Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746883 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2820 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 18:34:23 »
Ja dzis z empika odebralem Dark victory i Dc encyklopedie.

Offline OokamiG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2821 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 19:03:14 »
U mnie Dark Victory ma dojść koło 25. Dam znać jak poszło.

Offline PJP

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2822 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 22:50:35 »
U mnie Encyklopedia DC i Fistaszki - wszystko ok.

Online Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2823 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 15:46:54 »
Cytuj
Czytam więcej z czytam.pl - rabat 7%
Program rabatowy "Czytam więcej z czytam.pl"
Czas na zmiany! 20.06.2021 zakończenie programu rabatowego
Po niemal 3 latach przyszła pora na zmianę formy naszego programu rabatowego.
Nie martw się - rabaty nie znikną. Chcemy je spersonalizować i dostosować do Twoich preferencji zakupowych.
W miejsce zniżek uzależnionych od wysokości zakupów, wprowadzimy dedykowane promocje, więcej możliwości darmowej dostawy i specjalne kody rabatowe z atrakcyjnymi procentowo upustami.
Nowe dedykowane promocje i specjalne kody rabatowe już czekają, aby dotrzeć do Ciebie w najbliższych miesiącach. Wypatruj wiadomości od nas, czytaj więcej i korzystniej!

Słabizna. Trzeba zrobić ostatnie zakupy w weekend i poszukać innego sklepu, bo pewnie teraz te rabaty będą słabe. Szczególnie, że już ostatnio nowości się nie kwalifikowały do 7% rabatu.

Online NuoLab

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2824 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 16:07:54 »
Słabizna. Trzeba zrobić ostatnie zakupy w weekend i poszukać innego sklepu, bo pewnie teraz te rabaty będą słabe. Szczególnie, że już ostatnio nowości się nie kwalifikowały do 7% rabatu.

Pytanie czy dalej będą wchodziły rabaty z ceneo bo od dłuższego czasu i tak bardziej opłacało się korzystać z nich a nie z tych 7%.

Online Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2825 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 16:23:27 »
Niby tak, ale na ceneo się nie wszystko łapało. I zawsze było na takie pozycje dodatkowe -7%. A nie sądzę, że wyjściowe rabaty polepszą o te 4,5 czy 5% żeby się wyrównało.

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2826 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 21:05:49 »
Terminator is back. Wczoraj odebrałem swojego i prezentuje się zacnie.

https://www.empik.com/terminator-the-original-comics-arcudi-john,p1156871128,ksiazka-p

Online freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2827 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 21:37:34 »
ha ha nayroth a miałem w tym miesiącu mniej kupować. leci ten terminator oczywiście.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2828 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 21:43:11 »
Słabizna. Trzeba zrobić ostatnie zakupy w weekend i poszukać innego sklepu, bo pewnie teraz te rabaty będą słabe. Szczególnie, że już ostatnio nowości się nie kwalifikowały do 7% rabatu.
Ja już czerwcowe zakupy przerzuciłem do DrugieWydanie. Ale szukam dalej księgarni - w DW na wypróbowanie zamówiłem sześć książek, dwie przyszły z pogiętymi kartkami + jedną twarookładkowa z porysowaną okładką; pakowanie raczej liche, za duży karton bez uszczelniacza. Te książki sobie naprostuję, ale z komiksem na kredzie nie da się tak zrobić. A jak teraz jest z pakowaniem w Tantisie i Tania książka?

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2829 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 22:55:13 »
   Odbierałem ostatnio paczkę z tantis to byłem w sumie pozytywnie zaskoczony, większość przesyłek od nich to były książki okręcone raz folią bąbelkową. W sumie nigdy nic nie reklamowałem, ale to była raczej zasługa dobrych kurierów i św. Krzysztofa. Tym razem miałem poduszkę powietrzną na spodzie i resztę dopchaną  jakimiś ścinkami papieru tak aby nic nie latało, tym razem się postarali.

Offline Edgar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2830 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 23:30:05 »
Ja zamówiłem z Drugiego Wydania pięć tomów Invincible. Wszystkie miały lekko zagniecione rogi okładki. Ewidentnie wina pakowania. Wada nieduża, nie reklamowałam, ale niesmak pozostał. :)

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2831 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 23:39:28 »
A jak teraz jest z pakowaniem w Tantisie i Tania książka?

Pakowanie w Taniej Książce popsuło się ostatnio. Kiedyś dostawałem komiksy w dopasowanym pudle, dodatkowo owinięte folią bąbelkową, czasem nawet na dwie warstwy (całość plus dodatkowo wewnątrz po dwa, trzy komiksy razem). Teraz widocznie tną koszty i oszczędzają na pakowaniu, bo to jest mierne - zwykły zaklejany koperto-karton, bez folii bąbelkowej i żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Na szczęście jak dotąd nie miałem większych uszkodzeń - od czasu do czasu zdarzają się lekko zagięte narożniki, czy spłaszczona krawędź brzegu, ale przeważnie wszystko jest w porządku, tak więc to raczej loteria. Raz miałem rozerwaną okładkę Wojny Totalnej (przedartą na pół na jakieś 2-3 cm i to pod folią, nie wiem, jak to osiągnęli), ale reklamacja przebiegła czysto i wzorcowo - na mail odpowiedzieli praktycznie od razu, a na drugi dzień kurier stawił się pod drzwiami z nowym egzemplarzem i zabrał stary. Więc ja u nich kupuję praktycznie wszystko - słabe pakowanie mnie nie odstrasza, lekkie wady mi nie przeszkadzają, poważniejsze raczej się nie zdarzają, a ceny mają świetne + lojalka (ale tylko dla starszych kont, niestety). 
« Ostatnia zmiana: Pt, 18 Czerwiec 2021, 23:42:34 wysłana przez Jaxx »

Offline OokamiG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2832 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 00:25:01 »
Empik anulował mi Dark Victory. Smuteczek.

Online freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2833 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 21:22:19 »
ja dziś odebrałem z empiku dkr 30th anniversary, groo vol 1, hellboy omnibus v1, dark world (obity róg), dredd cf 15. jednego dredda cf mi anulowali, maja zwrócić hajs.

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2834 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 22:52:18 »
Mi anulowali Wonder Woman vol.2 Pereza, ale dzisiaj odebrałem swoje DarkVictory i Mister Miracla.
Pewnie DV jeszcze wróci do oferty, tak jak np. Nemezis który był, potem znikł a teraz znowu jest:

https://www.empik.com/nemesis-the-warlock-deviant-edition-mills-pat,p1080585441,ksiazka-p