Autor Wątek: taniaksiazka.pl  (Przeczytany 87872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Danio

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #450 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2024, 15:04:11 »
Edit: Dobra, napisałem im reklamację z tymi samymi pytaniami. :)
Dzisiaj odpowiedzieli na reklamację, tak jak pisał stachel zamawiałem do paczkomatu to zwrot też nadam w paczkomacie, i dobrze, bo nie chcę czekać w domu na kuriera. Wypełniłem zgłoszenie na https://szybkiezwroty.pl/pl/taniaksiazka/ i teraz czekam na zatwierdzenie.

Odpowiadając im teraz na mejla się jeszcze spytałem czy mam zapakować ten uszkodzony komiks tak samo jak oni, czy jednak porządnie żeby się jeszcze w drodze do nich bardziej nie uszkodził. ;)

Offline Gustavus_tG

« Odpowiedź #451 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2024, 19:21:30 »
No i też postanowiłem skorzystać z tej super okazji i złożyłem zamówienie, a że zamówiłem absolutny hit tegorocznej sprzedaży, czyli 2 tomy z mutantami zawinięte w gazetę, to raz że na realizację sobie poczekałem, by na koniec dowiedzieć się, że niedostępne i mi tego nie wyślą i zwrócą pieniążki. Co na plus w tej całej sytuacji, to że dołożony do zamówienia plan x-terminacji ostatecznie kosztował mnie 65pln. Był jeszcze lekki stresik, w jakim to dojdzie stanie, ale udało się. Komiks wrzucony luzem w kartonową kopertę i zawinięty w jakiś papiór dotarł nieuszkodzony. Uff...

Offline Alienus66

« Odpowiedź #452 dnia: Pt, 28 Czerwiec 2024, 16:28:09 »
2 paczki 6 komiksów i 3 ubite rogi. Mam już dość niechlujstwa i tych Tanichksiążek matfelów itp...przyszło z gildii CE zapakowane pancernie od dzisiaj wole dopłacić niż się teraz męczyć z reklamacjami..szlag by trafił..

Offline Xmen

« Odpowiedź #453 dnia: Pt, 28 Czerwiec 2024, 17:36:51 »
Tania książka jest chyba najgorsza jeżeli chodzi o pakowanie.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline R3wolw3rowi3c

« Odpowiedź #454 dnia: Wt, 02 Lipiec 2024, 19:42:28 »
Ma ktoś może kod rabatowy -10%?

Offline Danio

« Odpowiedź #455 dnia: Nd, 07 Lipiec 2024, 20:04:37 »
Dzisiaj odpowiedzieli na reklamację, tak jak pisał stachel zamawiałem do paczkomatu to zwrot też nadam w paczkomacie, i dobrze, bo nie chcę czekać w domu na kuriera. Wypełniłem zgłoszenie na https://szybkiezwroty.pl/pl/taniaksiazka/ i teraz czekam na zatwierdzenie.

Odpowiadając im teraz na mejla się jeszcze spytałem czy mam zapakować ten uszkodzony komiks tak samo jak oni, czy jednak porządnie żeby się jeszcze w drodze do nich bardziej nie uszkodził. ;)
Zwrot jakby coś już przyszedł i faktycznie był bardzo dobrze zapakowany, folia stretch, na to taka pofalowana miękka tektura (zdjęcie) no i to w karton. Nie można było tak za pierwszym razem?

Jeszcze były dwa kody do wykorzystania z Inpost Pay więc od tego czasu miałem dwa zamówienia w taniej książce. W pierwszym w uwagach napisałem, żeby dodatkowo zabezpieczyli komiksy, a nie tylko w karton, to mi jakiś AI bot odpisał, że przecież zawsze dobrze pakują. :D Komiksy (2 tomy Authority) przyszły faktycznie ok, już bez strecha, ale była ta dziwna tektura co pewnie pomogło.
A ostatnie zamówienie (Nasz Wielki Donald + 2 tomy Włoskiego Skarbca) sprzed paru dni to już było bez niczego wrzucone w karton, tylko ten plus, że tym razem karton był lepiej dopasowany i komiks tak mocno nie latał w środku więc na szczęście doszedł bez uchybień.

Podsumowując zamawianie w taniej książce to zawsze ryzyko, ale z odpowiednią zniżką czasem ryzyko warte podjęcia. ;) Najwyżej straci się te pół godziny z dnia na ogarnięcie zwrotu.
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Lipiec 2024, 20:08:31 wysłana przez Danio »

Offline Eyeless

« Odpowiedź #456 dnia: Pn, 08 Lipiec 2024, 20:13:48 »
Ma ktoś może kod rabatowy -10%?
Tylko na 5%
TK5KOSK574MCAA939038D

Offline Brvk

« Odpowiedź #457 dnia: Śr, 10 Lipiec 2024, 12:12:03 »
Ja w taniejksiążce zamawiam z odbiorem osobistym i dość często zdarzają się rysy, drobne odbicia, naddarta obwoluta. Na miejscu decyduję - płacić, czy nie. Jeśli zamkną punkt odbioru to z nich zrezygnuję.