Autor Wątek: taniaksiazka.pl  (Przeczytany 75575 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

martinezpl

  • Gość
Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #90 dnia: Pt, 24 Wrzesień 2021, 08:41:18 »
Panowie, ma ktoś jakiś kodzik? ;)

Może być i do dzisiaj ;)
Jak masz większe zamówienie to można rozbić na 2 i 20 zł rabat będzie
https://www.taniaksiazka.pl/twisto-kup-odbierz-zaplac-pozniej-a-722.html

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #91 dnia: Pt, 24 Wrzesień 2021, 13:50:50 »
Nie umiem w Twisto. Mój starożytny telefon nie ma nawet połączenia z Internetem ;)

Offline roble

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #92 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 14:53:21 »
Może ma ktoś ważny zbędny kod rabatowy?  :)

Offline Eyeless

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #93 dnia: Cz, 14 Październik 2021, 11:22:20 »
Słabo teraz z tym, od września nie wpadł mi żaden 5% kodzik za pełny koszyk . Czekałem dzielnie bo większość rzeczy wyszła dopiero niedawno ale nic się nie pojawiło. Wygląda na to , że była to akcja wakacyjna,  poszedłem więc w  Twisto.

Online R3wolw3rowi3c

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #94 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 02:56:18 »
Kod rabatowy -10 zł, przy minimalnym zamówieniu 150 zł i płatności Blikiem

TK&BLIK21

Offline death_bird

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #95 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 10:24:43 »
Jak to jest z tą tanią książką?
Mają jeszcze jakieś programy lojalnościowe gdyby konto założyć np. dzisiaj czy dotyczą one jedynie weteranów sklepu a nowi mogą się obejść smakiem?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Keinoom

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #96 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 11:50:54 »
No właśnie też mnie to nurtuje. Zazdroszczę tym korzystającym z tego programu lojalnościowego ale czemu jak ktoś się zarejestrował dziś czy kilka miesięcy temu jest traktowany z buta ? Coś pisali o NOWYM programie lojalnościowym ale to chyba już lata mijają i nic się w temacie nie dzieje :(

Offline tB

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #97 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 12:03:39 »
Ostatnie info jakie dostałem w tym temacie:

Dostałem gotową odpowiedź z przekierowaniem do aktualnej promocji "VIP". Drążę dalej, bo nie uzyskałem wprost informacji o braku możliwości dołączenia (np. powołując się na regulamin poprzedniego programu) ani o kontynuacji programu w przyszłości.

EDIT:
Dostałem informację, że nadal pracują nad programem. Dla zamówień powyżej 800 przyznają dodatkowe 3%, ale trzeba się z nimi kontaktować po złożeniu zamówienia.

Offline jotkwadrat

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #98 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 16:23:02 »
Mi odpisali

Cytuj
Dziękuje za wiadomość, aczkolwiek program lojalnościowy obowiązywał do 12.09.2019 roku.
Zamówienia złożone powyżej 12.09.2019 roku nie wliczają się do programu lojalnościowego.

Do 12.09.2019 roku na zamówienia wydał Pan 305.14 zł dlatego przysługuje Panu tylko 3% rabatu.

Więc w sumie słabo.

Offline kosmoski

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #99 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 17:28:27 »
Jak wygląda odbiór osobisty w TK? Mają komiksy luzem i można je obejrzeć jak np. w czytam.pl, czy zapakowane jak w empiku czy smyku?

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #100 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 18:20:52 »
Jak wygląda odbiór osobisty w TK? Mają komiksy luzem i można je obejrzeć jak np. w czytam.pl, czy zapakowane jak w empiku czy smyku?

Luz-blues! :)

Offline Dracos

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #101 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 18:33:00 »
Jak wygląda odbiór osobisty w TK? Mają komiksy luzem i można je obejrzeć jak np. w czytam.pl, czy zapakowane jak w empiku czy smyku?

ależ w Empiku czy Smyku tez możesz poprosić o otworzenie zanim jest je oficjalnie odbierzesz i ocenić ich stan :)

Offline Pawel.M

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #102 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 18:59:30 »
Rzadko korzystam z TaniejKsiązki, ale ostatnio otworzyli w Poznaniu księgarnię, w której można odbierać zamówienia. To stwierdziłem, że sprawdzę - zamówiłem dwie pozycje na początek, w tym Kajka i Kokosza, Złotą Kolekcję. W księgarni obejrzałem tylko grzbiety, zdawało się OK, to wziąłem. Dopiero w domu zorientowałem się, że Kajko i Kokosz ma przeciętą pierwszą stronę okładki - pewnie chlaśnięte nożem do otwierania kartonów. Zdarza się. To reklamuję. I tu już różowo nie było.

Po 1. Odmówili mi wymiany, bo rzekomo już nie mają.
2. Wysłali po uszkodzony egzemplarz kuriera, tylko nie wysłali mi SMS-a, więc kurier odbił się od drzwi.

Ostatecznie kurier odebrał komiks w piątek. Tego samego dnia, jak sprawdziłem, Kajko i Kokosz jak najbardziej był do kupienia w TaniejKsiążce, z tym że znacznie drożej, niż ja kupowałem... Więc wracam do czytam.pl - tam długo się czeka aż skompletują zamówienie, ale takich kwiatków nie miałem.

Offline szulig

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #103 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 19:02:54 »
ależ w Empiku czy Smyku tez możesz poprosić o otworzenie zanim jest je oficjalnie odbierzesz i ocenić ich stan :)

mi nie pozwolili przed zaplaceniem otworzyc przesylek

Offline Dracos

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #104 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 19:05:32 »
O to dziwne mi powiedzieli ze na miejscu mogę reklamować tylko jezeli otworzą przed przyjęciem odbioru. I tego kilka razy sie trzymalem że odbiorę jak zobacze co jest w środku