Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 393928 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #165 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 21:32:21 »
@xanar
No właśnie ja nie kupiłem nowych tylko starsze wydania.

Offline roble

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #166 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 22:57:35 »
Xanar, te rogi nie są ubite, są zmasakrowane..

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #167 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 23:46:57 »
Ja dobrze wiem jak one wyglądają, nawet zdjęcia zrobiłem  ;D Jakoś będę musiał z tym żyć, za bardzo w czytaniu to nie przeszkadza. Może jakoś uda mi się dzisiaj zasnąć  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline rekin

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #168 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 15:56:05 »

ANNIHILATION CONQUEST OMNIBUS HC (SUPERCENA) - bez folii z ubitym rogiem, tym razem tylny


Wygląda to paskudnie. Ja tam robię zakupy ze dwa razy w roku, ale gdybym dostał takie coś, to byłoby to moje ostatnie zamówienie w tym sklepie.

Offline Antari

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #169 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 16:24:20 »
Ehh zawsze z Muchą jest to samo w bonito. Ostatni dzień promocji 35% i nowości nie pojawiają się mimo, że jest już po dacie wydania.

https://bonito.pl/k-1418291-astonishing-x-men-tom-2

Ciekawe czy jeszcze coś dzisiaj ruszy...

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #170 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 16:39:02 »
Może nie to wydawnictwo, ale sytuacja podobna. Paper Girls 5 pojawił się dopiero kilka ładnych dni po zapowiedzianej dacie wydania, więc możesz nie zdążyć na tą promocję. Tak samo ostatni Star Wars Komiks, którego na bonito nie ma śladu do tej pory. Aż się zdenerwowałem i zamówiłem go przez empik, czego zwykle nie robię.

Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #171 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 17:30:21 »
Ja po ostatnich perturbacjach ze SWK też się uląkłem i zakupiłem ostatni numer w kiosku. Coś z tą serią kuleje nie od dziś, parę tomików zdobyłem z kłopotami, a po paru miesiącach widziałem je w różnorakich budach z prasą używaną.

A poza tym- odebrałem outletowe "Tetrastych" i "Krzesło w Piekle" [ TaniaKsiążka ] . Gawronkiewiczowski komiks ma uszkodzony jeden tylni róg. Mnie nie przeszkadza, zwłaszcza że tom [ w sumie tomiszcze] kosztował mnie 75zł. "Tetrastych" bez zarzutu, ale po lekturze nie pieję jakoś z zachwytu ;) Rozpieściło mnie najwyraźniej bogactwo rynku :D


PS- przed chwilą odebrana na poczcie paczka z MVRSM. "Hellblazer- Original Sins" Delano, "Thanos Returns" Lemire oraz "Immortal Hulk- Or Is He Both?" , wszystko w miękkiej oprawie, opakowane bez zarzutu- jakoś zawsze z MVRSM mam dobre pakowanie... Komiksy w stanie bdb.
A przyznam, że trochę się bałem, jak to będzie, po tym obfotografowanym, pobitym przez nieznanych sprawców narożniku "AnniCon" xanara.


PS2 Obkupiłem się w tym tygodniu w masę dobrych tytułów, ale jestem tak wykończony, że nie mam siły ruszyć z lekturą...Tylko patrzę bezsilny w oczęta Hulka proszące "przeczytaj mię" :)
To jakiś koszmar komiksiarza :D
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 19:39:26 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #172 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 22:08:20 »


Ja po ostatnich perturbacjach ze SWK też się uląkłem i zakupiłem ostatni numer w kiosku. Coś z tą serią kuleje nie od dziś, parę tomików zdobyłem z kłopotami, a po paru miesiącach widziałem je w różnorakich budach z prasą używaną.

To ciekawe, bo nigdy nie miałem problemów z tą serią. Kiedyś kupowałem w kioskach, ostatnio zamawiam w Bonito z paczką innych komiksów. Z tym Tomem 1 to pierwsza taka sytuacja, może przez zmianę z prasy na album.

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #173 dnia: So, 09 Marzec 2019, 01:14:54 »
To nie pierwszy taki przypadek związany ze Star Wars Komiks w bonito. Poszczególne numery nie pojawiały się wcale, albo długo po premierze. Sam już nie pamiętam kiedy bez problemów zakupiłem egzemplarz tej serii w tej księgarni. Ostaniami czasy zaopatrywałem się w niego w Gildii przy okazji innych zakupów albo empiku, co tylko pokazuje jak perturbacje z nim związane skłoniły mnie do podjęcia radykalnych środków. :)

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #174 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 14:40:42 »
Ja nie mogę polecić livro, przesyłka jest tragiczna, nie ma żadnej folii papieru kompletnie nic. A skusiłem się dla Goona i kilku innych pozycji. Obwoluta delikatnie uszkodzona w dwóch miejscach, natomiast Kill or be killed 4 bez folii, powyginany  :(

Kilka tygodni temu złożyłem pierwsze zamówienie w Livro na kilka komiksów NSC i wszystkie były bez zarzutu, zafoliowane. Z tym że napisałem do nich z prośbą o zwrócenie uwagi na stan okładek i dobre zabezpieczenie paczki.

Offline history

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #175 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 10:34:31 »
Ja polecam po raz kolejny czytam.pl
Świetne ceny i bardzo dobre pakowanie, a jak miałem zastrzeżenia co do jakiejś pozycji (w sumie mała była w tym ich wina) to wymienili na nową lepszą na swój koszt. Obsługa klienta zawsze tam jest w moim przypadku na poziomie. Ja tam mam już dodatkowe -7%. Jak ktoś potrzebuje z tego skorzystać to zawsze chętnie pomogę.

Offline tabasko21

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #176 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 20:56:16 »
a w jaki sposob nabija sie znizki bo nie moge nic znalesc w regulaminie ?


Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #178 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 11:44:24 »
Dzisiaj dostała do mnie kolejna dostawa używek z Multiversum i tak:

SPIDER-MAN 2099 CLASSIC 1,2,3 - jak dla mnie nówki.
5 sztuk OHC - wszystkie bez folii fabrycznej, jedna sztuka czy dwie sztuki ma lekko powycieraną obwolutę, ale ja to się nie podniecam takimi rzeczami, tak to innych uszkodzeń nie widzę, tym razem brak obitych rogów.

Zauważyłem takie info na stronie (UWAGA! 21.03.2019 nastąpi zmiana przelicznika na 1 USD = 2,4 PLN),
jak w takim tempie będą podnosić te przeliczniki, to zaraz będzie można kupować nowe z innych źródeł w tych samych cenach  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Cringer

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #179 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 14:46:48 »
Uważajcie gdy będziecie brali coś z Egmontu razem z zapowiedziami. Jeśli w między czasie komiks który zamówiliście się wyprzeda to go nie dostaniecie, na dodatek nawet o tym nie będziecie wiedzieli do momentu otrzymania maila z wysłanym zamówieniem. W zakładce sklepowej z zamówieniami cały czas będzie widniało jako kompletne.
A o co dokładnie chodzi:
W grudniu kupiłem kilka komiksów (Stare Warsy) z czego jeden był lutową zapowiedzią.
Zapowiedź lutowa trochę się przesunęła i komiks wyszedł 28 lutego. Zamówienie zostało wysłane z datą 8 marca i z brakami. Brakuje komiksu i jakiegoś gratisowego gadżetu. A co lepsze komiks którego nie mam w zamówieniu jest u nich teraz dostępny  >:( No to już nie mogli poczekać tych kilku dni?
No to sobie ktoś pomyśli "To nie odbieraj zamówienia i zamów raz jeszcze". Niestety jeden z komiksów który jest w zamówieniu nie jest już dostępny w sklepie. Taki przypadek :(