Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753860 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline nekro

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3030 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 22:23:28 »
20% rabatu przy zakupie stacjonarnym, ale potrzebny jest kod.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3031 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 22:51:49 »
20% rabatu na zakupy w salonie jest tylko i wyłącznie przy odbiorze w salonie czegoś co wcześniej zamówimy, ale rabat opłacalny de facto tylko na kolekcje

Online Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3032 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 23:50:15 »
20% rabatu na zakupy w salonie jest tylko i wyłącznie przy odbiorze w salonie czegoś co wcześniej zamówimy, ale rabat opłacalny de facto tylko na kolekcje

Tak niby pisze, ale zawsze najpierw kupuję coś z rabatem, potem dopiero odbieram i nikt nigdy się nawet nie upomniał o to czy mam coś na pewno do odebrania. Niestety mój ostatni kod skończył się wczoraj to nie poratuję. Oprócz komiksów z kolekcji, opłacalny jest też na płyty z muzyką i prasę.

Offline kierpic

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3033 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 08:28:00 »
Chyba jeszcze nigdy kuponu do Empika nie widziałem. Miewają promocje w stylu 3 za 2 albo większe rabaty dla użytkowników premium, ale to tyle na ile kojarzę.
20% rabatu na zakupy w salonie jest tylko i wyłącznie przy odbiorze w salonie czegoś co wcześniej zamówimy, ale rabat opłacalny de facto tylko na kolekcje
Nie, nie, nie...



Ten paragon nie może kłamać, poprzedni kupon wykorzystany 9 minut przed końcem ważności. I wiem, że ktoś wcześniej już z niego korzystał.

Dysponuję może ktoś może kodem zniżkowym do empiku?
Proszę, oto aktualny, działa również w kasach samoobsługowych:
www.idz.do/rNar
ważny do 11.10.

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3034 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 09:51:19 »
Zapomniałem o kuponach na zakupy stacjonarne

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3035 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 15:26:01 »
ten rabat jest od ceny w sklepie? np katalogowa 100 na polce 80 i ostateczna z nim 64zł?

Offline Grrrgory

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3036 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 17:01:09 »
W empiku katalogowa 100, to i na półce 100 ;)

Offline filipdm

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3037 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 19:41:36 »
W empiku tylko odbieram przesyłki. Sprawdzam czy nic nie jest poobijane, płacę i wychodzę. Na półki nawet nie patrzę. Stacjonarnie wszystko jest o wiele droższe winyle, cd, książki. Ostatni raz z półki kupiłem - Dave Gahan Paper Monsters w 2003r.  ;D
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Wrzesień 2021, 19:54:03 wysłana przez filipdm »

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3038 dnia: So, 02 Październik 2021, 23:52:39 »
Pytanko takie - na Amazonie można reklamować bez końca, aż dotrze książka bez uszkodzeń ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3039 dnia: So, 02 Październik 2021, 23:57:02 »
zależy który amazon - com za trzecim razem zwracają kasę; de chcą odsylke uszkodzonego; co.uk negocjują przy trzecim razie zwrot części kwoty itd. pl nie wiem.

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3040 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 00:29:44 »
pl.

Przy okazji jest na pl "Deathstroke by Christopher Priest Omnibus" za niecałe 400.

https://www.amazon.pl/DEATHSTROKE-CHRISTOPHER-PRIEST-OMNIBUS-HC/dp/1779512600/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&crid=1UKQ39BP9UJV3&dchild=1&keywords=deathstroke+omnibus&qid=1633213731&sprefix=deathstroke+o%2Caps%2C162&sr=8-1
Twój komiks jest lepszy niż mój

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3041 dnia: Nd, 03 Październik 2021, 17:24:27 »
Co do cashbacku, to ja od kilku lat korzystam z PlanetPlus. Mają chyba najwyższy % zwrotu na naszym rynku, większy niż Lety. Wiadomo, co kto lubi, ale tam chyba najkorzystniej pod tym względem wychodzą zakupy jak dla mnie. Jak ktoś chce reflinka, żeby dostać 10zł na start, to zapraszam na PW :-)

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3042 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 00:38:26 »
@xanar królu złoty wielu pięknych komiksów ci życzę, zamówiłem dzięki tobie tego deathstroke na którego polowałem :). Jak jeszcze jakieś takie oferty ci wpadną w oko to wrzucaj proszę :)
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3043 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 11:14:49 »
Co do cashbacku, to ja od kilku lat korzystam z PlanetPlus. Mają chyba najwyższy % zwrotu na naszym rynku, większy niż Lety. Wiadomo, co kto lubi, ale tam chyba najkorzystniej pod tym względem wychodzą zakupy jak dla mnie. Jak ktoś chce reflinka, żeby dostać 10zł na start, to zapraszam na PW :-)

Też korzystałem. Lety ma tą zaletę że daje te kupony czasem mnożące cashbacki. A jak teraz planetplus wypłaca? ja przestałem z ich korzystać odkąd mieli problemy i nie wypłacali pieniędzy przez kilka miesiecy.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3044 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 13:21:55 »
Nie wiem jak PlanetPlus, ale odeszłem od nich, a ich niewypłacalność stała się legendarna. wg opinii Trust Pilot dalej jest to samo. Ja korzystam obecnie z Lety i Cashgoback. Lety ma często gorące okazje dzięki czemu mają najwyższe stawki cashback, ale bardzo długo akceptują zamówienia. Cashgoback Allegro mi nalicza do miesiąca max.