Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Konrad

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1680 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 17:11:16 »
@vision2001
To nie jest żadna kombinatoryka. Przecież sam korzystasz z Ceneo żeby obniżyć ceny w Tantis czy innej księgarni.
Tak jak wyżej napisał Dracos dodajesz do koszyka komiksy, które chcesz kupić, czy to przez link z Ceneo czy dodając końcówkę do linku, bez różnicy. Gdy już masz w tym koszyku wszystko co chcesz to odpalasz w nowej karcie Goodie, wyszukujesz sklep (który współpracuje z Goodie) np. wspomnianą TaniąKsiążkę (6% cashbacku) i klikasz "przejdź do sklepu", otwiera Ci się główna strona tej księgarni i na tej zakładce przechodzisz do koszyka i płacisz. Nie ma tu żadnej kombinatoryki czy omijania zabezpieczeń tylko zwykłe skorzystanie z cashbacku.
A ten punkt regulaminu, który cytujesz odnosi się głównie do innych cashbacków typu Planet Plus żeby nie korzystać z innych tego typu serwisów przy transakcjach. Bo kody rabatowe w sklepach nie stanowią problemu. Np. swego czasu w Ravelo były kody rabatowe na 40% od ceny okładkowej lub 7% od wartości koszyka i Goodie normalnie przy tym naliczało mi ten cashback. Albo ostatnio kupowałem TV w Media Expert z kodem rabatowym i też naliczyło. Wszystko automatycznie rejestruje mi się na koncie w Goodie, a po mniej więcej 2 miesiącach zatwierdzają i mogę wtedy wypłacić (na jakieś 40 transakcji tylko 2 razy zgłaszałem ręcznie gdy mi czegoś nie naliczyło, bo prawdopodobnie miałem otwartych za dużo zakładek i Firefox zgłupiał).

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1681 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 20:01:01 »
przyjechała dziś do mnie paczuszka z tantis. komiksy zapakowane w folię bąbelkową, na szczęscie same miękkie okładki więc nic im się nie stało ale pewnie nic w HC bym nie brał. bardzo fajne rabaty mają, do tego darmowa wysyłka z allegro smart.

Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1682 dnia: Wt, 09 Czerwiec 2020, 00:43:26 »
A właśnie miałem pytać, jak teraz pakują...chciałem ciężki tom w twardej oprawie zamawiać. Ech, źyzń priaklataja :/
,, - Eeeeech.''

Offline gabor2

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1683 dnia: Wt, 09 Czerwiec 2020, 18:53:22 »
Mi w poprzednim tygodniu tantis wysłał 12 grubasów w twardej oprawie. Wszystko w foli bąbelkowej i kartonie na zewnątrz. Przesyłka do paczkomatu. Zero uszkodzeń, wszystkie pozycje igła.

Offline stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1684 dnia: Wt, 09 Czerwiec 2020, 18:55:33 »
Tantis ostatnio pakuje gorzej, ale dalej wystarczająco. Raz reklamowałam uszkodzenie, odbiór kurierem bez żadnych problemów i wymiana na nowy.

Offline nayroth

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1685 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 19:46:42 »
Tantisowa paczka wczoraj odebrana z paczkomatu. Wszystko w idealnym stanie :)

Technika pakowania prosta ale skuteczna: dobrze ułożone albumy, ściśle przylegajace, całość owinięta folią bąbelkową, tak że nic nie latało luźno w kartonie. Solidnie, może nie pancerne, ale też nie musiał być aż takie, bo nikt sie nad paczką nie pastwił i dotarła bez żadnych uszkodzeń. Może kurierzy i sortownia mi się trafili dobrzy tak jak magazynowi w hurtowni, tak czy siak zasługują na pochwałę :)   

Online Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1686 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 21:17:18 »
U mnie podobnie

Offline Benson

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1687 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 19:27:55 »
U mnie Tantis też znowu nie zawiódł, chociaż gdy widzę paczkę i ją otwieram, mam złe przeczucia. Trzy twarde (Hrabia Skarbek, nowy Kick-Ass i ta książka o Wiedźminie) zapakowane razem w trochę folii bąbelkowej i wrzucone do trochę za dużego kartonu. No ale znowu igła :)

Online James88

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1688 dnia: Pn, 15 Czerwiec 2020, 10:05:05 »
Muszę pochwalić Tantis - 10 paczek, w każdej po 2 Thorgale - karton, bąbelki, wszystko doszło w stanie idealny.

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1689 dnia: Wt, 16 Czerwiec 2020, 11:08:37 »
Paczka z Ameo.pl, oklejona uwaga szkło, w środku folia bezbelkowa 8 pozycji, z czego 5 na twardo, wszytko dojechało w całości "rogami można by chleb kroić"

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Night wolf

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1690 dnia: Wt, 16 Czerwiec 2020, 15:55:40 »
Odebrałem pierwsze 5 zamówień bezpośrednio w Smyku. Pakowanie znacznie lepsze niż z dostawy kurierem. Tylko w dużych paczkach były wypełniacze z czego tylko w jednej komiksy były owinięte folią. Wszystkie komiksy przyszły w stanie idealnym. Jutro druga tura.
Kalkulator Egmontu
Przeczytane: 961 z 1492 (64,41%) // Do przeczytania: 531 (35,59%) stan na 11.02.2020
Goodreads

Offline poxi

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1691 dnia: Wt, 16 Czerwiec 2020, 18:04:52 »
Smyk 5 zamówień po 3szt. Odbiór osobisty w sklepie.
Pakowanie losowe. Były komiksy ładnie, ciasno zapakowane w składaną tekturę, jak i podwójnie za duży karton z większą ilością powietrza niż komiksów.
9 komiksów w stanie idealnym.
3 lekko ubite.
3 konkretnie przetrącone.
« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Czerwiec 2020, 18:25:22 wysłana przez poxi »

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1692 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 14:48:41 »
Smyk 6 zamówień, 3 odbiór w smyku, 3 paczka w ruchu. Pakowanie tragiczne, w smyku marginalnie lepiej bo pudełka były w miare spasowane i nikt nimi nie rzucał, ale i tak mnóstwo luzu w środku i jak było jakieś wypełnienie to znacznie za mało żeby robiło róznice. Partia z ruchu tragicznie, porozrywane paczki, za duże komiksy wepchnięte do środka tak że rogi wychodzą przez dziury poza paczkę, pudełka o połowe za duże, praktyczny brak wypełnienia. I tak cud że komiksów obiło się tylko parę, z czego jeden mocniej. Nie reklamuje bo normalnie używki w tych cenach w gorszym stanie kupuje, ale jak komuś zależy to nie polecam zakupów.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Lafar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1693 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 15:23:32 »
U mnie wszystko przyszlo (6 zamówień, inpost), wielkie otwieranie dopiero w piątek ale dzisiaj musiałem otworzyć jedną bo była rozdarta. Włożona do paczkomatu tak, że trzeba było się zaprzeć nogami żeby ją wydrzeć. Komiksy jednak przetrwały, jeden z trzech tylko leciutko zagięty róg ma. Oprócz tego książeczki dla dzieci też zamówiłem w jednej paczce, z racji tego, że niewymiarowe były zapakowane dużo gorzej (dwie z boku paczki, dwie na dole i jakiś śmieszny balon z powietrzem włożony) ale też wszystkie przeżyły. Na kilkadziesiąt zamówień zawiodłem się na inpoście dopiero 2 razy.

Offline death_bird

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1694 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 16:03:09 »
Partia z ruchu tragicznie, porozrywane paczki, za duże komiksy wepchnięte do środka tak że rogi wychodzą przez dziury poza paczkę, pudełka o połowe za duże, praktyczny brak wypełnienia.

Czyli to robota kurierów.
Odebrałem dwie w sklepie. Stan paczek bez zarzutu. Komiksy w dopasowanym pudełku bez wypełniaczy. Książki w niedopasowanym pudełku z poduszkami powietrznymi na wierzchu. Do stanu zawartości nie mam żadnych uwag.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".