Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752383 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline perek82

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1575 dnia: So, 30 Maj 2020, 21:22:39 »
Allegro lokalnie działa podobnie jak OLX - jak ktoś ma szczęście mieszkać w W-wie czy innym dużym mieście to często pewnie da się opchnąć przy odbiorze osobistym. Wtedy nie ma żadnej prowizji.
Nawet u mnie na wsi ostatnio się chętny znalazł na jakiś komiks.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1576 dnia: So, 30 Maj 2020, 21:40:10 »
Możesz też wystawiać ze smartem. Jeśli ktoś kupi używając smarta siłą rzeczy nie płacisz prowizji od wysyłki (bo wysyłka to 0 zł). Oczywiście nie ma gwarancji, że kupujący użyje smarta, ale innego sposobu nie ma (poza przeniesieniem się na allegrolokalnie lub olx jak koledzy wczesniej pisali).

Offline celtic

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1577 dnia: Nd, 31 Maj 2020, 10:15:43 »
Pozostaje przenieść się na lokalnie i w opisie aukcji dać możliwość wystawienia w opcji "kup teraz" ze smartem.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1578 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 08:44:15 »
Na allegrolokalnie do 15 czerwca wiele kont ma możliwość włączenia sprzedaży bez prowizji do 15 czerwca.

Offline pokia

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1579 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 22:13:57 »
Kurcze, dawno nie było żadnej porządnej promocji. I mam tu na myśli jakieś kupony za 20 - 30 zł z blika czy innego masterpassa.

Ściganie się na 42-45% rabatu nie bardzo mnie podnieca. Ale 45% + promka dająca 70% rabatu - tak, na to czekam (już jakiś rok, jak nie lepiej).

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1580 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 22:20:09 »
No to sobie jeszcze poczekasz.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1581 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 18:10:20 »
Zaryzykowałem i kupiłem 4komiksy na livro🤔 Dodatkowe 7% zrobiło swoje, a że miesiąc kruchy to zostaje trzymać kciuki.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1582 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 18:36:50 »
Do mnie już dotarło z Livro, 2 małe paczki do paczkomatu (bo zamawiałem z maja i czerwca, a jak się okazało już wszystko z czerwca jest). Klasycznie stan igła, rogami można by chleb kroić :)

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1583 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 23:34:16 »
Do mnie już dotarło z Livro, 2 małe paczki do paczkomatu (bo zamawiałem z maja i czerwca, a jak się okazało już wszystko z czerwca jest). Klasycznie stan igła, rogami można by chleb kroić :)
Czyli można powiedzieć, że pakują pancernie, bo tylko kadłub obrywa 🙂

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1584 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 05:26:28 »
Do mnie już dotarło z Livro, 2 małe paczki do paczkomatu (bo zamawiałem z maja i czerwca, a jak się okazało już wszystko z czerwca jest). Klasycznie stan igła, rogami można by chleb kroić :)

No to masz Pan "tradycyjne" szczęście co na dłuższą metę podejrzanie wygląda ;) Skorzystałem 3 razy z Livro i więcej nie będzie. Za pierwszym razem: lichy kartonik, w środku wszystko "latało" luzem, zero wypełniaczy, lecz komiksy w oryginalnych foliach przetrwały. Drugim: pakowanie identycznie ch.jowe. Trzecim: z czterech komiksów z twardej oprawie aż trzy do reklamacji (rogi zmasakrowane). Pakowanie: jak zwykle bida z nędzą. Mocnych wrażeń wystarczy! :P

Offline Castiglione

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1585 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 11:14:22 »
Kilka rzeczy w empiku (!) -50%
https://www.empik.com/wyprzedaz/cala-oferta?searchCategory=3174&productPoolId=104116&hideUnavailable=true&qtype=facetForm

Nie za wiele tego, głównie 1. tomy z Odrodzenia, cos z Marvela, coś dla dzieci i Skalp, tom 4, ale może komuś czegoś brakuje...
Dobra oferta na pierwszy tom "Sin City" - 40 zł. Szkoda, ze jakiś czas temu kupiłem na Gildii...

A tak poza tym dla mnie nic ciekawego tam nie wrzucili. W ogóle dziwny dobór tytułów do tej promocji.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1586 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 12:57:16 »
Dobra oferta na pierwszy tom "Sin City" - 40 zł.
Dzięki za info. Zamówione  ;D

W ogóle dziwny dobór tytułów do tej promocji.
Pozbywają się głównie srebrnych okładek z DC Odrodzenie, które były dostępne właśnie tylko w Empiku. Jak dla mnie to od samego początku był to poroniony pomysł z tymi okładkami. Egmont za to mógłby pociągnąć pomysł z polskimi okładkami.
« Ostatnia zmiana: Śr, 03 Czerwiec 2020, 12:59:42 wysłana przez laf »

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1587 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 13:04:55 »
Dzisiaj do mnie z Tantisa przyszła srebrna okładka Wonder Woman, nawet nie byłem świadom, że taką zamawiam, więc nie tylko Empik takie otrzymał :)

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1588 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 13:07:08 »
Może tantis ma jakieś tam powiązania z Empikiem, podobnie jak Livro.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1589 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 13:21:47 »
Może tantis ma jakieś tam powiązania z Empikiem, podobnie jak Livro.
Raczej nie, wydaje mi się, że po prostu część egzemplarzy Egmont dostał w ramach zwrotu i teraz rozsyła je wszędzie.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya