Autor Wątek: Tantis.pl  (Przeczytany 26189 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online Konrad

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #135 dnia: Śr, 09 Marzec 2022, 00:05:07 »
Dawno nic nie zamawiałem w Tantisie, ale wczoraj wczesnym rankiem trafiła się taka okazja, że grzechem było nie skorzystać. 3 tomy Archiwów Tomb Raidera za 250zł!, 55% rabatu na 1 tom i aż 67% na 2 oraz 3. Do tego 2 tom Wiki z 65% rabatem i Dylan Dog Mater Dolorosa, żeby dobić do darmowej przesyłki.



Byłem pewien, że anulują, nawet wybrałem płatność przy odbiorze, żeby nie czekać na zwrot. A tu niespodzianka i dzisiaj do mnie dotarło:



Normalnie bym nie kupił tych Archiwów, ale w tej cenie nawet się nie zastanawiałem. A rozmiarowo to są jednak wielkie bydlaki.

Offline Fanatyk_2004

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #136 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 13:49:09 »
Ma ktoś może jakiś kodzik do tantisa ?

Offline Roszadok

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #137 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 11:29:46 »
Ma ktoś może jakiś kodzik do tantisa ?

Kody są jednorazowe za pisanie recek na stronie więc raczej nikt nie da ^_^

Offline Fanatyk_2004

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #138 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 12:43:37 »
Dzięki za informację !  :)

Online Konrad

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #139 dnia: Cz, 01 Grudzień 2022, 17:30:12 »
W Tantis od dzisiaj do 6 grudnia darmowa dostawa InPostem (paczkomat albo kurier) przy zakupach za minimum 49,99zł. Trzeba wpisać w koszyku kod promocyjny: MIKOŁAJ
« Ostatnia zmiana: Cz, 01 Grudzień 2022, 17:38:41 wysłana przez Konrad »

Offline saruman

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #140 dnia: So, 14 Styczeń 2023, 12:08:13 »
Kupiłem kilka komiksów na Tantisie, ogólnie spoko, tylko klejenie jednego z komiksów od strony górnej wygląda jak na zdjęciu:



Doradzilibyście czy zostawić, jest okej, czy może reklamować? Od strony dolnej klejenie jest w porządku. Zamierzałem olać, ale trochę mnie to nurtuje, stąd post.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #141 dnia: So, 14 Styczeń 2023, 12:11:10 »
Ja bym zostawił, ale jeśli chcesz reklamować to myślę, że uwzględnią.

Offline Warpath

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #142 dnia: So, 14 Styczeń 2023, 12:15:28 »
A jak to wygląda jak otwierasz?

Generalnie jeśli to jedyny uszczerbek przy zakupie w Tantisie, to nie jest tak źle ; ) Ja praktycznie co przesyłka musiałem wymieniać. Mam wrażenie, że zawsze na pierwszy rzut wypuszczają najgorsze egzemplarze. Dlatego kupuję u nich od wielkiego dzwonu, gdy naprawdę jest duża wartość komiksu i podobnie znacząca różnica cenowa pomiędzy sklepami. W innych przypadkach po prostu szkoda mi zachodu.

Btw. co ciekawe dotyczy to tylko komiksów, książki przychodzą w stanie idealnym.

Online xanar

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #143 dnia: So, 14 Styczeń 2023, 12:27:45 »
Przecież tam to się odkleiła tylko ta ozdobna tasiemka, cała konstrukcja książki trzyma się na tym kleju.

Wy naprawdę myślicie, że te książki ktoś przegląda po dostawie i wysyła na pierwszy rzut najgorsze.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline saruman

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #144 dnia: So, 14 Styczeń 2023, 12:38:39 »
@Warpath po otwarciu nic dodatkowego złego się nie dzieje, nadal minimalnie odstaje jak na zdjęciu.

Dzięki za odpowiedzi, czyli jednak drobnostka. - Zostawiam z czystszym sumieniem. :D

Offline Warpath

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #145 dnia: So, 14 Styczeń 2023, 12:43:43 »
xanar, mam takie przypuszczenia, że mogą mieć materiał ze zrzutów z wadami i wypychać gdzie pójdzie. Oczywiście to tylko przypuszczenia na bazie moich subiektywnych empirycznych doświadczeń.

Offline Voitas

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #146 dnia: Wt, 07 Luty 2023, 23:06:40 »
Też ktoś tak miał, że w trakcie zakupów, jak już komiksy są w koszyku, ich cena nagle skacze do 100% i za cholerę nie chce wrócić do tej zrabatowanej przez ceneo? Sprawdzałem na kilku przeglądarkach i wszędzie pełna kwota. Ciekawe. I to na dwóch komiksach mi tak pozmieniało.

Offline plast

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #147 dnia: Śr, 08 Luty 2023, 01:19:00 »
U mnie tak bywało gdy koszyk miałem bez logowania, a potem się zalogowałem. Pomagało jedynie założenie nowego konta.

Offline Voitas

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #148 dnia: Śr, 08 Luty 2023, 09:19:44 »
W nocy coś musiało być nie tak z promocjami chyba. Teraz wszystko śmiga po staremu.

Offline wojtast

Odp: Tantis.pl
« Odpowiedź #149 dnia: Śr, 08 Luty 2023, 15:17:08 »
W nocy coś musiało być nie tak z promocjami chyba. Teraz wszystko śmiga po staremu.

Też tak miałem jak zdarzało mi się kupować na Tantisie w przeszłości.
Linki afiliacyjne z ceneo itd chyba nigdy nie działały mi wieczorami/nocą. Nie znam dokładnej godziny, ale gdzieś koło 22-24 jak się zbierałem do zakupów to kolejne pozycje w koszyku po kolei traciły wszelkie rabaty i wracały do ceny okładkowej.
Następnego dnia w godzinach "dziennych" pozycje w koszyku same odzyskiwały swoje rabaty.