Autor Wątek: Tantis.pl  (Przeczytany 26157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #60 dnia: So, 03 Lipiec 2021, 12:52:50 »
Tantis naprawdę obniżył loty w pakowaniu. Do mnie ostatnio dotarła podobna masakra - wymyślili sobie jakiś wielki karton z grafiką i domyślam się, że wszystko do niego wrzucają, kij z tym, że niedopasowane. Rzeczy latają w środku we wszystkie strony, wypełnienia zero.

Przynajmniej tyle, że reklamacja sprawna.

Offline PJP

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #61 dnia: So, 03 Lipiec 2021, 13:27:09 »
Fakt, też zauważyłem, że dają większe kartony ale w środku OK. Bąbelki i dodatkowe tekturki.

Offline Benson

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #62 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 19:27:24 »
Zgłosiłem reklamację tych "Dni..." i dzisiaj odebrałem z Paczkomatu nowy egzemplarz, a kurier odebrał ten wadliwy. Tym razem nie pożałowali folii, bo było jej chyba z 4 metry. Paczka przetrwałaby wybuch - z komiksem oczywiście wszystko ok, szkoda tylko że nie zrobili tak za pierwszym razem.

Offline Arne

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #63 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 07:24:24 »
Tanie już standardowo przy każdej reklamacji daje folii na metry. Nawet jeśli reklamacja dotyczyła błędu drukarskiego :)

Offline Death

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #64 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 23:35:33 »
Tantis ostatnio też mnie wkurza. Jak zamawiałem wczoraj czyli we wtorek to było napisane, że wysyłka od razu w środę 18 sierpnia, w Ruchu 20 w piątek.
Ale jak już kupiłem to planowana data wysyłki 23 sierpnia poniedziałek. Czyli będzie w ruchu najszybciej w środę 25. A mam tam np. Gipiego, na którym mi zależało jak najszybciej. Oszukiści. :)

Offline laf

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #65 dnia: Pt, 20 Sierpień 2021, 09:32:47 »
Ja z kolei z pochwałami. Paczka spora, grubo ponad 600 zł, choć zdecydowana większość to podręczniki szkolne (tylko jeden komiks, wyczekiwany Szeryf Babilonu  :) ) i wszystko zapakowane bez żadnych wypełniaczy jedynie w podwójny karton. Ale wszystko idealnie dopasowane bez możliwości jakiegokolwiek przemieszczenia w paczce. Żadnych uszczerbków, a od momentu zamówienia do dostarczenia przesyłki przez kuriera minęło równo 48 godzin. Jestem w pełni zadowolony  ;D
Pamiętajcie tylko żeby zamawiać przez Ceneo. Różnica na jednej pozycji sięga nawet ok. 5 zł.

Offline Rabies

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 18:12:18 »
Panowie, raklamujecie u nich przez jakiś formularz czy po prostu wysyłacie zwykłego maila?
Dostałem dzisiaj oba Donżony i masakra jest niestety. Donżon 2 do wymiany. Jedynka była w bdb stanie, a karton nie uszkodzony, więc musieli dwójkę już taką poobijaną zapakować.
Normalnie nic bym u nich nie kupił, ale na Gildi już nie ma i gdzieś musiałem 🥴

Offline GoNzO

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 18:15:52 »
Maila do boku, kurier przyjdzie, podmieni paczki i tyle.

Offline JanJ

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #68 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 20:57:00 »
Ja dziś odebrałem paczkę z 6 komiksami i mimo że nie było żadnej folii bąbelkowej to wszystkie pozycje ok. Tak się zastanawiam czy ten nowy sposób klejenia kartonów bez taśmy klejącej  to teraz norma u wszystkich, czy tylko Tantis tak pakuje. Zawsze te kartony można było wykorzystać przy odsprzedaży a teraz przez ten klej nie da się tego normalnie otworzyć...

Offline Dracos

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 21:25:23 »
Chyba norma, ostatnio coś zamawiałem w dwóch innych księgarniach inverso i coś jeszcze i właśnie taki sam sposób jak ostatnia moja paczka z Tantisa.

Offline Ty_draniu

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 21:51:07 »
Spectaculara zapakowali w ten sposób, że był przyklejony do kartonu. Całe szczęście że Mucha foliuje.

Offline JanJ

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #71 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 22:00:47 »
Chyba norma, ostatnio coś zamawiałem w dwóch innych księgarniach inverso i coś jeszcze i właśnie taki sam sposób jak ostatnia moja paczka z Tantisa.

Ciekawe czy to cena taśmy jakoś drastycznie podskoczyła,  czy jakiś inny powód?

Offline Alexandrus888

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #72 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 15:05:13 »
Obstawiałbym eko-politykę...

Offline Death

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #73 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 21:10:35 »
Wróciłem właśnie z lotniska. Człowiek cieszy się, że zobaczy swoje paczki, które przyszły podczas nieobecności, no ale cóż... :)





Zero wypełnienia. Już poszła reklamacja.
« Ostatnia zmiana: So, 25 Wrzesień 2021, 21:12:10 wysłana przez Death »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #74 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 21:36:11 »
Aj, właśnie zamówiłem w Tantisie m.in. dwie cegły - Havok / Wolverine i Tomb Raider Archiwa 2 i jeśli tak samo zapakują to chyba niewiele z nich zostanie, oby u mnie było lepiej :P