Autor Wątek: Tantis.pl  (Przeczytany 26141 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #90 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 14:22:46 »
Tak czytam o Waszych przygodach i się zastanawiam czy ja z jakimś równoległym Tantisem nie mam aby do czynienia.
Reklamacje mi się zdarzają (statystycznie ze dwie rocznie?), ale załatwiane są tak jak opisał to vision2001.
I nie: ostatnio faktycznie nie dostaję folii bąbelkowej, ale zapakowane to jest tak, że na chwilę obecną nie widzę problemu, mimo że w jednym zamówieniu biorę książki i komiksy o siłą rzeczy różnych wymiarach.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Dracos

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #91 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 15:23:53 »
Tak czytam o Waszych przygodach i się zastanawiam czy ja z jakimś równoległym Tantisem nie mam aby do czynienia.

To chyba żyjemy w tym samym świecie równoległym :) Moje dotychczasowe zakupy w Tantisie wyglądają podobnie dosłownie 3 razy reklamowałem i przebiegało to tak jak vision2001 opisuje. Jest kilka różnic między tym w jaki sposób robiłem zamówienia dziś, a wtedy kiedy zdarzały się reklamacje (a to się w zasadzie tyczy każdego sklepu). Po pierwsze paczkomat absolutnie poszedł w odstawkę, nie Inpost jako taki, ale paczkomat tam właśnie się zdarzało najczęściej, że były kartony naderwane zmiętoszone etc.. a raz to chyba dosłownie nogą musiał upychać bo ja nie mogłem paczki wyciągnąć. Po drugie nie robię zakupów ciężkich i drogich próg darmowej dostawy w sam raz gdzieś tam się łapie  w taki opis. Wolę zrobić dwa zamówienia po 300 niż jedno za 600. I sprawa kompletnie randomowa nie wiem czy na coś wpływa że w moim przypadku jednak zawsze jakaś książka czy dwie wpadnie, praktycznie nigdy nie są same komiksy w paczce. Pomyślałem że wpływa to jednak jakoś na pakowanie i spasowanie elementów w środku.

Offline death_bird

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #92 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 16:08:37 »
Tego co piszesz w sumie nigdy nie brałem pod uwagę, ale faktem jest zarówno to, że nie korzystam z usług InPost a zamówienia na ogół składam gdzieś tak do 4 stów (nie pamiętam kiedy ostatni raz robiłem tzw. "duże zamówienie").
Może to ma wpływ.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Murazor

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #93 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 19:06:15 »
Nie no, tak do wiosny kupowalem tam regularnie przez 1.5 roku? Jakos tak. Od wiosny 5 kolejnych paczek i za kazdym razem reklamacja w sposob wzorowy. Kurier po odbior, kilka dni pozniej nowe tomy.

Ale, ale.. ilez mozna reklamowac. Pisalem wiadomosci, zeby pakowali jak reklamacje, czyli porzadnie, bo przychodzi rozwalone, az zal sie robi i... kompletnie olana prosba.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #94 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 19:13:49 »
Nie no, tak do wiosny kupowalem tam regularnie przez 1.5 roku? Jakos tak. Od wiosny 5 kolejnych paczek i za kazdym razem reklamacja w sposob wzorowy. Kurier po odbior, kilka dni pozniej nowe tomy.

Ale, ale.. ilez mozna reklamowac. Pisalem wiadomosci, zeby pakowali jak reklamacje, czyli porzadnie, bo przychodzi rozwalone, az zal sie robi i... kompletnie olana prosba.

To mnie zawsze rozwalało u nich, kiedyś jeden reklamowany niespecjalnie wielki tytuł (Człowiek od Timofa) zapakowali w taką paczkę, że ledwo się do największej skrytki w paczkomacie zmieściła. I cała ta paczka była wypełniona folią bąbelkową, odwijałem to parę minut. Jakiś abstrakcyjny dla mnie model biznesowy.

Offline Murazor

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #95 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:44:19 »
I cała ta paczka była wypełniona folią bąbelkową, odwijałem to parę minut.
Dokładnie, za którymś razem zmierzyłem ile tej folii nawalili i wyszedł kawałek o szerokości 40cm (~komiks A4) i ponad 7 metrów (!) długości. 2 komiksy w środku.

Offline misiokles

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #96 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 22:40:12 »
Gdyż akurat wasze zamówienia trafiły na zatrudnionego na umowę-zlecenie człowieka, któremu się chciało to robić. Zmiana później czy miesiąc później już zamówienia pakowali inni ludzie. Ot i cała tajemnica. W waszej pracy też są ludzie mniej bądź bardziej sumienni.

Online parsom

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #97 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 00:02:11 »
To mnie zawsze rozwalało u nich, kiedyś jeden reklamowany niespecjalnie wielki tytuł (Człowiek od Timofa) zapakowali w taką paczkę, że ledwo się do największej skrytki w paczkomacie zmieściła. I cała ta paczka była wypełniona folią bąbelkową, odwijałem to parę minut. Jakiś abstrakcyjny dla mnie model biznesowy.

Może raczej taka forma komunikatu pozawerbalnego...

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #98 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 09:08:53 »
Może raczej taka forma komunikatu pozawerbalnego...

Przemknęło mi to przez myśl, ale jeśli tak to tym bardziej słabo bo reklamowałem nie jakieś drobne ubicie czy rysę tylko totalnie zaorany komiks.

Tcoldmeat

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #99 dnia: Nd, 07 Listopad 2021, 20:49:58 »
Zamówiłem 3 hellboye i niestety 3 obite. Paczka z zewnątrz w stanie idealnym. Także dali lekko walnięte. Wszystkie w tym samym miejscu.

Online arczi_ancymon

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #100 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 12:42:42 »
Tantis nie ma już zniżki przez ceneo?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #101 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 12:48:10 »
Na KG na przykład widzę, że ma. Ale niektóre tytuły Muchy przez Ceneo są drożej niż bezpośrednio przez sklep, więc trzeba uważać.

Online arczi_ancymon

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #102 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 13:07:54 »
Długo już taka sytuacja trwa? Pytam, bo to może jest błąd.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #103 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 13:18:37 »
Nie wiem, ja jakiś tydzień temu sprawdzałem to Wolverine: B,R&W był drożej z Ceneo niż bez.

Offline adamarluk

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #104 dnia: Wt, 23 Listopad 2021, 16:18:39 »
Warto również sprawdzać przez lubimyczytac.pl. Niekiedy jest taniej niż przez Ceneo.