Autor Wątek: The Simpsons Futurama Crossover Crisis  (Przeczytany 789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michael_Korvac

  • Gość
The Simpsons Futurama Crossover Crisis
« dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 18:44:32 »
Powód wrzucenia tego posta, w tym konkretnym wątku tematycznym jest prosty: nie wiem gdzie umieścić pewnego newsa, ot informację o dość specyficznym komiksie, który znalazłem na allegro, i który mam zamiar kupić. A rozchodzi się o pewien Crossover - historię obrazkową, w solidnym wydaniu, która mówiąc krótko wydaje się być czymś naprawdę odrębnym i innym w odróżnieniu od wielu ,,typowych" Crossoverów, bo generalnie nie kojarzy się ona z komiksem, a na takie wyjątki uwielbiam polować. "The Simpsons Futurama Crossover Crisis" ma 208 stron, i jako ten komiksowy biały kruk jest dostępny w Polsce za około 100 zł, w wersji anglojęzycznej. Wydawcą wydania jest "Harry N. Abrams, Inc.", firma mi nieznana. Istotne jest to, że w ogóle chyba sam wszechświat sprawił, że tego konkretnego dnia, o tej konkretnej godzinie natknąłem się na ów komiks, przeglądając arkana internetów. W przeciwnym razie być może nigdy nie dowiedziałbym się o jego egzystencji w komiksowym Uniwersum, nie zafascynowałbym się nim i zapewne nie miałbym zamiaru go kupić.

Czy ktoś z Was czytał ten Crossover, dał porwać się takiej formie nakreślania historii bohaterów "Futuramy" i "Simpsonów"?

https://allegro.pl/oferta/the-simpsons-futurama-crossover-crisis-groening-8393969057


Offline moai

Odp: The Simpsons Futurama Crossover Crisis
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 21:55:40 »
Mam, stoi u mnie na polce, bardzo fajne wydanie, podwojna okladka + etui z dwoma dziurkami, ktore komponuja sie z okladkami i tworza nowy rysunek. A dodatkowo jeszcze zeszyt Simpsonow w srodku. Samej histori juz nie pamietam za dobrze, bo kupilem ten komiks jakos 9 lat temu :) Uwielbiam Simsonow i Futurame, wiec jak zobaczylem go w sklepie to musia ze mna wrocic do domu. Jezli jestes fanem to raczej sie nie powinienes zawiesc. :)