Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746931 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline MarcusSz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1605 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 17:46:44 »
Szanowny Panie, ja tam nie zamawiam i słowa dotrzymuję! :P

I to się nazywa, konsekwencja. Brawo!


Offline Kamilo1979

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1606 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 18:29:20 »
Dzisiaj przyszła paczka z Livro , wszystkie komiksy w stanie idealnym - ok 10 sztuk ;-)

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1607 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 20:13:38 »
I to się nazywa, konsekwencja. Brawo!


Dziękuję, ale nie ma za co ;) Kierowałem się jedynie troską o własne, sterane zdrowie psychiczne ;)

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1608 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 20:38:32 »
Z tego całego tematu LIVRO, jedno jest dla mnie totalnie dziwnie. Jeżeli czytam wypowiedzi, że np. 75% osób dostaje od nich, kiepsko zapakowane przesyłki i musi je reklamować - to sorry ale jak jest promocja i świadomie tam zamawiam, to chyba się liczę z tym że może (a raczej najprawdopodobniej) przyjdzie do mnie uszkodzone. I niestety, mam wrażenie totalnej niekonsekwencji tu - sporo osób które ponownie narzekają na pakowanie w tym sklepie, już wcześniej pisała że nic tam nie zamówi, ale przyszła promocja i jednak 7% zrobiło swoje, i jednak poszły znów zamówienia. Żeby nie było, ja również u nich co jakiś czas zamawiam, ale z odbiorem osobistym, co jest jednak trochę innym (mniejszym) niebezpieczeństwem uszkodzenia obłożone.

Bo chodzi o to żeby sobie na coś ponarzekać :) Taka mentalność cechuje niestety sporą liczbę ludzi także tutaj. Nawet jak komiks przyjdzie w stanie idealnym, to można ponarzekać że pakowanie złe. Albo kurier cham nie życzył miłego dnia. Albo że paczki nie dostarczyła modelka tylko jakiś gruby Pan. 

Szanowny Panie, ja tam nie zamawiam i słowa dotrzymuję! :P

I to najdobitniej dowodzi tego o czym piszę. Nie zamawia ale się wypowie. I tak trochę ustosunkowując się do zarzutu xanara - dlaczego się wypowiadam w tym temacie odnośnie Livro? Bo kilka dni temu zamówiłem, skorzystałem z promocji. Od tego chyba służy ten temat. Zamów a potem się wypowiedz.

Dzisiaj przyszła paczka z Livro , wszystkie komiksy w stanie idealnym - ok 10 sztuk ;-)

I takich postów oczywiście nie widzi szanowny kolega xanar. Pewnie już zgłosił do admina albo dodał do ignorowanych :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Czerwiec 2020, 20:40:47 wysłana przez Antari »

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1609 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 20:41:49 »
Wg mnie to chodzi tylko o jakość pakowania livro, która jest słaba, a jak zawartość jest w stanie idealnym, to się tylko cieszyć.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1610 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 20:45:28 »
Panie Antari, swego czasu zamówiłem w Livro aż 3 razy, więc doskonale wiem o czym piszę. To w zupełności mi wystarczyło, aby więcej nie korzystać z usług Livro :P

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1611 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 20:48:15 »

I takich postów oczywiście nie widzi szanowny kolega xanar. Pewnie już zgłosił do admina albo dodał do ignorowanych :)

Widzi, widzi i nie komentuje dziwnie, że to na pewno kłamstwo, bo ja zawsze miałem uszkodzone i to nie możliwe :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1612 dnia: Pt, 05 Czerwiec 2020, 15:21:37 »
Na paskarz.pl wróciła promocja 42% rabatu od ceny okładkowej na 2 z 3 książek (w tym komiksów). Aby promocja się aktywowała trzeba kliknąć baner na stronie głównej z promocją. Standardowy rabat u nich to 36/37%

Dzięki serdeczne za info, Saga z muchy wychodzi po niecałe 35zł za tom :)

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1613 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 14:51:05 »
Po co cała ta dyskusja. Ja na livro nie zamawiam książek i komiksów bo pakują lipnie ale jak ktoś lubi ryzyko albo nigdy nie miał problemów to niech zamawia. Po co komuś wciskać kit że do Livro nie można mieć zastrzeżeń skoro ktoś ma to nie dlatego że lubi przepłacać. Natomiast zamówiłem w Livro klocki LEGO i jestem zadowolony ;) ale komiksu i książki nadal nie zamówię.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1614 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 02:28:39 »
W Smyku wróciła promocja 3za2 na wszystkie komiksy - wychodzi około 50% rabatu jeśli bierzemy 3 sztuki w tej samej cenie. Odbiór w sklepach stacjonarnych za darmo. Akcja trwa do 14.06.
https://www.smyk.com/ksiazki.html
https://www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film/ksiazki/komiksy.html?limit=108&sortBy=price&sortOrder=desc

W porównaniu do rabatów w innych sklepach najlepiej wychodzą komiksy Muchy
Przykładowe pakiety:
Criminal 3 + New X-Men 2 + Droga ku wieczności 1 = 164zł (50% rabatu)
Jessica Jones. Martwy punkt + Gideon Falls 3 + Kick-Ass. Nowa = 93zł (49%)
Jessica Jones 1 Wyzwolona + Jessica Jones 2 Sekrety Marii + Jessica Jones 3 Powrót Purple Man = 88zł(50%)
Gideon Falls 1 + Gideon Falls 2 + Gideon Falls 3 = 96zł (48%)
Indyjska włóczęga + Negalyod + Jim Cutlass 1 = 144zł (52%)
Wujek Sknerus 1 + Wujek Sknerus 2 + Kaczogród 7 = 100zł (52%)
Doom Patrol 1 + Doom Patrol 2 + Doom Patrol 3 = 172zł (52%)



Dzięki wielkie, paniczu ;) W Smyku zawsze takie kilkudniowe terminy z odbiorem osobistym? Mam na 16 VI.
Pakiet DoomPatrol3 + SilverSurfer -Przypowieści + Klatki --->50%, 199zł
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Czerwiec 2020, 09:45:56 wysłana przez Mateusz »
,, - Eeeeech.''

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1615 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 09:37:01 »
Takoż dziękować.
Skarbek+Stwory Nocy+Kryzys bohaterów z rabatem 49%.

Tak patrzyłem na cenę końcową i wydawała się być wręcz nieprzyzwoicie niska...  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1616 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 09:45:31 »
I ja dziękuję! Skorzystałem z okazji, by wejść ponownie w Thorgale. Zestaw tomów 1-3, 5-16 z zniżką 45%, też ok.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1617 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 10:05:44 »
Pamiętajcie tylko, że to Livro/Empik, więc z twardymi okładkami może być loteria

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1618 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 10:15:06 »
Przyłączam się do podziękowań.
A ze swojej strony polecam szczególnie (mają już dobre rabaty wyjściowe) komiksy Kurca (ostatnio chyba gorzej przędą) i Scream - przy wyborze 3 komiksów o tych samych cenach rabaty potrafią wyjść nawet 53-55% :).
Dodatkowo przy wejściu przez goodie lub planet plus dodatkowy (niewielki) rabat (choć nie wiem czy przy takiej promocji uznają ten dodatkowy rabat).
No i można założyć kartę lojalnościową w smyku (naliczają się punkty, jeśli dobrze pamiętam za zakupy za 333 zł - 10-złotowy kupon - nic wielkiego, ale zawsze...).
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Czerwiec 2020, 10:51:57 wysłana przez mack3 »

Offline adamarluk

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1619 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 10:28:15 »
Niezła promka, 8 zamówień i blisko 1000 zł "w plecy" ;)
Za to 200 zł zaoszczędzone w porównaniu do tantisa.