Komiksy > Zakupy

Tantis.pl

(1/33) > >>

Antari:
Wiele osób zachwalało tutaj Tantis. Ostatnio skorzystałem z ich usług i niestety porażka na całej linii. Raczej nie będę polecał zakupów w tym sklepie.

Zamówiłem kilka pozycji. Okazało się, że jednego z nich nie ma na stanie. Napisali, zgodziłem się na wysyłkę reszty. Po przyjściu okazało się, że jeden z tomów padł ofiara nożownika na grzbiecie. Napisałem, przyslali kuriera, odebrał i wysłali nowy tom. Na tom czekałem 2 tygodnie. Dziś odbieram paczkę i okazuje się, że tom jest również rozcięty na grzbiecie. Rysa jest tym razem pozioma i bardzo gruba (wcześniej była płytka, pionowa).

Wszystko rozumiem ale ten poziom niekompetencji jest naprawdę karygodny. Raczej nie będę tego zgłaszał po raz drugi, bo czuje się zażenowany ta sytuacją. Może o to chodziło...

xanar:
Zgłaszaj do skutku, zawsze zostaje Livro  :)

Lyricstof:
Zamawiałem kilka razy w tantisie, ceny mieli dobre to się skusiłem. Ale z tego co pamiętam to wszystko było w miarę dobrze spakowane. Czas oczekiwania na paczkę był długi, w sumie chyba 7dni zanim dotarła.
Ale kwestia rysy, nie można darować. Nie poddawaj się.  ;) Tym razem pieniądze na konto do zwrotu. A kupisz w innym sklepie.

Carnage:

--- Cytat: Antari w Wt, 08 Grudzień 2020, 18:22:20 ---Rysa jest tym razem pozioma i bardzo gruba (wcześniej była płytka, pionowa).
--- Koniec cytatu ---

Może to sygnatura. Swoisty podpis będący znakiem rozpoznawczym sklepu....? Ja bym spróbował jeszcze conajmniej trzy razy, sprawdzając za każdym razem umiejscowienie rysy.

JohnyQuiet:
Dla mnie z kolei jest to główny sklep jeśli chodzi o zamówienia. Zostawiłem tam od początku roku około 2000zł na komiksy i pakowanie w 95% jest zdecydowanie zadowalające (zdarzyły się pojedyncze gorsze paczki, ale mogło być zdecydowanie gorzej): dopasowany karton + folia bąbelkowa. Zawsze zamawiam do paczkomatu. Zamawiałem zarówno poprzez Allegro jak i ich stronę. Dotychczas zdarzyła mi się jedna reklamacja i chyba ze 3 zwroty, wszystkie poprzez allegro. Reklamacja faktycznie była dość kłopotliwa, bo reklamując jeden komiks, otrzymałem inny w zamian, musiałem znowu zgłaszać - wystarczył e-mail - i znowu kurier odebrał, ostatecznie właściwy komiks dotarł. Wszystko trwało może tydzień. Zwroty na allegro są łatwe i przyjemne (paczkomat).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej