Autor Wątek: taniaksiazka.pl  (Przeczytany 75603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

taniaksiazka.pl
« dnia: Wt, 12 Maj 2020, 19:13:04 »
Nie robiłem zbyt dużo zakupów w tym sklepie. Ceny z reguły takie sobie (ale kiedyś długo Taurus miał ok. 45%), a żeby były dobre, to trzeba wchodzić przez ceneo.pl. Plusem sortowanie, gdzie można posortować według wielkości rabatu. Pakowanie na mój gust słabe (bąbelków nie pamiętam).

Widzę teraz, że wiele nie tak wcale dawno temu wydanych komiksów jest tam niedostępnych (np. Trzeci Testament, Nemezis, Centaurus 4). Wiecie może, z czego to wynika?
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Eyeless

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 23:24:52 »
Trudno powiedzieć , czasem pewne rzeczy w ogóle nie docierają jak np. Zygfryd z Ongrysa, a czasem znajdziesz rzeczy których już nikt nie ma na rynku, magia kryształu.
Jeśli chodzi o ceny to chyba taka ich polityka, żeby współpracować z ceneo.pl. Jest szansa wtedy wyrwać zniżki na poziomie 30-40%, do tego działa program lojalnościowy , czyli np. 4% zniżki po zakupach na sumę 1000zl, a 5% powyżej 2000.
Jeśli masz możliwość odbioru osobistego i jesteś aktywnym krwiodawcą dostanisz po okazaniu książeczki dodatkową zniżkę 5%.
Czasem wpadną też dodatkowe kody na 5-10%.
Co do pakowania mam mieszane uczucia, ratuje mnie jednak w/w możliwość odbiorów osobistych.

Aktualnie z ciekawostek to do 23.05 mają dodatkowy jednorazowy 10% cashback z programu visaoferty.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Maj 2020, 23:29:32 wysłana przez Eyeless »

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 23:29:39 »
Jak dla mnie to zdecydowanie najlepsze miejsce na zakupy. Primo: stałe -6% zniżki (chyba 7% to max, oczywiście jeśli chodzi o taką przypisaną do konta). Poza tym: dodatkowe kody rabatowe, no i, rzecz jasna, "hop przez Ceneo" ;)
Secundo: odbiór osobisty i możliwość wymacania towaru przed zakupem ;)

Tertio: bardzo sympatyczna obsługa :)

Mucha i Non Stop Comics nie wypadają tu zbyt korzystnie na pierwszy rzut oka, jednak przy dodatkowych rabatach można tu sporo ugrać ;)
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Maj 2020, 23:31:50 wysłana przez asx76 »

Offline Pawel.M

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 21:41:20 »
Widzę teraz, że wiele nie tak wcale dawno temu wydanych komiksów jest tam niedostępnych (np. Trzeci Testament, Nemezis, Centaurus 4). Wiecie może, z czego to wynika?
Dwa razy zamawiałem w Taniej Książce, i dwa razy zaraz po zamówieniu widziałem, że większość tego co brałem znikała z oferty. Zapewne biorą niewielkie ilości.

Właśnie odebrałem zamówienie z TK. Stan igła, ale jak wyjmowałem z paczkomatu to serce zadrżało - wszystko latało w środku. Komiksy wrzucone do za dużego kartonu, trochę wypełniacza z szarego papieru. Cud, że bez usterek. Ale powtórzę co pisałem przy pierwszym zamówieniu: zakupy w Taniej Książce to loteria prawie taka sama, jak w przypadku Livro.

noniewiem

  • Gość
Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 11:48:51 »
Dwa razy zamawiałem w Taniej Książce, i dwa razy zaraz po zamówieniu widziałem, że większość tego co brałem znikała z oferty. Zapewne biorą niewielkie ilości.

Właśnie odebrałem zamówienie z TK. Stan igła, ale jak wyjmowałem z paczkomatu to serce zadrżało - wszystko latało w środku. Komiksy wrzucone do za dużego kartonu, trochę wypełniacza z szarego papieru. Cud, że bez usterek. Ale powtórzę co pisałem przy pierwszym zamówieniu: zakupy w Taniej Książce to loteria prawie taka sama, jak w przypadku Livro.

Nie wiem jak z innymi pozycjami, ale mogę potwierdzić z tą ilością sztuk jeśli chodzi o 8 tom Punishera. mam ciągle w koszyku na stronie i zapisane w ceneo. Co chwila znika i się pojawia. Co do pakowania to również przesyłki tak jak w Livro, sama tektura, parę dni temu przyszła paczka i m.in. nowy Daredevil z ubitym grzbietem, ale do zniesienia

Offline misiokles

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 22:31:01 »

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 23:19:33 »
z jednej strony cieszy że się rozwijają, zamawiałem u nich kilka razy i mają całkiem przyzwoite ceny i tempo wysyłki (no i mizerne pakowanie, ale to już temat na kolejne 50 stron dyskusji). z drugiej strony martwi pomniejszająca się konkurencja - zacieśniający się rynek nie jest dobrą wróżbą dla odbiorców.

inna sprawa - jak to jest że Czwarty Wymiar trzyma się na rynku? ;)

Offline Kry

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 11:09:48 »
Tania książka pakowanie gorzej niż tragedia ceny czasem są przyzwoite chociaż bywa z nimi różnie
Jak jest gdzieś cena niewiele wyższa to radze odpuścić ten sklep
3 z 3 zamówień z obitymi okładkami komiksy są wrzucane luzem do kartonu

Offline Arthaniel

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 19:45:02 »
U mnie j/w, przycebuliłem na cenie i teraz płaczę. Ujowe pakowanie 1/10, poobijane wszystko.

Żeby było zabawniej - do zamówienia dodałem komentarz, że bardzo uprzejmie proszę o solidne zapakowanie itd, odpisali mi ok, a tu przyszła kupa.

Offline stachel

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 23:39:36 »
To ja za to na plus, 3 książki (duży format, twarda okładka) nieźle zapakowane, wszystko dotarło bez uszkodzeń pomimo upchnięcia w paczkomacie (musiałem wyszarpać z przegródki).

Offline roble

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #10 dnia: So, 30 Maj 2020, 00:05:38 »
nie chciałem się wypowiadać bo nie lubię obgadywac, ale..
ten sklep kojarzy mi się  z najbardziej zmasakrowanym komiksem jaki posiadam,
a mam ponad tys twardookladkowych albumów..
nawet jak dadzą -50% to nie zamówię u nich.
szkoda mi tylko fś, bo ten sklep to kiedyś był poziomem równo z gildia.pl...

martinezpl

  • Gość
Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #11 dnia: So, 30 Maj 2020, 10:10:32 »
Swego czasu jak była promocja na ceneo, to kupiłem u nich 2 komiksy i były spakowane luźno w karton, poziom pakowania podobny do empiku i livro. Teraz głównie kupuję w tantis, drugiewydanie, paskarz i od niedawna ameo.

Offline marcinp

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 09:52:51 »
Wczoraj do mnie przyszła paczka , dobrze spakowana, zero uszkodzen, nic nie latało

martinezpl

  • Gość
Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #13 dnia: So, 15 Sierpień 2020, 11:31:31 »
Mały tip dla kupujących, zauważyłem, że najniższe ceny są przez przekierowanie ze strony lubimyczytac.pl, a nie przez Ceneo

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 22:25:34 »
Czy jakimś cudem ktoś ma może kod rabatowy do TaniejKsiążki na zbyciu? ;)