Autor Wątek: Tantis.pl  (Przeczytany 25845 razy)

xanar, Sikor, Grzesko i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline JohnyQuiet

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 22:37:47 »
Kupiłem w Taniej Książce. Taka niestandardowa ta folia, to myślałem, że może za granicą tak foliują.

A może w Taniej jest na magazynie taki gagatek, co rozfoliowuje komiksy żeby je sobie poczytać i mu się machnęło Donżona z rozpędu też jak je owijał ponownie na zgrzewarce.  :D

Offline Koalar

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #31 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 23:01:20 »
Wszystko jest możliwe :) Może część nakładu poszła w folię, bo dla innego kraju szło w folii? Bo to taka cegła, że wątpię, żeby w Taniej Książce jakoś masowo to foliowali. Teraz trochę sie przestraszyłem, że może mam tylko polską okładkę? Brr. Chyba otworzę, żeby nie było lipy (czytać mam zamiar całość naraz).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline stachel

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #32 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 23:05:25 »
Wszystko jest możliwe :) Może część nakładu poszła w folię, bo dla innego kraju szło w folii? Bo to taka cegła, że wątpię, żeby w Taniej Książce jakoś masowo to foliowali. Teraz trochę sie przestraszyłem, że może mam tylko polską okładkę? Brr. Chyba otworzę, żeby nie było lipy (czytać mam zamiar całość naraz).

Też zamawiałem z Taniej Książki, ale dostałem także bez folii. Może rzeczywiście lepiej zajrzyj, bo dostałeś jakiegoś rodzynka wśród Donżonów.

Offline Arne

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 23:35:29 »
Potwierdzam, Donżon 2 był bez folii (obwoluta lekko pogięta), ale już nie pamiętam, gdzie kupowałem (albo tantis, albo czytam.pl)

Offline PJP

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 00:01:16 »
Zaniepokoiliście mnie panowie bo właśnie zamówiłem Donżona 2... Wziąłem z drugiego wydania.

Online pokia

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 08:34:57 »
Drugiego wydania? O ile wiem, to nie ma drugiego wydania.

Offline tB

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 08:46:41 »
Pewnie chodziło o https://drugiewydanie.pl/

sum41

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 10:05:51 »
Potwierdzam. Timof już od dłuższego czasu nie foliuje komiksów.

Greta im nie kazała :)

Offline Death

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 10:23:04 »
Ja się już nawet nie przejmuję. Donżon 2 reklamowałem, w innym zamówieniu w innym sklepie reklamowałem Andzię. Będę reklamował za każdym razem. Teraz mam zamówione to nowe sci-fi od Timofa. Jak przyjdzie uszkodzone od razu będzie reklamacja.

Offline PJP

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 10:55:27 »
Tak, chodzi o drugiewydanie.pl. Ale mam nadzieję, że nie będzie trzeba reklamować. Jak do tej pory nie było problemów u nich; podobnie zresztą jak w tantisie.

Online pokia

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Śr, 03 Luty 2021, 12:51:15 »
Jak nie będzie wyraźnego obicia, to odpuszczam reklamację.

Naprawdę nie mam pretensji do człowieka, który za marna pensje przerzuca codziennie tony papieru. To tak, jakby każdy z nas musiał przez osiem godzin przenosić z miejsca na miejsce swoje komiksy. I to jeszcze na czas.

Dlatego foliowanie powinno być obowiązkowe i leży po stronie wydawcy. Sprawa jest dosłownie groszowa.

Offline JohnyQuiet

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 09 Luty 2021, 11:32:44 »
Właśnie odebrałem nową paczkę od Tantisa i tak jak ich wychwalałem, tak poprzednia paczka była reklamowana i ta dzisiejsza też będzie. W dzisiejszej był między innymi Donżon 2, Moon Knight i Invincible 10. Moon Knight i Invincible mają pociachane grzbiety jakby jakiś dzban przy odpakowaniu kartonu zbiorczego przejechał nożem za głęboko po kartonie/palecie. Donżon natomiast ma porysowaną obwolutę, jakby ten sam dzban jeździł na nim zamiast sanek. Swoją drogą, czy ktoś może mi na prędce potwierdzić, czy Donżon naprawdę został wypuszczony przez Timof bez folii, w samej obwolucie?

Ciąg dalszy mojej historii z Tantisem ma się aktualnie w ten sposób, że Pani z działu reklamacji bardzo mocno wzięła sobie do serca moje prośby o weryfikację komiksów, które pakują oraz w jaki sposób je pakują - nadal czekam na nowe sztuki, ale sam w którymś mailu zaznaczyłem, że wolę poczekać ale mieć pewność, że przyjdą w takim stanie jak należy.

Ponadto, wczoraj złożyłem kolejne zamówienie z zaległościami, więc nie omieszkałem we wczorajszym mailu do Tantisa w wątku z reklamacją zaznaczyć, że chciałbym żeby te komiksy również dotarły w stanie nieskazitelnym.

Na oba zapytania, zarówno "kiedy mogę się spodziewać paczki z reklamacji?" oraz to z nowym zamówieniem dostałem taką odpowiedź:

"Paczka zostanie nadana po weryfikacji pozycji, jak dotychczas niektóre pozycje są uszkodzone nadal i cały czas je domawiamy. W nowym zamówieniu również zgłosiłam weryfikację do magazynu."


C.D.N.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 08:51:05 »
W takim stanie przyszedł mi dzisiaj nowy komiks Timofa - Człowiek z Tantis.pl. Cała paczka była raczej słabo zapakowana, ale to uszkodzenie chyba już było wcześniej bo pozostałe tytuły ok.

Offline JohnyQuiet

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #43 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 23:28:28 »
Dzisiaj odebrałem w końcu paczkę od Tantis zawierającą reklamowane pozycje. Trwało to 12 dni, więc cholernie długo, ale sklep tłumaczył to, jak wcześniej wklejałem, domawianiem pozycji tak aby nie miały żadnych defektów. W skrócie, paczka została zapakowana iście pancernie, przeleżała dobę w paczkomacie, bo akurat byłem na wyjeździe, jednak nie zaszkodziło jej to w ogóle. Komiksy dobrane faktycznie bez najmniejszej wady, nawet Donżon 2 w tej nieszczęsnej obwolucie wygląda wyśmienicie, bez żadnych zarysowań. Folii bąbelkowej nie żałowali, w zasadzie to nigdy nie widziałem tyle folii bąbelkowej na raz. Żeby wam to jakoś zobrazować to po odwinięciu 2/3 tej całej rolki folii, nadal nie byłem pewny jakie komiksy są w środku (czekam na jeszcze jedno zamówienie), bo przez jej warstwowość stała się totalnie nieprzezroczysta.  :D

Ciekawe w jaki sposób zapakowali tą kolejną paczkę (zamówione 8.02) i kiedy się jej doczekam, skoro tam również "przekazali zamówienie do weryfikacji" w celu wykluczenia uszkodzonych tomów oraz złego pakowania.

Offline GoNzO

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #44 dnia: Pn, 01 Marzec 2021, 12:53:45 »
Tantis schodzi na psy, ceny coraz wyższe, pakowanie tragiczne. Zero folii bąbelkowej, ogromny karton i komiksy latające luzem w środku. Aż cud, że tylko dwa do reklamacji.