Autor Wątek: Smak Liter  (Przeczytany 13613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PJP

Smak Liter
« dnia: Wt, 19 Kwiecień 2022, 16:58:23 »
https://smakliter.pl/
Czy ktoś coś zamawiał u nich? Widzę tam niezłe rabaty ;)
« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Kwiecień 2022, 17:00:10 wysłana przez PJP »

Offline chch

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 19 Kwiecień 2022, 17:28:58 »
Nie kupowałem, może sprawdzę, dziękuję za info, że coś takiego istnieje. Z tego co piszą ten sam właściciel co sklepu multiszop.pl. nawet w regulaminie promocji na tym smak liter mają:
Promocja "Książka za złotówkę"
Promocja "Książka za złotówkę" trwa od 1 stycznia do 31 maja 2022 roku lub do wyczerpania zapasów,
Każdy, kto w tych dniach zapisze się na newslettera księgarni multiszop.pl, otrzyma na swoją skrzynkę mailową, unikalny kod rabatowy.
Promocja dotyczy także osób, które kod indywidualny otrzymają, w podzięca za zakupy na multiszop.pl
« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Kwiecień 2022, 17:39:31 wysłana przez chch »

Offline PJP

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 18:21:17 »
Ok, skusiłem się ;) Sporo książek, kilka komiksów. Szybka przesyłka. Paczka zabezpieczona dmuchanką, niezbyt nachalnie ale swoje zrobiła. Pozycje sensownie rozłożone w paczce. Zamierzam kontynuować.

Offline kv

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #3 dnia: So, 23 Kwiecień 2022, 18:43:08 »
Jest darmowa przesyłka od jakiejś kwoty? Bo nie znalazłem takowej informacji na stronie...

Offline kv

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 05 Maj 2022, 21:31:50 »
"Próbna" przesyłka dotarła. Pakowanie całkiem dobre, wg mnie zbliżone do pakowania gildii.

Offline PawelC

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #5 dnia: So, 14 Maj 2022, 19:12:07 »
Też zrobiłem próbne zamówienie i imo koło Gildii to nawet nie stało, jak same ceny wskazują, to jest dyskontowy poziom pakowania.
Sześć komiksów, dwa twarde euro, trzy twarde USA i jeden TPB. Komiksy dosłownie tylko włożone do bardzo lichego kartonu, zero folii czy wypełniaczy i tylko taki woreczek z powietrzem położony na wierzchu (który i tak nic realnie nie robił, równie dobrze mogłoby go nie być).

Jedynie TPB nie ubity, pewnie tylko dlatego, że był w środku i poprzez ścisk i mały format najmniej latał. Reszta do zwrotu.

Offline kv

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #6 dnia: Nd, 15 Maj 2022, 10:29:39 »
Czyli trafione na jakiegoś "weekendowego" pakowacza - u mnie każdy komiks był owinięty w folię bąbelkowa (każdy osobno!), wypełniacze z boku i góry.

Offline PJP

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #7 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 13:51:51 »
Minizamówienie - w zasadzie tylko kaczki i parę drobnic marvelowskich. Bąbelków (bez Kudłaczków) full 8)

Offline perek82

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 03 Czerwiec 2022, 08:00:18 »
Wstałem jak co dzień rano i się okazało że zaryzykuję puścić zamówienie. Na gildii i bonito taki sam zestaw 15 proc więcej, już po uwzględnieniu płatnej przesyłki. Na allegro też 5 proc drożej.
Zobaczymy, najwyżej się wk@#$!!
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Leyek

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 03 Czerwiec 2022, 23:35:59 »
Chciałem coś nawet zamówić, bo rabaty sympatyczne, ale brak darmowej wysyłki dyskwalifikuje ten sklep, szczególnie przy Paczkomacie za 15-16 zeta. Nie chce mi się liczyć czy tutaj z dodatkowo płatną wysyłką czy gdzie indziej z darmową wysyłką, ale niższym rabatem będzie taniej.

Od kiedy czytam.pl się popsuło (pakowanie, rabaty, nowa strona co mi usunęła cały schowek) szukam nowego sklepu i nie jest to łatwe wyzwanie. W Chodnikliteracki pierwsze zamówienie było ok, ale ciągle czegoś nie mają na stanie, a o starszych pozycjach to już można pomarzyć.

Offline perek82

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 07 Czerwiec 2022, 16:59:38 »
Wstałem jak co dzień rano i się okazało że zaryzykuję puścić zamówienie. Na gildii i bonito taki sam zestaw 15 proc więcej, już po uwzględnieniu płatnej przesyłki. Na allegro też 5 proc drożej.
Zobaczymy, najwyżej się wk@#$!!
I wszystko cacy. Dużo folii, wypełniacze. Komiksy poowijane parami. Dorzucam sklep do puli branych pod uwagę przy zakupach.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Spiff

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 22 Wrzesień 2023, 17:32:31 »
I wszystko cacy. Dużo folii, wypełniacze. Komiksy poowijane parami.
Przychylam posta.

Moje pierwsze zamówienie w tej księgarni.



Jedyne co przyszło sponiewierane to faktura.
Komiksy nietknięte.
...
koszty wysyłki 10zł.


 

« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Wrzesień 2023, 18:21:55 wysłana przez Spiff »
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline amsterdream

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 29 Wrzesień 2023, 08:13:55 »
W moim przypadku 10 komiksów w różnych formatach wrzucone do za dużego kartonu bez żadnego wypełniacza. Cud że komiksy przyszły tylko lekko uszkodzone (jakieś delikatne przetarcia czy lekko zagięte rogi).

Offline marcing

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 29 Wrzesień 2023, 12:33:52 »
U mnie komiksy zawinięte w jedną warstwę folii bąbelkowej, ale w kartonie zostawiony luz i ogólnie nie do końca z głową to pakowanie, więc rogi lekko poobijane i jedna miękka okładka wygięta (ale to się wyprostuje). Lepiej niż np. w skupszop.pl gdzie ostatnio 3/4 zamówienia poszło do zwrotu, ale do Gildii i Atom Comics trochę jeszcze brakuje.

Online saruman

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #14 dnia: Pn, 09 Październik 2023, 21:01:57 »
Zamówiłem sobie na próbę parę komiksów z smakliter.pl.

Przyszły dobrze zapakowane - każdy z komiksów był owinięty folią bąbelkową, a w paczce było trochę dodatkowego wypełniacza, komiksy nie miały prawa latać - czyli pakowanie solidnie.

Jeden z komiksów trafił się lekko uszkodzony, ale do uszkodzenia z pewnością nie doszło w transporcie. Zareklamowałem - zobaczymy jak wygląda proces reklamacji.