Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391643 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1815 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 11:28:02 »
Też tak macie od dziś, że jak kilkacie w jakiś produkt z Tantis na Ceneo, to nie przenosi do sklepu tylko dodaje się do koszyka tak jakby na samym Ceneo?

ramirez82

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1816 dnia: Wt, 13 Październik 2020, 12:18:26 »
Tak. Przynajmniej w przypadku niektórych sklepów, nie ma opcji "idź do sklepu", tylko "kup teraz".

Zawsze możesz szukać w sklepie, dodając w linku każdego produktu "?cdn=1&utm_source=ceneo&utm_medium=referral", obniży na ceny ceneowe.

Offline JanJ

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1817 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 23:57:33 »
Nieprzeczytane.pl ma ostatnio najniższe ceny na ceneo, ale mają problemy z dostępnością wszystkich pozycji, nawet tych co widnieją, że są dostępne od ręki. Jeśli chcecie skorzystać mimo to, to radzę w momencie gdy otrzymacie email z info o przedłużającej się realizacji zamówienia, spytajcie jakich pozycji im brakuje i nie czekajcie aż je skompletują tylko je anulujcie i kupcie pozostałe.

Offline Death

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1818 dnia: So, 17 Październik 2020, 01:08:44 »
Tantis wprowadził darmową wysyłkę. Do Ruchu dostałem za zakup za ponad 250 zł, a kurier jest od 300. Kupiłem sobie DMZ, Hellblazera, Lucky Luke 'a, Barksa i Zgrozę w Dunwich czyli zbiór oryginalnych opowiadań Lovecrafta, bo jakoś tak gram w te gry, czytam komiksy, a oryginału ani, ani.

Offline PJP

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1819 dnia: So, 17 Październik 2020, 09:11:02 »
Ostatnio mi się tak przytrafiło, że w prawie wszystkich sklepach gdzie zamawiałem były jakieś obsuwy i czekanie. Oprócz gildii ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1820 dnia: So, 17 Październik 2020, 09:44:23 »
W Tantis też zamawiałeś? Ja tam nigdy nie mam obsuw. Fakt, że zamawiam same nowości.

Offline death_bird

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1821 dnia: So, 17 Październik 2020, 10:32:44 »
Tantis wprowadził darmową wysyłkę.

Można byłoby napisać: No wreszcie.  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline PJP

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1822 dnia: So, 17 Październik 2020, 11:16:43 »
Nie, akurat teraz w Tantisie nie zamawiałem - na razie (odpukać) z zamówieniami w Tantisie wszystko było ok :)

Offline jotkwadrat

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1823 dnia: So, 17 Październik 2020, 14:00:28 »
Ostatnia przesyłka z Tantisa - na 11 komiksów w 2 obite rogi. Na szczęście nie zwracam na to aż takiej uwagi.

ksiegarniasowa4 (allegro) - komiks przyszedł w kopercie bąbelkowej z uszkodzonym grzbietem.

Offline Kadet

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1824 dnia: So, 17 Październik 2020, 23:37:52 »
Mnie przyszedł teraz z tantisa nowy Usagi z trochę obitym rogiem, ale nie przeszkadza mi to aż tak, żeby się bawić w reklamacje (a reklamacje w tantisie z mojego doświadczenia idą bardzo sprawnie). Miałem w paczce za to zakładkę i liścik od obsługi sklepu :)

Świetna wiadomość o darmowej wysyłce. W tantisie zawsze paczkomat trochę podbijał mi cenę. Teraz można będzie sobie opracować większe zamówienie i uniknąć tego kosztu.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline eferce

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1825 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 10:49:39 »
ksiegarniasowa4 (allegro) - komiks przyszedł w kopercie bąbelkowej z uszkodzonym grzbietem.

Podbijam i potwierdzam, sowa wysyla bez jakichkolwiek zabezpieczen. Omijać szerokim łukiem.





Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1826 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 13:01:12 »
Zamówienia z wydawnictwa Marginesy w Empiku w ostatniej promocji. Połowa książek porysowana, powgniatana. Zdecydowanie nie polecam Empiku, pierwsze i ostatnie zamówienie w tym sklepie.

Offline Castiglione

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1827 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 15:04:24 »
A ja ostatnio brałem oba tomy Batman B&W w Empiku (wysyłka do salonu) i nie ma ani jednej ryski, a cena wyszła super - 160 za tom. Pani w okienku powiedziała, że gdybym miał premium pewnie jeszcze dostałbym rabat przy takiej kwocie, ale nie wiem, na ile to prawda, w każdym razie i tak się opłaca, to już któraś nowość, którą biorę u nich, ostatnio "Kaczogrody" wychodziły najtaniej właśnie w Empiku.

Offline Uluru

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1828 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 15:09:42 »
Też się skusiłem na marginesy w Empiku i 4 pozycje dotarły do mnie bez najmniejszego uszczerbku.

Offline mappy

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1829 dnia: Pn, 19 Październik 2020, 23:12:18 »
Zamawiałem z Tantis w tamtym tygodniu i darmowej dostawy nie było  :-[
No ale cieszy zmiana bo tam zawsze największe zakupy książek i komiksów robię.