u mnie czekają. W przypadku innych pozycji Egmontu można sobie radzić w innych dyskontach ale Mucha najtaniej wychodzi w Bonito z rabatami.

Trochę dziwne to wygląda, najpierw zrezygnowali z KDR, potem odpadł kod, teraz brak -35%.

Podejrzewam, że takich jak my może być sporo i jak już wskoczy to -35%, to zacznie się batalia kto pierwszy i stan magazynowy szybko się wyzeruje...

Offline nori

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #351 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 16:15:01 »
Rozmawiałem z BOKiem Bonito, ogólnie, Pani bardzo miła, ale niestety NIC nie wie. Czy i kiedy będzie promocja, czy będzie kod. Jedynie co podała, to podobno Bonito ma jakąś reorganizacje, będzie nowa strona, będą także jakieś zmiany w systemie zamówień... Oby nie na gorsze...

A póki co, chyba sobie po prostu na Gildii zamówię bieżące pozycje...
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #352 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 16:33:42 »
Czy tam koniecznie aż tak strasznie wielu? Nie zapominajmy, że są wakacje. Ja osobiście nigdy w lipcu żadnych zamówień nie składam bo pieniądze idą na urlop. Księgarnie też muszą dać swoim pracownikom odpocząć i niekoniecznie im musi zależeć na wykręcaniu jakichś wyników sprzedażowych, bo mogą być kłopoty z obsługą tego.

Offline 79ers

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #353 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 17:55:43 »
Kolejny raz składam zamówienie a następnego dnia FŚ podaje na forum kod rabatowy  :'(

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #354 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 18:13:52 »
nie możesz się do NEWSLETTER'a zapisać będziesz dostawał na mial'a, zawsze raz na miesiąc jeden jest albo i częściej
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online PabloWu

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #355 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 20:29:22 »
Nie wiem czy było, ale na fantastycznych światach można kupić sporo pozycji Taurusa z 44 procentowym rabatem plus kod rabatowy , ja uzupełniłem wkońcu serię XIII bo cena zacna, pozdro

Offline Koora

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #356 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 21:03:16 »
Jest też sporo komiksów Muchy z rabatem powyżej 40%

Offline FloreK

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #357 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 21:19:40 »
Jaki jest aktualny kod w FŚ?

Online misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #358 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 21:41:37 »
Takie jaki jest podany w ostatnim poście w wątku "Wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych"

Offline FloreK

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #359 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 21:49:42 »
Ajj... przepraszam, powinienem sam zauważyć. Dzięki i miłego wieczoru!