Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #105 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 18:35:55 »
Oho, dopiero co sobie nabiłem dodatkowy rabat 7% na czytam.pl i promo padło, teraz dodatkowa zniżka już nie wchodzi cenami przez ceneo. Miło było, szkoda, że tak krótko.
A ja się zastanawiałem dlaczego wartość koszyka podskoczyła mi o 20zł :(

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #106 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 19:00:42 »
A ja się zastanawiałem dlaczego wartość koszyka podskoczyła mi o 20zł :(
W sobotę jeszcze działało, bo składałem zamówienie. Teraz trzeba będzie się zastanowić, czy zostać u nich, czy wrócić do bonito. W obu sklepach zniżki nie utrzymam, chociaż wygląda na to, że lepiej brać przez Ceneo z czytam niż z 7%.

Offline NuoLab

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #107 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 20:22:57 »
Ja się zdążyłem obkupić korzystając z ceneo+7%, głównie książkami. Teraz wychodzi, że na czytam.pl z ceneo bez 7% i tak jest taniej niż na bonito z 5% ale czuję się "oszukany" i będę ograniczał zakupy co i tak w sumie wyjdzie na zdrowie dla mojej kieszeni i półek.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #108 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 20:25:42 »
Oszukali cię bo kupiłeś taniej czy jak ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #109 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 20:32:34 »
Mi np na Hawkeye przez ceneo zmienia z 31 na 39% czyli dziala.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #110 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 20:37:06 »
Nie działa rabat dla stałych klientów który jeszcze przed chwilą działał.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #111 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 20:44:25 »
Może napiszcie maila, jest szansa, że ktoś pomieszał jakieś promocję i się lojalnościowy wyłączył. A jeżeli nie i jest to celowe to może też o tym poinformują.

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #112 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 20:50:28 »
Wszystkie pozycje, które sprawdzasz przez ceneo oznaczone są oznaczone teraz jako promocja specjalne okazje, a rabat nie łączy się z promocjami.
Generalnie teraz ten cały program rabatowy nie ma większego sensu. Jeśli chcieli klientów zachęcić do stałych zakupów to średnio im to wyszło.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #113 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 21:05:46 »
Regulamin upgrade'owali
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #114 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 21:15:14 »
Złodzieje! Nie zdążyłem się nawet u nich zarejestrować, a już mnie okradli.
Ludzie, przecież spełniając wasze rabatowe zachcianki te sklepy niedługo musiałby zacząć dopłacać do zakupów. Nie ma bata, żeby mieć na dzień dobry jedne z najniższych cen i jeszcze dokładać do nich X% stałego rabatu, o darmowej wysyłce nie wspominając.

Offline NuoLab

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #115 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 21:29:32 »
Słabe jest robienie takich zmian w dotychczasowym regulaminie bez ostrzeżenia i cichaczem, zwłaszcza że na stronie widnieje informacja o zmianie regulaminu programu rabatowego dopiero od 29.03.2019.
Pisząc, że czuję się "oszukany" miałem na myśli właśnie próbę wcisnięcia mi przez sprzedawcę niekorzystnych zmian w sposób zamaskowany, tak jakby nic się nie stało. Oczywiste, że dotychczasowa kumulacja rabatów mogła być niekorzystna finansowo ale obecna sytuacja w której rabat z ceneo przebija rabat lojalnościowy świadczy o pewnym nieogarnięciu biznesowym sklepu.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #116 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 22:08:49 »
Myślę, że kto jak to, ale ty nie dałbyś się oszukać  :) Czytałeś regulamin, pewnie nie przecież takich rzeczy się nie czyta.

Taki punkt jest: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu promocji i zobowiązuje do umieszczenia informacji o zmianach na stronie sklepu czytam.pl.

Raczej właśnie teraz się biznesowo ogarnęli, ktoś się dopatrzył, ze przy takich rabatach pewnie za wiele nie zarabiają.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Marzec 2019, 22:10:42 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #117 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 22:57:47 »
Na za miesiąc planowałem u nich zamówienie na jakieś 8 stów. Najwyżej kasa pójdzie do Bonito.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #118 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 07:35:56 »
Ale bieda z tą promocją. Przecież to jest absurdalne że przez ceneo jest lepsza cena niż ktoś kto jest u nich stałym klientem ma gorszą! Ja się czuję oszukany. Rozumiem, że cena byłaby podobna ale taki przeskok, było dodatkowe 7% a teraz mam z góry 0%! Na dodatek regulamin miał obowiązywać od 29 marca a już od teraz obowiązuje. Proponuję napisać i maile dlaczego zmienili nagle regulamin i data 29 marca nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście mogą sobie kształtować politykę cenową jak chcą ale takie nagłe i niezgodne z regulaminem wycofanie programu lojalnościowego to mnie obraża jako stałego klienta. Dobrze że bonito przy swoich promocjach 35% tymczasowo nie wyłącza dodatkowych 5% bo to byłby też cyrk.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #119 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 08:14:37 »
Przy okazji - gdyby ktoś był chętny na zamówienie ze zniżkami na Bonito,  prosiłbym o kontakt poprzez PW.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya