Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 316185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2025 dnia: So, 06 Styczeń 2024, 14:16:25 »
No a jak by się okazało, że $ podrożał i ceny byłyby wyższe niż preorderze to co dopłacić trzeba by było.

PPsy ma realizować Multiversum, dostaniecie maila z Multiversum i konto do wpłat też na Multiversum, tylko wcześniej powinniście dostać maila z zestawieniem to co jest do realizacji ze złożonych ppsów.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kandor

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2026 dnia: So, 06 Styczeń 2024, 14:32:43 »
No a jak by się okazało, że $ podrożał i ceny byłyby wyższe niż preorderze to co dopłacić trzeba by było.

PPsy ma realizować Multiversum, dostaniecie maila z Multiversum i konto do wpłat też na Multiversum, tylko wcześniej powinniście dostać maila z zestawieniem to co jest do realizacji ze złożonych ppsów.
No, dobra tylko muszę chyba po raz 5ty wysłać tego mojego e-maila sprzed 3-ch miesięcy z rozpiską gdzie anulowałem część zamówień (oczywiście jak dostałem e-mail z Azylu to te anulowane pozycje wciąż tam były mimo że wraz z e-mailami dzwoniłem już miesiące temu o otym z panem robertem rozmawialiśmy). No nic, jak pana Rafał nie będzie zadzierał nosa (nie zakładam że będzie) to się spłaci zamówione ppsy/preordery i będzie zamawiać kolejne. W tym tygodniu się wszystko wyklaruje, mam nadzieję. Jeśli będzie problem to się zrezygnuje i wymyśli coś nowego. EDIT: dobra, dość narzekania, napiszę takiego wyczerpującego e-maila na "nowy" e-mail Multiversum i wyłoże "kawę na ławę" :-)
« Ostatnia zmiana: So, 06 Styczeń 2024, 14:56:38 wysłana przez Kandor »

Offline Kandor

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2027 dnia: Pn, 08 Styczeń 2024, 11:46:04 »
Ja nie dostałem.
A ty, jeśli mogę zapytać, coś z tym zrobiłeś/robisz? Ja na razie e-maila wysłałem, ale postaram się jeszcze dziś porouzumieć telefonicznie z Azylem.

Offline Kandor

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2028 dnia: Pn, 08 Styczeń 2024, 14:11:09 »
A ty, jeśli mogę zapytać, coś z tym zrobiłeś/robisz? Ja na razie e-maila wysłałem, ale postaram się jeszcze dziś porouzumieć telefonicznie z Azylem.
Dobra, dogadałem się przez telefon z Azylem, wszystko OK. Najlepiej dzwonić i tyle (aktywacją ppsu zajmuje się wciąż sam Azyl).

Offline David Boring

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2029 dnia: So, 13 Styczeń 2024, 12:36:49 »
Jest problem z zalogowaniem się na stronę sklepu, czy tylko u mnie?

Offline Necr09

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2030 dnia: So, 13 Styczeń 2024, 12:54:36 »
Nie miałem problemu z logowaniem
FGO: 758,469,198

Offline Takesh

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2031 dnia: Wt, 27 Luty 2024, 12:43:56 »
Multiversum podniosło ceny. Przejrzałem kilka różnych omnibusów i tpb i wszystkie mają wyższe ceny. Omnibusy średnio o 15 zeta.

Offline freshmaker

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2032 dnia: Wt, 27 Luty 2024, 12:48:06 »
i ekspozycję z 2 pln na 2,10 pln

Offline jotkwadrat

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2033 dnia: Wt, 27 Luty 2024, 13:06:08 »
i ekspozycję z 2 pln na 2,10 pln
Już 2,2

Offline Takesh

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2034 dnia: So, 30 Marzec 2024, 15:01:14 »
Jak jest u nich z preorderami? W sensie na atomie jest czerwcowy dostępny, a u nich nie ma. Jakie mają różnice? Czy też zależy jak im się chce? Czy ceny będą te same, czy też coś dadzą taniej?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2035 dnia: So, 30 Marzec 2024, 18:51:41 »
Wstrzymaj się parę dni i wszyscy się dowiemy.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline rekin

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2036 dnia: So, 30 Marzec 2024, 21:11:34 »
Jak jest u nich z preorderami? W sensie na atomie jest czerwcowy dostępny, a u nich nie ma. Jakie mają różnice? Czy też zależy jak im się chce? Czy ceny będą te same, czy też coś dadzą taniej?
Z preorderami się ścigają. Ten w Azylu kończy się 5 dni przed tym w Atomie. Tak to przynajmniej wyglądało w ciągu ostatnich miesięcy, dalej moja pamięć nie sięga.
Azyl od dłuższego czasu ma niższe ceny, mimo że ostatnio co najmniej dwukrotnie podniósł przelicznik. Głównie porównywałem Marvele i DC, najlepiej samemu sprawdzić konkretne pozycje.

Promocje to inna sprawa kaloszy. Niekiedy Atom ma bardzo atrakcyjne ceny. Te weekendowe zwykle są nieciekawe.

Atom na darmową wysyłkę od 199 zł, natomiast Azyl ma płatną. W Atomie zamówienie można opłacić tydzień po dotarciu towaru do nich, czyli nie musisz od razu robić przelewu za preorder.

Offline Takesh

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2037 dnia: So, 30 Marzec 2024, 22:31:10 »
W regulaminie Atomu jest punkt 11, że czekają 7 dni na wpłatę. Nic nie znalazłem, że tydzień jak komiks trafi na magazyn.

Bo zastanawiam się czy część zamówień nie zrobić w Azylu, a część w Atomie. Azyl daje 3 dni na wpłatę. Jakbym w Atomie mógł zamówić teraz i zapłacić później, to byłoby najlepiej dla mnie. Nie musiałbym od razu za wszystko płacić...

Offline rekin

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2038 dnia: Nd, 31 Marzec 2024, 05:51:22 »
Zauważ, że punk 11. ma klauzulę:  "Termin na wykonanie płatności wynosi 7 dni od dnia otrzymania potwierdzenia skompletowania zamówienia przez sklep". Kiedy wejdziesz w zakładkę najnowszego preorderu, po lewej jest napisane: "Do 26 kwietnia trwa promocja na wydania zbiorcze i zeszyty! Dodatkowo wybraliśmy dla was najciekawsze pozycje objęte extra rabatem - znajdziecie je tutaj! Przypominamy że nie wymagamy przedpłaty - wszystkie zamówienia złożone w naszym sklepie można opłacić do tygodnia po ich całkowitym skompletowaniu".
Oczywiście to nie dotyczy towaru dostępnego od ręki.

Offline Bushiken

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #2039 dnia: Nd, 31 Marzec 2024, 08:21:04 »
@Takesh Jeszcze możesz napisać do Azylu z prośbą o dodanie do "elitarnego klubu" czyli programu PPS. Pozwala on opłacać towar dopiero po jego dojechaniu na sklep z USA czyli to co Atom ma dla wszystkich :)