Autor Wątek: Tantis.pl  (Przeczytany 25838 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline GoNzO

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 15:12:34 »
Z miesiąca na miesiąc rabaty są coraz mniejsze, mieli 41-40%, potem 39-38%, ostatnie zakupy robiłem już z rabatami 37%.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 15:34:57 »
A to niestety fakt. Ostatnio nawet coś znalazłem taniej na.... Bonito  :o
No nic, zdobyli rynek, to mogą teraz urealniać ceny. A my czekamy na kolejny podmiot, który postanowi na rynku zrobić trochę miejsca dla siebie ;)

Offline Bazyliszek

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 15:39:14 »
Drugie Wydanie zaczyna mieć ceny podobne jak Tantis i Nieprzeczytane.

martinezpl

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 13:02:43 »
Tak jak już zauważono, w Tantisie rabaty spadły, obecnie jest 36%, a zawsze było 39-40% przez Ceneo

Offline Eyeless

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 16:21:49 »
Proponuję zaglądać przez lubimyczytac.pl , dalej jest blisko 40%

Offline JohnyQuiet

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 19:14:41 »
Właśnie odebrałem nową paczkę od Tantisa i tak jak ich wychwalałem, tak poprzednia paczka była reklamowana i ta dzisiejsza też będzie. W dzisiejszej był między innymi Donżon 2, Moon Knight i Invincible 10. Moon Knight i Invincible mają pociachane grzbiety jakby jakiś dzban przy odpakowaniu kartonu zbiorczego przejechał nożem za głęboko po kartonie/palecie. Donżon natomiast ma porysowaną obwolutę, jakby ten sam dzban jeździł na nim zamiast sanek. Swoją drogą, czy ktoś może mi na prędce potwierdzić, czy Donżon naprawdę został wypuszczony przez Timof bez folii, w samej obwolucie?

Online Konrad

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 19:20:38 »
Swoją drogą, czy ktoś może mi na prędce potwierdzić, czy Donżon naprawdę został wypuszczony przez Timof bez folii, w samej obwolucie?

Potwierdzam. Timof już od dłuższego czasu nie foliuje komiksów.

Offline JohnyQuiet

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 19:27:07 »
Potwierdzam. Timof już od dłuższego czasu nie foliuje komiksów.

Toż to jest jakaś żenada. Niemniej, skoro wydawca decyduje się na takie rozwiązanie, nie oznacza to, że dystrybutor nie powinien zadbać o odpowiednie przechowywanie i dostarczenie komiksu pełnowartościowego. Będę się domagał wymiany całej wymienionej trójki.

Offline Death

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 19:28:15 »
Tak, obojętnie czy obwoluta na Donżonie, złote litery na Andzi czy bardzo duży format Złotego wielu - folijki nima. Wszystko od stówy na okładce w górę - folijki i tak nima.

Offline Castiglione

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #24 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 19:51:27 »
No bo przecież "ekologia"

Offline JohnyQuiet

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 19:55:12 »
No bo przecież "ekologia"

A idź pan z taką ekologią, gdzie co drugi egzemplarz idzie do zwrotu i kurier musi go wozić dwa razy zanieczyszczając środowisko. Bardzo to głupie Timof, oj bardzo.

Online pokia

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 20:02:47 »
Tak, obojętnie czy obwoluta na Donżonie, złote litery na Andzi czy bardzo duży format Złotego wielu - folijki nima. Wszystko od stówy na okładce w górę - folijki i tak nima.
Donżon, Złoty Wiek i Płaszcz i szpony, to kooperacje drukowane za granicą. Może dlatego nie ma folii. Ale jak się maja do tego komiksy drukowane w BZGraf? Chyba też nie ma tam folii.

Szpony - porysowane, Donżon - pogięta obwoluta. Też mnie to boli.

Offline Koalar

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 20:22:49 »
Donżon 2 to do mnie przyszedł w folii. Jedynka była bez.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Death

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 20:30:09 »
Ciekawe które foliował. Bo na pewno nie wydawca. Może sklep? A gdzie kupiłeś?

Offline Koalar

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 21:30:06 »
Kupiłem w Taniej Książce. Taka niestandardowa ta folia, to myślałem, że może za granicą tak foliują.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.