Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #195 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 12:22:11 »
Czy dobrze mniemam, że obecnie najlepszym sklepem na NSC będzie Gildia? 35% na Ghost Money to chyba nie do pobicia w tej chwili, right?
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Online nori

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #196 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 13:15:27 »
nori, cierpliwości :) (...) Swoją drogą widzę, że nie tylko ja w momencie kliknięcia już bym chciał odbierać :)

Oj, tak, dokładnie, jak zamawiam, to już chciałbym mieć w ręce. ;) Wczoraj dostałem koło 14 informacje, że komiksy są do odbioru i w te pędy popędziłem do punktu! Jak mało czasem człowiekowi jest do szczęścia potrzebne. ;)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #197 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 13:30:52 »
Czy dobrze mniemam, że obecnie najlepszym sklepem na NSC będzie Gildia? 35% na Ghost Money to chyba nie do pobicia w tej chwili, right?
Obecnie tak. 35% na GM z racji kwietniowej wyprzedaży (do 15. kwietnia). Normalnie jest 25%. Najwyższe rabaty na NSC ma livro. Np. "Bodycount" wisi obecnie z rabatem 40%. Problem z tym, że często się zmieniają. No i pakowanie słabe.

Offline Lou

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #198 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 13:54:20 »
Przypominam tylko, że nasza, tj. gildiowa, promocja trwa do 15 kwietnia lub WYCZERPANIA ZAPASÓW więc radzę się spieszyć ;)
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #199 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 08:36:39 »
Cześć!

Złap zajączka z Livro.pl!
Dodatkowe 5% rabatu!

Kod: jajko5 ⬅️⬅️⬅️

*Promocja trwa od 10.04.2019 do 14.04.2019 do godz. 23:00. Nie dotyczy produktów z kategorii "Podręczniki szkolne"
Abstrahując od kwestii pakowania przez Livro (które potwierdzam, że jest kiepskie) polecam zainteresować się ofertą wydawnictwa NSC. Z dodatkowym kodem wychodzą naprawdę fajne rabaty.
No chyba, że ktoś czeka na promocję -50% prowadzoną cyklicznie przez wydawcę.

Poza tym parę zapowiedzi Egmontu w przedsprzedaży ma 40% (m.in. Wojna Nieskończoności czy Metal), tak więc z dodatkowym kodem również wyjdzie korzystniej.
« Ostatnia zmiana: Cz, 11 Kwiecień 2019, 09:33:55 wysłana przez laf »

Offline gabor2

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #200 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 11:50:05 »
Ja Livro już omijam szerokim łukiem. Polecam zrobić tak samo osobom, które nie chce mieć obitych, podartych okładek. Ci którym nie przeszkadza loteria i związany z nią stan komiksów mogą tam kupować.

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #201 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:00:46 »
Ja w Livro pewnie będę dalej kupował komiksy NSC, ale tylko SC (nigdy nie miałem uszkodzonych - jesli plaga dotknie i SC, to bezapelacyjnie pożegnam się z nimi). Natomiast na twardo nic już u nich nie wezmę.

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #202 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 18:22:33 »
2 książki Wallace'a za 40 zł., to prawie jak za darmo. Zdecydowanie polecam, choć lektura jest ciężka i nie da się po prostu przelecieć strona po stronie.

Offline Gascon200

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #203 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 18:29:39 »
Na livro.pl jest dziś darmowa dostawa od zamówienia powyżej 59zł. Pośpieszcie się, czas jest do północy :)

Na póki co z takimi okladkami się nie spotkałem, a zamówienia przychodzą stosunkowo szybko, czasem i dzień przed premierą. Ciężko mi jednak oceniać, bo zamówień u nich miałem może z 10.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #204 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 00:55:22 »
Promocja na filmy Marvela.
Na chili.com jest teraz promocja na filmy Marvela - nowsze po 29,90 zł, starsze po 24,90 zł (kupujesz i oglądasz, kiedy chcesz). A na groupon.pl są Groupony:
- 50 zł za 25 zł
- 100 zł za 40 zł
- 150 zł za 50 zł
Czyli za 50 zł można mieć 5-6 filmów (jest Infinity War). Jeszcze w Paybacku można dostać 700 pkt za eKupon (za zakupy na Grouponie za min. 49 zł; czyli jakby 7 zł zwrotu).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline panAeL

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #205 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 16:09:07 »
Jako, że to mój pierwszy post, to warto się przywitać. Dzień dobry :)
Czytam Was od początku istnienia forum. Na Gildii miałem nawet nabitą oszałamiającą liczbę 4 czy 5 postów. Generalnie dużo czytam a rzadko piszę :)

Czy jakaś dobra dusza odpowie mi kiedy na Bonito dostępny będzie kolejny kod rabatowy? Przegapiłem "wiosnę", a pełen koszyk już czeka na złożenie zamówienia...




Offline Konrad

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #206 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 16:16:10 »
@UP
"Nadzienie" -5% ważne do 31 maja

Itachi

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #207 dnia: Nd, 21 Kwiecień 2019, 11:12:13 »
Dodatkowo w koszyku 20% rabatu na drugą pozycję.

Nie działa na komiksy objęte -40% rabatem na wyprzedaży (Smyk)...

Offline Mateusz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #208 dnia: Nd, 21 Kwiecień 2019, 11:22:41 »
Nie znalazłem tam komiksów objętych 40% rabatem, ale ogólnie rabat wchodzi na pozycje z tej listy. Sprawdź w podsumowaniu zamówienia.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Itachi

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #209 dnia: Nd, 21 Kwiecień 2019, 11:31:04 »
Źle się wyraziłem :) do -40% jak widnieje na stronie.

Faktycznie rabat wchodzi w podsumowaniu.