Autor Wątek: taniaksiazka.pl  (Przeczytany 75578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 06:52:53 »
Tania książka ma teraz dla mnie dwie zalety. Jeśli cena na ceneo jest zbliżona do tych najniższych czyli tantisa, nieprzeczytane.pl itp., to każdy kto oddał krew w ciągu ostatniego półrocza, może dostać dodatkowe 5% rabatu. Plus jeszcze punkt odbioru w moim mieście, więc nie straszne mi nawet koszty wysyłki. Teraz zamówiłem u nich Animal Mana i czekam na przesyłkę do paczkomatu, też za 0 złotych.

Offline Arne

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 07:27:17 »
Mały tip dla kupujących, zauważyłem, że najniższe ceny są przez przekierowanie ze strony lubimyczytac.pl, a nie przez Ceneo
A z tym to akurat jest roznie: raz taniej przez lubimy czytac, a raz przez ceneo ( sprawdzono empirycznie). Warto przed zakupem spawdzac obie opcje.

Offline pokia

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 09:03:21 »
A z tym to akurat jest roznie: raz taniej przez lubimy czytac, a raz przez ceneo ( sprawdzono empirycznie). Warto przed zakupem spawdzac obie opcje.

Dokładnie. I to nie tylko lubimyczytac. Można też szukać przez esencję. Chodzi o porównywarkę cen buy.box. Problem w tym, że nie występuje jako samodzielna strona, tylko API do różnych stron. Dlatego najpierw trzeba znaleźć stronę, która ma dany produkt i buy.box.

Offline stachel

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 10:59:40 »
@pokia Masz jakieś stronki, które sprawdzasz w pierwszej kolejności?

Offline pokia

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 11:53:00 »
Esensja.pl

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 22:59:23 »
Dziś o 14.00 dostałem od nich maila, że zaksięgowali moją wpłatę. Ale wysyłka tego jednego Animal Mana dopiero za 2 dni. Trochę długo.

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #21 dnia: Nd, 24 Styczeń 2021, 11:57:20 »
Animal Man przyszedł dzień przed terminem z maila. Ciasno upakowany w karton, nie obity. Jestem zadowolony z zakupu w tej księgarni.

Offline Eyeless

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #22 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 11:17:12 »
https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-walentynki

TYLKO DZIŚ! 

Z kodem: ZACZYTANI14 

Otrzymasz 14 zł rabatu

- Kod działa przy zamówieniu od 99 zł 

- Zniżka nie uwzględnia kosztów dostawy 

- Ważny tylko 14.02.2021 do godz. 23:59


Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Nd, 14 Luty 2021, 13:06:08 »
@UP
Namówiłeś mnie.

PS Za dużo wydaję na komiksy

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 17:41:09 »
Co jest najlepsze? Oprócz tego kodu zniżkowego 14 zł, doliczyli mi 5% rabat dla krwiodawców jak do nich maila napisałem. Czyli jeszcze obniżka o ~4.50 zł z tych początkowych 102 zł. I darmowa wysyłka do paczkomatu. Jest nieźle. Ale może starczy tych komiksów, bo zaraz trzeba będzie jeszcze pakiet lutowy kupić, a są i inne wydatki - np. jedzenie, ubrania itp.

Polecam oddawanie krwi.

martinezpl

  • Gość
Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 21:21:34 »
Dzisiaj przypadkiem kliknąłem w jeden z banerów i znalazłem tam coś takiego jak konto VIP, który włącza darmową dostawę od 99 zł. Nie wiem czy na stałe, ale jeśli tak to bardzo fajna opcja bo nie trzeba ładować koszyka :)
https://www.taniaksiazka.pl/zgarnij-pake-korzysci-a-875.html

Offline Bazyliszek

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 19 Luty 2021, 23:51:58 »
Czyli tak - dostałem maila z dodatkową zniżką w poniedziałek. Przelałem pieniądze od razu i zaksięgowali we wtorek. Dwa dni kompletowali zamówienie 3 komiksów i dali InPostowi w czwartek. Dziś w piątek odebrałem przesyłkę z paczkomatu. Wszystko jest raczej ok.


Offline Fanatyk_2004

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 13:26:44 »
Ostatnio zamówiłem Łasucha Tom 2 i Palcojad Tom 2, przesyłka spakowana w karton, dopasowana, Palcojad stan igła, Łasuch 2 górne rogi zbite porządnie. Napisałem emaila dot. uszkodzenia, zaproponowali wymianę przez kuriera lub zwrot kasy. Wybrałem wymianę, dostałem info że czekają na dostawę egzemplarza od wydawcy i jak dostaną to wyślą informację...

Offline Fanatyk_2004

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 17:17:02 »
Ostatnio zamówiłem Łasucha Tom 2 i Palcojad Tom 2, przesyłka spakowana w karton, dopasowana, Palcojad stan igła, Łasuch 2 górne rogi zbite porządnie. Napisałem emaila dot. uszkodzenia, zaproponowali wymianę przez kuriera lub zwrot kasy. Wybrałem wymianę, dostałem info że czekają na dostawę egzemplarza od wydawcy i jak dostaną to wyślą informację...

Dostałem info że mają egzemplarz Łasucha i wysyłają kurierem, poprosili o zapakowanie uszkodzonego, cała operacja wymiany trwała około tygodnia, egzemplarz przyszedł dzisiaj bardzo ładnie zapakowany w podwójny papier, stan igła. Warto było napisać mejla, przez ten czas przeczytałem drugi tom, a nówka leży teraz w folii ;)

Offline zombie001

Odp: taniaksiazka.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Nd, 28 Marzec 2021, 12:27:20 »
W wątku o wyprzedażach @Konrad przypomniał mi o tym programie lojalnościowym. Wiadomo coś czy w najbliższym czasie ruszy następna jego edycja/wersja?

Na stronie podają, że miała wystartować w I kwartale 2020r., ale wiadomo... wirus pewnie pokrzyżował plany.

Pytał ktoś o to? Bo sam się zastanawiam, czy nie wysłać do nich zapytania.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE