Autor Wątek: taniaksiazka.pl  (Przeczytany 79990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #330 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 12:00:49 »
E, coś chyba pani kłamie, ja się nigdzie nie zapisywałem. I nie widziałem takiej pozycji w regulaminie (chociaż i nie czytałem go zbyt dokładnie).

Przy okazji pytanie z innej beczki - usuwał ktoś u nich konto? Bo niby mogę to zrobić samodzielnie, ale nigdzie nie widzę takiej opcji. Pisałem kiedyś w tej sprawie i mnie olali. Dzwonić na razie nie chcę, bo możemy się potem obrazić.

Offline Jaxx

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #331 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 12:20:37 »
Dziś Pani na infolinię podała mi info że ten kod 20 zł Jest tylko dla tych użytkowników co po raz pierwszy zapisali się do newslettera , także lipa

Dziwne wytłumaczenie, ale może chodziło o to, że trzeba być w ogóle zapisanym do newslettera, aby go dostać. Ja zapisałem się parę lat temu i kod 20 zł normalnie w sobotę dostałem. Przyszedł od razu po złożeniu zamówienia, nawet nie zdążyłem opłacić.

Offline Koalar

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #332 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 12:53:37 »
Coś tam im nie zagrało, ja nie miałem teraz włączonego newslettera, a miałem już wiele razy włączany i wyłączany, a kod mi przyszedł bardzo szybko i też przed opłaceniem zamówienia. W regulaminie promocji nie ma nic na temat newslettera.
Proponuję drogę mailową - sklep@taniaksiazka.pl (którą wolę, bo jest wtedy wszystko na papierze). Podać numer zamówienia, link do promocji i opisać sprawę. Gdyby nie chcieli wysłać kodu - a może tak być, bo różne osoby pracują w BOK-u - to trzeba napisać, żeby podali konkretnie, który punkt regulaminu promocji złamałeś, bo według Twojej wiedzy spełniłeś wszystkie warunki promocji. Dobrze też grubiej postraszyć ewentualną skargą do UOKiK-u, a może to podchodzić nawet pod oszustwo, które można by zgłosić na policji.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Nowicjusz

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #333 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 13:04:52 »
Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi, muszę jeszcze raz ogarnąć te zakupy w Taniej książce, bo od niedawna tam kupuję i może coś poniedziałek, przepraszam za błędne info👍

Offline muaddib

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #334 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 13:22:26 »
Proponuję drogę mailową - sklep@taniaksiazka.pl (którą wolę, bo jest wtedy wszystko na papierze). Podać numer zamówienia, link do promocji i opisać sprawę.
Kiedyś zadzwoniłem na infolinię Taniej Książki i po rozłączeniu dotarło do mnie, że odpowiedź nijak ma się do regulaminu, więc napisałem maila. Po kilku tygodniach przypomniało mi się, że nikt mi jeszcze nie odpisał, więc się upomniałem odpowiedź. Dostałem odpowiedź od tej samej osoby, z którą rozmawiałem i załączonym nagraniem z krótką treścią, że przecież już mi wszystko powiedziała. Strasznie mnie to ruszyło, więc napisałem elaborat i koniec końców okazało się, że odpowiedź, którą dostałem pierwotnie jest nieprawdą, a powód mojego problemu był całkiem inny. Strasznie mnie ta sprawa ruszyła, tym bardziej, że na końcu nawet nie przeprosili za wprowadzenie w błąd. Moja rada, żeby nie odpuszczać, na tej infolinii i obsłudze maila prawdopodobnie pracują Ci sami ludzie, ale niektórym brakuje kompetencji.
« Ostatnia zmiana: Pn, 23 Styczeń 2023, 13:35:13 wysłana przez muaddib »

Offline Nowicjusz

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #335 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 13:40:56 »
Dziękuje bardzo Wam za odpowiedzi i podpowiedzi, muszę jeszcze raz ogarnąć te zakupy w Taniej książce, bo od niedawna tam kupuję i może coś pomieszałem,
No i  przepraszam za moje błędne  info👍

Offline Wombai

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #336 dnia: Cz, 02 Luty 2023, 11:38:15 »
Czołem!
Od jakiegoś czasu padają pytania o koby rabatowe 5%. Otóż dzisiaj dostałem mail na nieaktywne konto z kodem 10% na zakupy do 5 lutego, z minimalną kwotą 70zł. Możliwe więc, że powoli ruszają z temat, albo starają się aktywizować konta, które dawno nic nie kupowały.
Kod można raczej wykorzystać na koncie aktywnym, które ma np. 7% rabatu lojalnościowego. Wtedy wychodzą bardzo dobre ceny.

Offline nekro

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #337 dnia: Nd, 05 Luty 2023, 21:30:27 »
Budżet mi nie pozwala, a mam kod na rabat 10%. Działa tylko dzisiaj do północy.
10prC95B740238

Offline laf

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #338 dnia: Cz, 09 Luty 2023, 08:25:58 »
Dysponuje ktoś zbędnym kodem rabatowym?

Offline Roszadok

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #339 dnia: Cz, 23 Luty 2023, 19:01:34 »
Czy ktoś mi powie jak osiągnąć na batmanie ziema jeden tom 3 cenę z pola "najniższa cena z 30 dni" ? Pytam bo kod 5% + 7% lojalności daje najniższą cenę, ale refy z ceneo nie istnieją, a nawet podbijając kod do 10% dalej sporo brakuje

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #340 dnia: Cz, 23 Luty 2023, 19:15:12 »
  To tylko oznacza, że taka cena była w ciągu ostatnich 30 dni a nie, że za tyle kupisz aktualnie. Niektóre sklepy stosują ostre rabaty na premierę, które potrafią później już nigdy nie wrócić, zwłaszcza jak się tytuł dobrze sprzedaje i im zejdzie szybko z półek.

Offline Konrad

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #341 dnia: Cz, 23 Luty 2023, 21:39:53 »
@Roszadok
Nawet jeśli jakiegoś komiksu z TK nie ma dodanego na Ceneo to najczęściej i tak działa dodanie do linku np. ?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=top3

Batman. Ziemia Jeden. Tom 3 ma wtedy cenę 58,77zł
https://www.taniaksiazka.pl/dc-deluxe-batman-ziemia-jeden-tom-3-p-1760723.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=top3

A jeśli chodzi o to "najniższa cena z 30 dni: 50,30 zł" to niektóre tytuły Egmontu w przedsprzedaży dostają chwilowy bardzo duży rabat przy wyszukiwaniu przez Google Zakupy. Np. jakiś czas temu przez 1-2 dni można było zamówić takie komiksy jak Batman Wyjątkowo mroczna noc, Czarodzieje i ich dzieje Tom 3, Ultimate Spider-Man Tom 13 czy właśnie Batman Ziemia Jeden Tom 3 z 45% rabatem

Offline Jaxx

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #342 dnia: Pt, 24 Luty 2023, 08:49:50 »
A jeśli chodzi o to "najniższa cena z 30 dni: 50,30 zł" to niektóre tytuły Egmontu w przedsprzedaży dostają chwilowy bardzo duży rabat przy wyszukiwaniu przez Google Zakupy. Np. jakiś czas temu przez 1-2 dni można było zamówić takie komiksy jak Batman Wyjątkowo mroczna noc, Czarodzieje i ich dzieje Tom 3, Ultimate Spider-Man Tom 13 czy właśnie Batman Ziemia Jeden Tom 3 z 45% rabatem

Nie tylko przez Google Zakupy, przez Lubimy Czytać też potrafią tak wbić - mi się właśnie tak udało ostatnio zgarnąć te 45% na start na tytuły lutowe i marcowe. Polecam po wejściu przez takie linki dodać do koszyka komiksy, które nas interesują (oczywiście będąc zalogowanym) i potem tylko obserwować co jakiś czas koszyk. Ceny aktualizują się automatycznie, więc jak wskoczy taki rabat, to od razu będzie to widać i nie trzeba się przeklikiwać co chwilę przez ileś tam linków.

Co więcej, można dodać je podwójnie, a nawet potrójnie - raz z Google, raz z Lubimy i raz z Ceneo. Ciekawostką jest, że nie zsumują się do jednej pozycji x3, ale będą wisieć jako trzy osobne pozycje, każda z inną ceną. I każda będzie się aktualizować wedle własnych zasad, więc można łatwo wyczaić, kto ma najlepszy rabat w danym momencie. 

Offline Roszadok

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #343 dnia: Nd, 26 Luty 2023, 00:52:18 »
@SkandalistaLarryFlynt Tak wiem, ale liczyłem na nową magię :P
@Konrad Hm na 5 przeglądarkach, bez konta, z kontem, czyszczenie cache itp itd nie działa
@Konrad i @Jaxx nie znałem google zakupy thx, a na lubimy czytać jeszcze nie trafiłem rabatu

Tak czy inaczej bardzo dziękuje
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Luty 2023, 00:55:28 wysłana przez Roszadok »

Offline Lipa

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #344 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 17:33:13 »
Czy ktoś z was dostaje jeszcze kod rabatowy 5% na zakupy mając coś koszyku bądź w schowku?

U mnie od jakichś 4 miesięcy nic, cisza

A może ktoś umiałby poratować takim kodem?