Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752735 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1125 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 12:41:52 »
nie do końca ogarniam azyl komiksu ale jest darmowa wysyłka od 399 pln. wyhaczylem dark knight returns gallery ed za 437 pln.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1126 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 13:46:29 »
Gdzie jest takie info o darmowej wysyłce ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1127 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 15:16:17 »
@xanar piszą po złożeniu zamówienia, nie wiem czy na stronie jest info ale moge potwierdzić że rzeczywiście jest darmowa od 400zł.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1128 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 16:37:05 »
dostalem info w mailu po zlozeniu zamowienia

Offline Pawelek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1129 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 19:53:48 »
livro kod walentynki  6,9% mniej
Na wszystkie pozycje?

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1130 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 19:57:05 »
Na wszystkie pozycje?
*mogą obowiązywać wykluczenia
co to znaczy to nie wiem

Offline Arne

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1131 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 22:58:07 »
Boze, livro juz zaczelo dawac znizki w promilach ;D

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1132 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 23:10:31 »
Boze, livro juz zaczelo dawac znizki w promilach ;D

Teraz się okaże kto jest biegły z matmy :)

Online James88

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1133 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 23:53:22 »
Tu raczej chodzi o inne zastosowanie liczby 69 ;)

Offline Arne

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1134 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 00:18:17 »
To niech dadza 69 % znizki i bede zadowolony ;D

Offline angelscorpion

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1135 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 02:55:39 »
Mister Miracle ma 40% zniżki. Z kodem rabatowym wychodzi 45%, więc nieźle  :)

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1136 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 10:56:04 »
W innych sklepach kupuję przez goodie, które działa dużo sprawniej imo.
Dzięki za polecenie. Wcześniej słyszałem o tym miejscu, ale po Twoim poście przerzuciłem się z planetplus na goodie. Na start dali od siebie 10 pln. Fajnie :)
Dziś niestety musiałem u nich zgłosić kilka reklamacyjnych płatności za zakupy w allegro. Różnicą w zgłoszeniu między planetplus, a goodie jest to, że w tym pierwszym podaje się fragment linku ze szczegółów transakcji (o czym dowiedziałem się kiedyś dopiero po kilku zgłoszeniach, które nie zostały mi uznane, wówczas FAQ nie zawierał informacji o jaki dokładnie numer im chodzi), a w tym drugim info o płatności z potwierdzenia otrzymania hajsu przez sprzedawcę (przekazanie przez PayU).
Na plus dla goodie (względem planetplus) jest to, że:
1. w pop-up pojawia się info, gdzie znaleźć dany kod płatności
2. nie trzeba sprawdzać w jakiej kategorii był zakup (pojawia się przedział kwotowy cashbacku - sami sprawdzą i pewnie oddadzą odpowiednią kwotę).
Zobaczę tylko czy uznają moje reklamacje.

Kolejny plus to większy cashback za zakupy w ravelo.pl (i pewnie w kilku innych miejscach).

Odnośnie planetplus napisałem do rzecznika konsumenta. Czekam na kontakt... Minęło 10 dni, a niby w tym czasie powinni dać mi znać co z tym fantem zrobić. Dam im jeszcze troszkę czasu, bo nie ma co pośpieszać, ponieważ jak działają na moja korzyść ;) [zakładam, że jednak dobrze to wróży] to niech spokojnie ogarną temat.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1137 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 17:34:39 »
Dzięki za polecenie. Wcześniej słyszałem o tym miejscu, ale po Twoim poście przerzuciłem się z planetplus na goodie. Na start dali od siebie 10 pln. Fajnie :)
Dziś niestety musiałem u nich zgłosić kilka reklamacyjnych płatności za zakupy w allegro. Różnicą w zgłoszeniu między planetplus, a goodie jest to, że w tym pierwszym podaje się fragment linku ze szczegółów transakcji (o czym dowiedziałem się kiedyś dopiero po kilku zgłoszeniach, które nie zostały mi uznane, wówczas FAQ nie zawierał informacji o jaki dokładnie numer im chodzi), a w tym drugim info o płatności z potwierdzenia otrzymania hajsu przez sprzedawcę (przekazanie przez PayU).
Na plus dla goodie (względem planetplus) jest to, że:
1. w pop-up pojawia się info, gdzie znaleźć dany kod płatności
2. nie trzeba sprawdzać w jakiej kategorii był zakup (pojawia się przedział kwotowy cashbacku - sami sprawdzą i pewnie oddadzą odpowiednią kwotę).
Zobaczę tylko czy uznają moje reklamacje.

Kolejny plus to większy cashback za zakupy w ravelo.pl (i pewnie w kilku innych miejscach).

Odnośnie planetplus napisałem do rzecznika konsumenta. Czekam na kontakt... Minęło 10 dni, a niby w tym czasie powinni dać mi znać co z tym fantem zrobić. Dam im jeszcze troszkę czasu, bo nie ma co pośpieszać, ponieważ jak działają na moja korzyść ;) [zakładam, że jednak dobrze to wróży] to niech spokojnie ogarną temat.

Też się zastanawiałem, co z tym Planet Plus zrobić, bardzo dużo tych transakcji odrzuconych tylko jak to im udowodnić. Oni twierdzą, że sklep (w tym przypadku Allegro) uznał, że skorzystałem z usług innego partnera Allegro przy zakupie. Nie wiem czy rzecznik coś wskóra bo musisz to udowodnić i musiałbyś mieć nagrania jak robisz zakup przez ich stronę każdej transakcji

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1138 dnia: Cz, 06 Luty 2020, 20:57:45 »
Też się zastanawiałem, co z tym Planet Plus zrobić, bardzo dużo tych transakcji odrzuconych tylko jak to im udowodnić. Oni twierdzą, że sklep (w tym przypadku Allegro) uznał, że skorzystałem z usług innego partnera Allegro przy zakupie. Nie wiem czy rzecznik coś wskóra bo musisz to udowodnić i musiałbyś mieć nagrania jak robisz zakup przez ich stronę każdej transakcji
Też sądzę, że jest to trochę walka z wiatrakami, ale wg mnie nie działa prawidłowo ich silnik. Czego dowodem jest u mnie zakupy kilku produktów w jednej transakcji (od jednego sprzedawcy), gdzie chyba 3 na 4 produkty wpadły z automatu, a jeden musiałem zgłosić reklamacyjnie. Czekam na info, czy tę reklamację uznają, czy też nie. Jak nie uznają to sami na siebie ukręcą bicz (oby tak było!).
Na niekorzyść moją (i pewnie też innych osób) działa to, że twierdzą, iż odpowiedź od sprzedawcy/sklepu jest taka, a nie inna, a nie dołączają żadnej wiadomości, gdzie mogę mieć pewność, że:
1) zapytanie zostało wysłane do sprzedawcy,
2) rzeczywiście udzielił takiej odpowiedzi.
Allegro to moloch, gdzie nawet nie wiadomo, gdzie samemu miałbym napisać w tej sprawie...

Offline Matix24

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1139 dnia: So, 08 Luty 2020, 10:25:49 »
Wiecie może czy w Polsce będzie wydana trzecia część serii Star Wars Film z Egmontu (Zemsta Sithów)? Nie rozumiem czemu wszystkie inne tomy wyszły, a ten właśnie nie...