Autor Wątek: Stacjonarne sklepy i antykwariaty  (Przeczytany 7257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Nawimar III

Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 12:46:17 »
Gdyby komuś przytrafiło znaleźć się w Rzeszowie i przy tej okazji nie miał pod ręką komiksowych lektur to proponuję odwiedzić antykwariat przy Placu Dworcowym 3. Oprócz komiksików także sporo książek i winyle. Ceny całkiem niezłe. 

Offline Deg

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 22:15:14 »
Dziś w warszawskim Leclerc widziałem całkiem bogatą ofertę Egmontu, od Asteriksa i KiK, poprzez DC i Marvela aż po zbiorcze Vertigo i Plansze Europy, w sumie kilka sporych regałów. Wszystko z adnotacją o rabacie 35%. Nie wiem, czy to stała akcja, ale jeśli ktoś ma w pobliżu, warto zajrzeć.
This is my truth, tell me yours.

Offline Recoil

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 22:47:48 »
Dziś w warszawskim Leclerc widziałem całkiem bogatą ofertę Egmontu, od Asteriksa i KiK, poprzez DC i Marvela aż po zbiorcze Vertigo i Plansze Europy, w sumie kilka sporych regałów. Wszystko z adnotacją o rabacie 35%. Nie wiem, czy to stała akcja, ale jeśli ktoś ma w pobliżu, warto zajrzeć.

A który to był jeśli można dopytać ? ;)

Offline Deg

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 23:04:39 »
Włochy, Jutrzenki 156, przy Al. Jerozolimskich.
This is my truth, tell me yours.

Offline mappy

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 00:00:32 »
Na Jutrzenki już dawno temu były wyprzedaże Egmontu po 40%.
W Wola Parku się zdarzały też ale nie na wszystkie pozycje. Tylko Marvel.

Offline Gorzki

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:26:16 »
Włochy, Jutrzenki 156, przy Al. Jerozolimskich.

Ja tam często zaglądam.
30% to standard. 35% jest już może ze dwa miesiące.
Z oferty Egmontu nie ma chyba tylko Thorgali.
No i wydaje mi się, że nowości są dodawane z lekkim opóźnieniem.



Offline Bazyliszek

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 17:59:28 »
Inmedio i Relay zaczęli promocję. Za każde 10 zł wydane tam na prasę dostajesz naklejkę. Po 10 naklejkach dostajesz 10 zł bonu na zakupy u nich. Jak ktoś kupuje dużo kolekcji stacjonarnie jak ja, to to jest niezła oferta.

Offline Deg

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 22:54:26 »
Kiedyś było 8 naklejek... ;) A w Inmedio z kolekcji ostatnio tylko Transformers.
30% to standard. 35% jest już może ze dwa miesiące.
Może, ja mam nie po drodze, akurat byłem służbowo w pobliżu i zajrzałem :)
This is my truth, tell me yours.

Offline Nemeczek

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 13:32:37 »
Witam, jestem tutaj nowy i mam nadzieję że nie pokręcę wątków. Mianowicie dopiero od niedawna zaczżłem przygodę z komiksami i może ktoś z forumowiczów orientuje się czy w Kaliszu lub okolicy jest jakikolwiek stacjonarny sklep zajmujący się tą tematyką, czy jest to zupełna dziura w tej kwestii? Z góry uprzedzam, że nie chodzi mi o Empik czy inne sieciówki, które po prostu mają w swojej ubogiej ofercie "cośtam".

Offline R~Q

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 23 Kwiecień 2019, 08:20:49 »
Inmedio i Relay zaczęli promocję. Za każde 10 zł wydane tam na prasę dostajesz naklejkę. Po 10 naklejkach dostajesz 10 zł bonu na zakupy u nich. Jak ktoś kupuje dużo kolekcji stacjonarnie jak ja, to to jest niezła oferta.
Ciekawe, czy w tym roku też będą sówki za naklejki. W tamtym udało mi się dorwać tylko jedną.

Offline LordDisneyland

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 18:45:54 »
Witam, jestem tutaj nowy i mam nadzieję że nie pokręcę wątków.  Z góry uprzedzam, że nie chodzi mi o Empik czy inne sieciówki, które po prostu mają w swojej ubogiej ofercie "cośtam".

Nie lekceważ empikowców, zerknij na ich ofertę obcojęzycznych komiksów z dostawą do salonu za free. Czasami mają rewelacyjne ceny na niektóre tytuły, czasem także dostaniesz komiksy, których gdzie indziej po prostu nie uświadczysz.


,, - Eeeeech.''

Offline SawiK

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 14:44:31 »
Gdynia ul Władyslawa IV nr 30 ,sa jakies stare Semici
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Czerwiec 2019, 15:14:15 wysłana przez SawiK »

Offline NuoLab

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #12 dnia: So, 31 Sierpień 2019, 20:18:44 »
Nie byłem tam i raczej nie moje klimaty ale coś takiego powstało we Wrocławiu:
https://www.facebook.com/Comic-Coffee-Corner-2194962040586899/

Offline Bazyliszek

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #13 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 17:06:22 »
Byłem 12 września w gdańskim Auchanie i jeśli ktoś jeszcze nie ma pierwszej edycji Marvel Now z 2015 roku, to może sobie kupić za normalną cenę, bo jest wyprzedaż Marvel mix. Inne komiksy niesuperhero też są w niezłych cenach.




Potem poszedłem do drugiego Auchana - w Gdyni i tam już promocji nie było. Zatem trzeba się śpieszyć.



Offline Lukop

Odp: Stacjonarne sklepy i antykwariaty
« Odpowiedź #14 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 17:53:01 »
Co należy podkreślić - oferta komiksowa w Auchan jest zróżnicowana. Marvel NOW w trzech Auchan w dwóch różnych miastach widuję od jakichś dwóch lat w cenach właśnie 25-28zł. bez promocji. Przez ten czas oferta praktycznie nie zmieniała się. Leży parę jedynek, dwójek, ale nic nie dorzucają. Natomiast w żadnym z nich nie było Odrodzenia.