Autor Wątek: taniaksiazka.pl  (Przeczytany 75638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #75 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 13:15:21 »
Nie dziala, juz uzyty

Offline stachel

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #76 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 21:16:43 »
U mnie było tak, że wrzuciłem do koszyka sporo towaru i zostawiłem. Za jakiś czas otrzymałem mail z Taniej Książki "Nie zapominaj o swoim ko... ko...", a pod spodem był ten kodzik :P

Też tak kiedyś miałem, ale tylko raz się udało. Ostatnio przychodzą tylko podobne maile "Puk, puk! Mam coś Twojego", ale bez kodu.

Offline Eyeless

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #77 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 23:20:14 »
Te ko ko ko pojawia się regularnie jeśli tylko macie coś w koszyku dłużej niż 2 tygodnie

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #78 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 23:48:18 »
Te ko ko ko pojawia się regularnie jeśli tylko macie coś w koszyku dłużej niż 2 tygodnie

To jasne. Nie wspomniałbym o tym, gdyby nie pojawił się kod ;)

Offline Eyeless

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #79 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 17:15:53 »
Chodziło mi bardziej o to, żeby zwrócić uwagę na istniejący mechanizm i że nie jest on przypadkowy, jednostkowy jak zdarzyło się stachelowi , tylko powtarzalny przy odpowiednim zachowaniu względem własnego koszyka na TK.
Zresztą takie niezrealizowane koszyki stają się powoli outsourcingową specjalizacją niektórych firm.

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #80 dnia: Pn, 30 Sierpień 2021, 12:14:53 »
Jak ktoś będzie widział jakiś kodzik, to niech wrzuca, bo zaraz będzie Spectacular Spider-Man.

Kiedyś tu czytałem, że rabat lojalnościowy w Taniej Książce może wynosić nawet 9% na koncie. Ja dobiłem do 5% i przestał on mi rosnąć. Napisałem do nich maila i dostałem odpowiedź, że program lojalnościowy został na razie zawieszony. Czyli zostałem z 5% lojalnościowego i 5% dla krwiodawców. No szkoda, że wcześniej nie dobiłem do tych 9%, ale nie wiedziałem że takie coś narasta. No i że utną.

Offline Eyeless

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #81 dnia: Pn, 30 Sierpień 2021, 13:12:58 »
9% to było w pierwszym programie lojalnościowym ( przed 2019.09) , jak ktoś do powyższej daty osiągnął określony próg . W drugim rzucie konta założone miały już zmienione progi i max było  już tylko 7%.
Teoretycznie 6% powinieneś mieć po kolejnym tysiącu (3k), a 7% po 5000 zł.

martinezpl

  • Gość
Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #82 dnia: Pn, 30 Sierpień 2021, 20:13:27 »
Dzisiaj odebrałem z Paczkomatu 5 tomów "Uniwersum DC" i jeden róg dostał i komiks ma zagięcia tak po skosie ze 3 cm, w środku kartki też pogniecione. Pakowanie ostatnio mają słabe, ostatnio (3 twarde okładki) wszystko spakowane w kartonik ciasno bez żadnych zabezpieczeń w postaci np. folii bąbelkowej. Ostatnio się udało, teraz już nie, spakowane tak samo. Wiem, że kurier mógł w tym maczać palce, ale paczki są słabo zabezpieczone

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #83 dnia: Wt, 31 Sierpień 2021, 13:21:46 »
No ja bym tak nie powiedział. Jak widać na moim kanale YT ostatnia duża paczka była pakowana po kilka komiksów w mniejsze paczki. A jak ostatnio zamówiłem dwie mniejsze przesyłki, to były owinięte kartonami po jajkach. Ale rzeczywiście - bąbelków nie ma.

Online nekro

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #84 dnia: Pt, 03 Wrzesień 2021, 09:54:27 »
Gdzie macie cashback w taniejksiążce? Kiedyś był na goodie.pl, teraz na cashgoback.pl i payback.pl
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Wrzesień 2021, 10:00:33 wysłana przez nekro »

Offline stachel

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #85 dnia: Pt, 03 Wrzesień 2021, 19:32:47 »
Letyshops, 3%

A przy okazji moje doświadczenia z ostatnimi zamówieniami. Pakowanie w karton, najczęściej bez wypełniaczy. Daje to radę dopóki nie zamawiałem większego formatu. Reklamacje sprawne i bezproblemowe.

Offline zombie001

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #86 dnia: Pt, 03 Wrzesień 2021, 19:43:15 »
Widzę, że na tym letyshops jest w niektórych przypadkach "stały cashback" x np. 3, 4. Zdarzało już się tak w przypadku taniej książki?

Ja korzystałem z cashgoback.pl, ale mam złe doświadczenia, bo żadnego mi nie załapało, a później nie uznali reklamacji.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline stachel

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #87 dnia: Pt, 03 Wrzesień 2021, 19:47:34 »
Nie widziałem, ale te mnożniki często są zmieniane, więc musiałbyś regularnie sprawdzać.

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #88 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 20:24:22 »
5% zniżki na zakupy w Taniej Książce (za wyjątkiem podręczników) z jednorazowym kodem: BRAVO5  Kod kończy się 19 września 2021 roku.

Offline asx76

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #89 dnia: Śr, 22 Wrzesień 2021, 14:06:19 »
Panowie, ma ktoś jakiś kodzik? ;)

Może być i do dzisiaj ;)