Autor Wątek: Tantis.pl  (Przeczytany 26816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #45 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:32:01 »
A piszesz im coś w uwagach?
Bo ja odebrałem dzisiaj.
Karton dopasowany, folia bąbelkowa (nie tyle ile ładują na okoliczność reklamacji, ale powodów do narzekania nie widzę).
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline GoNzO

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #46 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:34:31 »
Nie, nigdy nie piszę uwag do zamówienia.

Offline death_bird

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #47 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:38:20 »
A widzisz.
Ja zawsze piszę, że grzecznie i uprzejmie, ale proszę komiksy bez wad. I folia jest.
Proście a będzie Wam dane. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Dracos

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:54:24 »
Nie wydaje mi się żeby to miało jakieś przełożenie kiedyś zawsze pisałem o tym dobrym pakowaniu aż dwa razy dostałem paczkę którą reklamowałem i wtedy dałem sobie spokój. Ostatnie 3 zamówienia to dwa kartony tak ciasno na krzyż spakowane plus folia bąbelkowa, powiedziałbym że gildiowy standard może ciut mniej folii. To chyba naprawdę zależy od osoby na magazynie pakującej która jak zakładam albo nie ma możliwości czytania tych uwag albo najzwyczajniej je olewa. Inna sprawa że zdecydowanie oduczyłem się robić zamówienia duże i ciężkie.

Offline death_bird

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:59:14 »
Ja u nich miałem jedną "solidną" reklamację (tzn. kilka pozycji), ale z tego co pamiętam to było w jakimś nieco bardziej gorącym okresie i nie zdziwiłbym się gdyby wtedy mieli zatrudnionych ludzi z doskoku. Poza tym nie narzekam.

Jest zresztą jakaś inna miejscówka gdzie pakowanie (i podejście do reklamacji) jest na poziomie a ceny niższe?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Bazyliszek

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 15:09:19 »
Przyszedł sam karton, bez wypełniaczy i bąbelków. Słabo. Chyba zacznę pisać te adnotacje, bo to się może źle skończyć (jeszcze raz, jak w styczniu).


« Ostatnia zmiana: Wt, 09 Marzec 2021, 15:17:42 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Bazyliszek

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #51 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 17:02:59 »
Już odżałowałem te 2 zł i kupiłem New X-Men t.4 na Tantisie za 70.20 zł. Razem z 11 innymi komiksami. Zobaczymy we wtorek-środę jak paczka będzie wyglądała.

Offline Bazyliszek

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #52 dnia: Śr, 12 Maj 2021, 16:06:21 »
No i zobaczyłem jak wygląda. Jak kurierowi z gardła wyjęta. I kurde nie wiem co zrobić, bo tantis zazwyczaj ma najniższe ceny. Ale moje duże zamówienia pakują strasznie. Karton jest zdecydowanie za cienki do tych gabarytów.


Offline Darth_Simon

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #53 dnia: Śr, 12 Maj 2021, 17:15:36 »
Zerkalem na te ceny w Tantisie i nie są jakieś wybitne. Może warto przerzucić sie na pewnie pakująca Gildię, albo Egmont albo Bonito albo np. Gnoma (też z Bielska -Białej). Chyba że często mają wartościowe promocje.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline GoNzO

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #54 dnia: Śr, 12 Maj 2021, 18:12:55 »
Zerkalem na te ceny w Tantisie i nie są jakieś wybitne. Może warto przerzucić sie na pewnie pakująca Gildię, albo Egmont albo Bonito albo np. Gnoma (też z Bielska -Białej). Chyba że często mają wartościowe promocje.

Ja już od około 3 miesięcy korzystam z gildii i na nic jej nie zmienię. Egmont pakuje tak jak teraz Tantis albo i gorzej. Bonito ma ceny wyższe niż gildia.

Offline Bazyliszek

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #55 dnia: Śr, 12 Maj 2021, 18:40:03 »
Brałem dwa zamówienia z Drugiego wydania i pakują ok. Tania Ksiązka też ma luzy przy większej paczce. Wszystkie unboxingi jakie nagrałem są na moim kanale YT, razem z nazwami księgarni z których kartony przyszły.

« Ostatnia zmiana: Śr, 12 Maj 2021, 19:36:30 wysłana przez Bazyliszek »

Offline burberry

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #56 dnia: Śr, 12 Maj 2021, 21:05:33 »
Własnie zamówiłem dzisiaj 5 komiksów na Tantis, oby były w porządku. ;-)

Offline Archie

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #57 dnia: So, 22 Maj 2021, 13:49:12 »
Ostatnio robiłem tam zamówienie i tak jak w temacie radzono napisałem w komentarzu aby spakowali bez wad i dobrze zabezpieczyli. Co do zabezpieczenia to tylko jedna warstwa folii bąbelkowej, ale egzemplarze były ok. Może powoli się czegoś tam uczą po tych reklamacjach forumowiczów.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline chch

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #58 dnia: So, 22 Maj 2021, 17:50:34 »
Ostatnio robiłem tam zamówienie i tak jak w temacie radzono napisałem w komentarzu aby spakowali bez wad i dobrze zabezpieczyli. Co do zabezpieczenia to tylko jedna warstwa folii bąbelkowej, ale egzemplarze były ok. Może powoli się czegoś tam uczą po tych reklamacjach forumowiczów.
Zrobiłem tak samo. Kilka komiksów w różnych formatach i dali folię bąbelkową. Wcześniej nigdy nie pakowali w folię, był sam karton. Ale nie chcę zapeszać.

Offline Benson

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #59 dnia: Śr, 30 Czerwiec 2021, 19:51:31 »
Przed chwilą odebrałem zamówienie: "Spider Man Epic: Venom, Dni których nie znamy, Saga Winlandzka, Deadly Class i jedna książka. Duże pudełko, wszystko razem zawinięte w folię (prosiłem o nią) plus jedna mała poduszka powietrzna (nie wiem, po co ona, bo i tak całość latała luzem w pudełku).
Wszystko było ok, poza Dniami, które miały rozwalony grzbiet:



No nic, będzie wymiana/zwrot.