Autor Wątek: taniaksiazka.pl  (Przeczytany 78770 razy)

wojtast i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Adolf

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #120 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 20:15:05 »
I robiąc ostatnie zamówienie, postawiłem na przeciw siebie dwóch graczy: Czytam.pl i Tanią Książkę. Ten drugi sklep okazał się o 50 gr tańszy, więc to w nim postanowiłem złożyć zamówienie. I pewnie ta drobna różnica nie miałaby znaczenia, bo chciałem przetestować nowy punkt odbioru w Pasażu Rondo w Poznaniu. Już po złożeniu zamówienia coś było nie tak. Przewidywany termin dostarczenia towaru to aż tydzień. Liczyłem, że uwiną się szybciej, ale nic z tego. Po 8 dniach jeszcze nie było towaru(!), to napisałem im zapytanie co i jak, lecz bez odpowiedzi. Jednak już 9 dnia przyszło powiadomienie, że towar do odbioru w sklepie. Konkurencja z Czytam.pl też nie rozpieszcza pod tym względem, ale mam wrażenie, ale zazwyczaj uwija się o wiele szybciej.

I miła panna w księgarni wręcza mi kopertę. Tak, kopertę. Ładna, tekturowa koperta-folder. Komiksy dobrze w niej leżały. Jednak nie mogłem ich zobaczyć przez zakupem. I tu plus dla Czytam, które daje mi tomy rozpakowane i mogę je obejrzeć przez zakupem i ewentualnie nie kupić jeśli nie spełniają moich oczekiwań. Komiksy oczywiście dotarły nienaruszone, więc nie miałem powodu do narzekań. Jednak nie lubię brać udziału w loterii.

Podsumowując:
Tania Książka okazała się mieć plusy:
 - ciut niższa cena, która przy większej licznie towaru może być jeszcze niższa (choć pewnie nie zawsze)
 - punkt odbioru w dobrej lokalizacji, gdzie dla mnie atutem jest bliskość i łatwość dojazdu

Jednak zgrzyty także były widoczne:
 - dłuuuga obsługa zamówienia
 - towar zapakowany, nie wiem co odbieram

Z odbioru osobistego mogę korzystać jeszcze w Bonito, lecz ich ceny już dawno przestały być atrakcyjne, dlatego ten gracz nie stanowił konkurencji dla Czytam.pl. Cieszy mnie, że pojawiła się Tania Książka. Nie lubię monopolu, a teraz dwa sklepy będą rywalizować o moje pieniążki.

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #121 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 10:54:41 »
Pieniądze wpływają do nich w piątek, wybieram kuriera jako formę dostawy a planowana dostawa ma być na czwartek. 6 dni to strasznie długo jak na kuriera. Następnym razem zostanę przy paczkomacie.

Offline Arne

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #122 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 21:35:56 »
Chłopie, zamówiłem zestaw Egmontu, premierowany 26 listopada, przelew zrobiłem 22 listopada. Datę dostarczenia przesyłki planują na 20 grudnia. 😁
A ty pilujesz, że tydzień to dla ciebie zbyt długo?

Offline roble

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #123 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 22:28:01 »
8azyl, kupujesz z 45% rabatem i jeszcze chciałbyś dostać 48h po premierze.. ?  :)

Offline laf

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #124 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 11:13:23 »
Mam kod zniżkowy o wartości 10 zł do Taniej Książki (przy zamówieniu min. 99 zł). Kod ważny do jutra. Zainteresowani proszę o priv.

Edit. Już nieaktualne
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Listopad 2021, 11:34:29 wysłana przez laf »

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #125 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 20:38:57 »
8azyl, kupujesz z 45% rabatem i jeszcze chciałbyś dostać 48h po premierze.. ?  :)

Tak. Mnie się należy. Jednego dnia wpływają pieniądze, drugiego dnia pakują i przekazują kurierowi, trzeciego dnia komiksy są u mnie. Tak właśnie powinno być. To, że w tym kraju przesyłki się ciągle wloką, nie oznacza, że powinniśmy to uznawać za normalność, ale głośno to wytykać.

Ważna wiadomość, że ruszyły ponownie rabaty na koncie w taniejksiążce. W listopadzie miałem jeszcze 5% zniżki, ale komiksy grudniowe są już 6% taniej. Plus rabat dla krwiodawców kolejne 5% ofkoz.

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #126 dnia: Pn, 13 Grudzień 2021, 21:11:16 »
Ugh. Właśnie dostałem maila, że moje zamówienie grudniowego pakietu, zamiast zostać nadane dziś, jak mnie informowali w czwartek, zostanie przygotowane dopiero 16 grudnia, czyli jest 3 dni opóźnienia. Pewnie przez tego jednego Batmana z outletu, bo pozostałe komiksy, to standardzik, żadne excluziwy. W sumie dałbym radę wytrzymać w normalnych warunkach, tyle że teraz mam pracę wyjazdową i nie ma mnie w domu. Ehhh, zawsze wiatr w oczy.
« Ostatnia zmiana: Pn, 13 Grudzień 2021, 21:12:52 wysłana przez Bazyliszek »

Offline laf

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #127 dnia: Wt, 14 Grudzień 2021, 08:26:57 »
Cytuj
Uwaga, TanioKsiążkoholiku!
 
Z dużą radością ogłaszamy, że po raz kolejny dołączamy do akcji
 
🚚 Dzień Darmowej Dostawy! 📦
 
A to oznacza, że nie zapłacisz za przesyłkę zamówień złożonych 14 grudnia 2021 r. 💰
 
👉 Darmowa dostawa dotyczy zamówień za minimum 50 złotych.
👉 Akcja obejmuje wszystkie formy dostawy na terenie Polski dostępne w naszej księgarni.
 
Ale to nie koniec niespodzianek!
 
 
⚡ W Dniu Darmowej Dostawy otrzymasz 5% zniżki przy zakupach od 150 zł! ⚡
Wystarczy, że wpiszesz w koszyku kod rabatowy:
RABAT5TK21

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #128 dnia: Śr, 15 Grudzień 2021, 18:54:23 »
Panowie, czy jakimś cudem ma ktoś z Was kodzik rabatowy do Taniej Książki na zbyciu? ;)

Offline Eyeless

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #129 dnia: Śr, 15 Grudzień 2021, 22:16:03 »
A próbowałeś potrzymać niezrealizowany koszyk ? U mnie ostatnio wpadł jeden kodzik na tę okoliczność ale chwilowo się go jeszcze nie pozbywam , jego losy wyjaśnią się z końcem tygodnia (ważny do 26.12).

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #130 dnia: Śr, 15 Grudzień 2021, 22:47:09 »
Zawsze trzymam sporo towaru w koszyku w nadziei na kod ;)
Dostałem go 5 grudnia, lecz zużyłem, niestety :'(

Offline kv

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #131 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 21:06:15 »
Wygląda na to, że w taniaksiazka.pl znów pojawiła się możliwość wybrania opcji "za pobraniem" w przypadku wysyłki paczkomatem.

Offline Shinue

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #132 dnia: Pn, 27 Grudzień 2021, 13:33:06 »
Czy może ktoś z was zniechęcił się do Taniej Książki i chciałby odstąpić mi swoje konto założone przed 9 września 2019? Oczywiście wszystkie dane pozmieniamy. Jestem w stanie "odwdzięczyć" się materialnie.

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #133 dnia: Pn, 27 Grudzień 2021, 21:16:20 »
Jednorazowy kod rabatowy do Taniej Książki pilnie poszukiwany! ;)

Offline Lipa

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #134 dnia: Nd, 02 Styczeń 2022, 14:24:28 »
Również poluję na jakiś kodzik :)