Autor Wątek: Czytam.pl  (Przeczytany 11385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NuoLab

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 30 Styczeń 2023, 20:17:23 »
Ktoś wie co się dzieje,że z czytam pl nic nie wchodzi przez Ceneo?
Ciągle jakieś błędy wyskakują. Ciągnie się to już od czwartku i żadnej poprawy nie widać.

U mnie cały czas działa, dodaję w adresie ?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc
Spróbuj wyczyścić ciasteczka dla czytam.pl albo użyć innej przeglądarki.

Offline saruman

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #46 dnia: Cz, 22 Czerwiec 2023, 14:51:28 »
Czytam.pl - błyskawiczna i bezproblemowa realizacja reklamacji. Polecam.

Offline death_bird

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #47 dnia: Nd, 15 Październik 2023, 23:07:21 »
Ktoś widział może ostatnio Czytam.pl w ofercie ceneo?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Jaxx

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Pn, 16 Październik 2023, 08:47:39 »
Ktoś widział może ostatnio Czytam.pl w ofercie ceneo?

Tak, większość październikowych nowości Egmontu wyświetla mi się z ofertami czytam.pl

Offline death_bird

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Pn, 16 Październik 2023, 23:43:11 »
Dzięki.
W pierwszej chwili się ucieszyłem, bo od chyba dwóch tygodni nie mogłem trafić na ich ofertę, ale widzę, że wyświetla się dokładnie połowa tego co chciałbym nabyć czyli chyba jeszcze przyjdzie poczekać.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Wombai

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #50 dnia: Pt, 20 Październik 2023, 11:55:32 »
Siema. Taki TIP.

Ostatnio po dłuższej przerwie złożyłem zamówienie w CZytam.pl generalnie na nowości Egmontu, z premierą na 25.10
Dotychczas w zdecydowanej większości kupowałem w Taniej Książce. Ale coś porobili o rabat na Egmont mają tylko 34%. Dodatkowo po tym jak zmienili regulamin i rabat lojalnościowy, który mam (7%), nie łączy się już z kodami promocyjnymi, to często oferty z innych sklepów na Egmont wychodzą korzystniej. Dlatego zamówiłem teraz w CZytam.pl

A w decyzji umocnił mnie jeszcze kod rabatowy na 5%, który dostałem jak wrzuciłem do koszyka produktów za 200zł i zostawiłem, zamknąłem stronę. Najpierw przyszedł mail, że zostawiłem produkty i przechowają dla mnie na 2 dni. A potem drugi z kodem rabatowym 😃 Zatem polecam, jeśli kryterium cenowe jest kluczowe.
Pakowanie z moich dotychczasowych doświadczeń mają na poziomie z Taniej Książki. Więc jestem świadom jak może być.
Pozdro!

Offline Fanatyk_2004

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #51 dnia: Nd, 22 Październik 2023, 18:50:33 »
Siema. Taki TIP.

Ostatnio po dłuższej przerwie złożyłem zamówienie w CZytam.pl generalnie na nowości Egmontu, z premierą na 25.10
Dotychczas w zdecydowanej większości kupowałem w Taniej Książce. Ale coś porobili o rabat na Egmont mają tylko 34%. Dodatkowo po tym jak zmienili regulamin i rabat lojalnościowy, który mam (7%), nie łączy się już z kodami promocyjnymi, to często oferty z innych sklepów na Egmont wychodzą korzystniej. Dlatego zamówiłem teraz w CZytam.pl

A w decyzji umocnił mnie jeszcze kod rabatowy na 5%, który dostałem jak wrzuciłem do koszyka produktów za 200zł i zostawiłem, zamknąłem stronę. Najpierw przyszedł mail, że zostawiłem produkty i przechowają dla mnie na 2 dni. A potem drugi z kodem rabatowym 😃 Zatem polecam, jeśli kryterium cenowe jest kluczowe.
Pakowanie z moich dotychczasowych doświadczeń mają na poziomie z Taniej Książki. Więc jestem świadom jak może być.
Pozdro!

Zrobiłem tak samo. Jestem ciekaw w jakim stanie przyjdzie... Moje pierwsze zamówienie...

Offline Fanatyk_2004

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 13:33:48 »
Chciałem się podzielić informacjami dotyczącymi mojego pierwszego w zamówienia w czytam.pl

Przesyłka opóźniona około 3-4 dni (wcześniej email z informacją że nie mają jednej pozycji na stanie i czekają na dostarczenie do magazynu).

Ceny:

Zjawiskowa She-Hulk Tom 1 - 106,12 zł
Batman Dziedzictwo - 134,30 zł

Pakowanie na plus, każda pozycja w folii bąbelkowej potrójnie zawinięta. Karton z upychaczami.


Offline Xmen

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 14:27:21 »
Z tym pakowaniem bywa różnie. Wczoraj odebrałem zamówienie i każdy komiks był osobno zawinięty w folię, dodatkowo wypełniacz. Jednak w moim przypadku pierwszy raz otrzymałem tak dobrze zapakowana przesyłkę od czytam. Mam nadzieję że to ich nowy standard.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline rapr

Odp: Czytam.pl
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 14:31:01 »
Z tym pakowaniem bywa różnie. Wczoraj odebrałem zamówienie i każdy komiks był osobno zawinięty w folię, dodatkowo wypełniacz. Jednak w moim przypadku pierwszy raz otrzymałem tak dobrze zapakowana przesyłkę od czytam. Mam nadzieję że to ich nowy standard.

Raczej nie, odebrałem wczoraj przesyłkę i komiksy były ułożone luzem w kartonie (był mały wypełniacz obok tych najmniejszych). Do tej pory zrobiłem już kilka zamówień i tylko jeden raz miałem "zepsuty" komiks. Choć wydaje się, że był już ubity zanim został spakowany, bo reszta była w porządku