Autor Wątek: taniaksiazka.pl  (Przeczytany 78587 razy)

Wombai i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online szulig

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #105 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 19:25:17 »
O to dziwne mi powiedzieli ze na miejscu mogę reklamować tylko jezeli otworzą przed przyjęciem odbioru. I tego kilka razy sie trzymalem że odbiorę jak zobacze co jest w środku

owszem, moglem reklamowac, ale musialem zaplacic, otworzyc i ewentualnie reklamowa. Pytanie, skoro nie zaplaciłeś i nie odebrales tylko obejrzales i stwirdziłeś ze ma wady to po co reklamowac cos czego nie odebrales i nie oplaciles? MI Pani nie pozwolila otworzyc nim nie zaplace

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #106 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 19:29:55 »
mi nie pozwolili przed zaplaceniem otworzyc przesylek

W Smyku jest tak, że najpierw trzeba zapłacić zanim dadzą paczkę, lecz od razu po opłaceniu można towar przejrzeć i oddać, jeśli wybrakowany. Zwrot kasy w kasie ;)

Offline kosmoski

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #107 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 22:56:16 »
W empiku zawsze miałem niestety tak, że najpierw zapłata, dopiero potem oględziny.

Offline kv

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #108 dnia: Wt, 02 Listopad 2021, 11:26:20 »
Właśnie taniaksiazka.pl dołączyła do sklepów, które w przypadku wysyłki do paczkomatu nie oferuje płatności za  pobraniem. W obecnej sytuacji, gdzie zamawia się w przedsprzedaży a dużo tytułów zalicza obsuwę to trochę średnio...

Offline Keinoom

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #109 dnia: Wt, 02 Listopad 2021, 20:12:39 »
owszem, moglem reklamowac, ale musialem zaplacic, otworzyc i ewentualnie reklamowa. Pytanie, skoro nie zaplaciłeś i nie odebrales tylko obejrzales i stwirdziłeś ze ma wady to po co reklamowac cos czego nie odebrales i nie oplaciles? MI Pani nie pozwolila otworzyc nim nie zaplace

Qrcze to jak to w końcu jest ? Byłem dzisiaj pierwszy raz i poprosiłem o rozpakowania i nie było problemu ale na moje stwierdzenie czy jakby coś było nie tak to będę mógł od razu zwrócić/reklamować to pani stanowczo zaprzeczyła i stwierdziła że mogę to zrobić tylko przez internet. Dziwne. 

Online szulig

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #110 dnia: Wt, 02 Listopad 2021, 21:59:29 »
Qrcze to jak to w końcu jest ? Byłem dzisiaj pierwszy raz i poprosiłem o rozpakowania i nie było problemu ale na moje stwierdzenie czy jakby coś było nie tak to będę mógł od razu zwrócić/reklamować to pani stanowczo zaprzeczyła i stwierdziła że mogę to zrobić tylko przez internet. Dziwne. 

otworzyles przed zaplaceniem? jezeli tak, i bylyby wady to wystarczy nie odbierac/placic. Pewnie w roznych punktach osoby sprzedajace nie znaja procedur i dlatego kazdy ma inny przypadek

Offline Keinoom

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #111 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 15:58:05 »
Pytanie czy bez zapłacenia pozwoli mi otworzyć ? Akurat teraz miałem zapłacone z góry więc "nieodebranie" nie wchodziło w rachubę. Ale spróbuję następnym razem z płatnością na miejscu. Byłoby dobrze jakby pozwolili zajrzeć. Wydaje mi się że mam prawo obejrzeć towar przed zapłaceniem ale kto ich tam wie :(

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #112 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 16:17:14 »
Panie Szanowny, bierz Pan zawsze płatność przy odbiorze! Zapłacisz dopiero po obejrzeniu i lubieżnym przemacaniu towaru ;)

Offline Adolf

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #113 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 20:14:42 »
Rzadko korzystam z TaniejKsiązki, ale ostatnio otworzyli w Poznaniu księgarnię, w której można odbierać zamówienia.

Ostatnio byłem w Pasażu Rondo i sklep taniej książki był dla mnie dużym zaskoczeniem. Fajnie, że w mieście powstają takie miejsca. Jest konkurencja dla Czytam.pl, czy Bonito. Może nawet coś u nich zamówię jak cenowo dorównają pozostałym sklepom.

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #114 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 16:31:51 »
Czy ma ktoś może kod rabatowy na zbyciu? ;)

Offline Keinoom

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #115 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 00:40:28 »
Też bym przytulił jakiś kodzik. Nowe egmonty wskoczyły na 39% więc koszyk spory ;)

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #116 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 12:15:29 »
Może na Black Week wrzucą -5%.
W poprzednim roku było coś w ten deseń, o ile mnie coraz słabsza pamięć nie myli ;)

Offline roble

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #117 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 15:08:01 »
Może na Black Week wrzucą -5%.
W poprzednim roku było coś w ten deseń, o ile mnie coraz słabsza pamięć nie myli ;)

No tak, wpierw z minus 40% zrobią minus 36% i roześlą kody na minus 5%.. :)

Offline Keinoom

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #118 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 15:48:53 »
No tak, wpierw z minus 40% zrobią minus 36% i roześlą kody na minus 5%.. :)

Poważnie tak kiedyś było ? Pytam konkretnie o nich bo że inni to stosują to norma.

Offline stachel

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #119 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 19:25:19 »
Generalnie rabaty w TK są mocno zmienne i zależą także od ofert w innych sklepach.

Jak ktoś korzysta z Pyszne to można odebrać kupon na 8% (min. 99 złotych kwota zakupu, max 30 złotych rabat). Niestety kod da się odebrać tylko raz na edycję (mi się udało odebrać 2 kupony do tej pory).