Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2115 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 12:56:23 »
Chodzi o przedsprzedaż czy starsze tytuły? Ma znaczenie pakowanie czy nie?

Offline Kamilo1979

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2116 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 13:39:21 »
Pakiet wrześniowo/pażdziernikowy , pakowanie bez znaczenia.

Offline eferce

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2117 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 13:53:39 »
Livro ma stabilne 35% na nowości + pakowanie bez znaczenia  :-\

Chłopacy pisali też coś o efektownej promce Empiku na nowości z odbiorem własnym.

https://forum.komikspec.pl/zakupy/wyprzedaze-i-promocje-w-sklepach-internetowych/msg96989/#msg96989
« Ostatnia zmiana: Wt, 13 Październik 2020, 13:55:45 wysłana przez eferce »

Offline nori

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2118 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 14:33:40 »
W Gildii 30% i nie musisz się martwić, że coś będzie nie tak, pakują praktycznie perfekcyjnie.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2119 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 15:47:52 »
czytam.pl - wyjściowo 28%, do tego 2% startowego rabatu w programie lojalnościowym (założenie konta + zapis na newsletter) i 7% cashbacku z goodie, więc robi się 34,5%. A jak zrobisz parę zakupów to w programie lojalnościowym rabat rośnie (max. do 7%) i docelowo wychodzi ok. 38% od ceny wyjściowej za Egmont.

Pakowanie bardzo ok. Choć ostatnio ze 2 pozycje lekko obite mi przyszły. Jeszcze nie reklamowałem, ale wczesniej z reklamacjami nie było projektu (wymiana lub mały upust na pozycjach).

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2120 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 15:50:29 »
W Czytam przez Ceneo niektóre pozycje mają 37%, ale od tego nie idzie rabat lojalnościowy, ewentualnie te 7% cashbacku.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2121 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 16:35:32 »
@xanar

Egmont też się zdarza? Bo kiedyś sprawdzałem i na Egmont nigdy już nie wchodziło i sobie odpuściłem sprawdzanie tego przy ostatnich zakupach (ceneo najczęściej działa na książki z tego co zauważyłem).

Offline sirPablo

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2122 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 16:37:33 »
Tantis.pl przez Ceneo od 37% do 40% nieraz trzeba czasem poczekać aż wskoczy większy procent. Pakowanie karton i czasami folia bąbelkowa. Reklamacje bez problemu przysyłają kuriera i dosyłają nowy egzemplarz.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2123 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 18:03:32 »
@xanar

Egmont też się zdarza? Bo kiedyś sprawdzałem i na Egmont nigdy już nie wchodziło i sobie odpuściłem sprawdzanie tego przy ostatnich zakupach (ceneo najczęściej działa na książki z tego co zauważyłem).

Teraz jest 37% m.in. na : Hellblazer Tom 3; Uniwersum DC według Mike`a Mignoli; Omega Men To już koniec, Hitman Tom 2 i jeszcze coś tam jest, wejdź sobie przez Ceneo i posprawdzaj, rożnie jest, raz jest raz nie ma.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Eyeless

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2124 dnia: Śr, 14 Październik 2020, 00:31:09 »
Taniaksiazka.pl zasadniczo daje na Egmont ( przez Ceneo lub lubimyczytac.pl) jakieś 35-38%, do tego można mieć zniżkę lojalnościową do 6 %, zniżkę krwiodawcy - 5% i ewentualnie goodie cashback - 6%. Czasem trafiają się dodatkowe kody.
Jeśli chodzi o pakowanie to zazwyczaj biorę odbiór osobisty, niemniej  ostatnio 2-krotnie miałem wysyłke i paczki były solidne, aczkolwiek sam karton bez dodatkowej folii. W każdym razie towar bez uszkodzeń (może kurier się zlitował :D).
Odnośnie rabatów to ostatnio te Ceneo potrafi fluktuować i mieć słabszy upust, a znowu na lubimyczytac.pl brakuje przedsprzedaży i trzeba czekać na terminy wydań.

Offline Endriuu

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2125 dnia: Śr, 14 Październik 2020, 06:57:52 »
Taniaksiazka.pl zasadniczo daje na Egmont ( przez Ceneo lub lubimyczytac.pl) jakieś 35-38%, do tego można mieć zniżkę lojalnościową do 6 %, zniżkę krwiodawcy - 5% i ewentualnie goodie cashback - 6%. Czasem trafiają się dodatkowe kody.
Gdzie można podejrzeć jaki ma się rabat lub ile brakuje do progu jak np w bonito?

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2126 dnia: Śr, 14 Październik 2020, 07:15:32 »
Zazwyczaj albo w Koszyku (jak wrzucisz cokolwiek do niego) albo w ustawieniach konta.

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2127 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 18:02:22 »
Przy okazji: odebrałem dzisiaj paczkę z tego takczytam.pl i jeśli ktoś się zastanawiał to wszystkie komiksy w folii, w idealnym stanie i dobrze spakowane.




Nie tak do końca, mój egzemplarz Pana Naturalnego był strasznym stanie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 16 Październik 2020, 18:33:53 wysłana przez Mateusz »

Online Konrad

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2128 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 18:10:21 »
@Uluru
No to miałem szczęście. A reklamowałeś go? Albo proponowałeś by wymienili ci na inny egzemplarz? Bo wiedzę że mają na stanie jeszcze chyba 8 egzemplarzy.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2129 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 18:14:46 »
A ja byłem w ich sklepie w Gliwicach. Każdy komiks jest w wersji w folii i po jednej sztuce bez folii, żeby można było obejrzeć co jest w środku. Wyszedłem z Kinderlandem, na którego czaiłem się od jakiegoś czasu. W przyszłym miesiącu chyba wrócę po Zakładnika.