Autor Wątek: Sklepy komiksowe poza granicami kraju  (Przeczytany 14041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online freshmaker

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #75 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 11:03:00 »
gls i dhl - ale wysyłałem na samym początku brexit i stawki były normalne. zobacz kalkulator online czy się to opłaca.

Offline JanJ

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #76 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 11:13:55 »
Dzięki Panowie - mam nadzieję, że uda się wysłać. Royal Mail ostatnio wydała komunikat o ataku hakerskim, wcześniej argumentowali, że Brexit, ale ja obstawiam, że to ogólny bajzel organizacyjny i ciągłe strajki.

Online OokamiG

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #77 dnia: Nd, 02 Kwiecień 2023, 17:40:09 »
Pozdrowienia dla wszystkich z Midtown Comics Times Square:



« Ostatnia zmiana: Nd, 02 Kwiecień 2023, 17:42:32 wysłana przez OokamiG »

Offline Adolf

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #78 dnia: Pt, 07 Kwiecień 2023, 18:34:12 »
@OokamiG Nawet nie wiedziałem, że jest na Time Square. Byłem tylko w malutkim obok Biblioteki na 5 alei i takim fajniejszym za dworcem Grand Central.

Online OokamiG

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #79 dnia: Pt, 07 Kwiecień 2023, 22:25:05 »
Tu masz dwa piętra.

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #80 dnia: Pt, 07 Kwiecień 2023, 22:29:38 »
Ciekawe ile bula za miejscowke w takiej lokacji...

Offline Bushiken

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #81 dnia: Wt, 11 Kwiecień 2023, 10:26:48 »
Zawsze mnie to zastanawiało, czy ta miejscówka się im opłaca. Ale dzięki temu gdzie jest sklep ten stał się swoistą atrakcja turystyczna pomimo, że jest bardzo malutki. W 2017 r. byłem zarówno w nim jak i w tym za Grand Central station od którego jest mniejszy, jest też wiele LCS nie tak znanych a większych i z lepszym asortymentem.

Online OokamiG

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #82 dnia: Śr, 03 Maj 2023, 19:26:47 »
Fantom Comics w Washington DC. Kameralny, ale ma coś w sobie:





Offline chch

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #83 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 17:56:23 »
Będę jutro w Londynie, w National History Museum. W pobliżu jest jakiś wart polecenia sklep komiksowy, gdzie mozna kupic komiksy taniej niz przez neta?

Offline Bushiken

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #84 dnia: Pn, 03 Lipiec 2023, 18:00:38 »
Taniej niż na Books.etc czy Reedcomics nie znajdziesz w stacjonarnych.
Nawet Forbbiden Planet ma w stacjonarnych ceny okładkowe a na swojej stronie taniej.

Online perek82

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #85 dnia: So, 13 Styczeń 2024, 16:48:58 »
 Parę fotek z księgarni napotkanych w czasie spaceru po Bolonii. Tych księgarni jest całkiem sporo, często piętrowe. Jedna księgarnia to takie combo ze sklepem spożywczym, kawiarnią i restauracją. W każdej z nich są regały z komiksami. Bardzo dużo Corto Maltese i to w różnych rozmiarach. Od ogromnych albumów przez A4 do kieszonkowych rozmiarów (te ostatnie 12-14 EUR). Zerocalcare w ogromnych ilościach na każdym kroku. I jakaś seria klasyków jak Incal, władcy chmielu w wydaniach trochę mniejszych niż A4, na offsecie, miękkich okładkach za 30-40 EUR. Ceny okładkowe, a nie wiem jak to wychodzi na kasie. Włoskiego nie znam, więc nawet nie rozważałem zakupów. Są też i sh, w kioskach jakieś albumy Manary da się znaleźć.
Jak napotkam dedykowany sklep komiksowy to bardziej pobuszuje.




Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Death

Odp: Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« Odpowiedź #86 dnia: So, 13 Styczeń 2024, 17:28:44 »
Bo Corto Maltese, to ich dobro narodowe. :)
A z tych zdjęć najbardziej chcę Moby Dicka autorstwa Chaboute. Uwielbiam takie morskie klimaty, a sam Chaboute ma kilka tego typu komiksów, których u nas jeszcze nie wydano. Oraz znakomitego Samotnika, który na szczęście wyszedł po polsku.