Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 393815 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1665 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 20:05:36 »
Zauważyliście, że z Mestro zniknął Egmont?

a z ceneo Tantis (przynajmniej  u mnie)

Na profilu Ceneo tantisa jest info, że wstrzymali prezentację oferty tantis dnia 22 maja 2020 roku. Może zrezygnowali bo tam za każdy, nawet pusty klik się płaci

Takie samo info wisiało odnośnie Mestro od lutego. W praktyce doklejając końcówkę linku rabat i tak wskakiwał.

O cholera. Zauważyłem to, próbując w tym tygodniu skompletować zamówienie i tak coś czułem, że to nie przypadek. Niepokojące wieści, nie wiem co mi teraz zostanie, czytam.pl chyba tylko :(

Offline nayroth

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1666 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 20:33:41 »
Moje pierwsze zakupy w AMEO.PL udane.

Ceneo podpowiedziało że na nowości Egmontu tam bedzie dobra cena, więc z lekka ryzykując bo to jakiś nowy sklep chyba, zamówiłem u nich swój majowy pakiecik. W koszyku co prawda musiałem raz czy dwa dodawać i usuwać przedmioty, bo wskakiwała wyższa cena, ale udało sie i dzisiaj przyszła wielka paczka.

Stan wszystko igiełki  :)  Owinięte wprawdzie luźno folią bąbelkową ale zastosowane wypełniacze/dociskacze w kartonie, i to wystarczyło w zupełności. Napisałem im w komentarzu do zamówienia że prosze o ładne egzemplarze bo komiksy dla kolekcjonera i na prezent, nie wiem czy to miało wpływ ale ogólnie całość na plus.
PS.: darmowa przesyłka u nich dopiero od 350zł więc bardziej opłaca się średnie-większe zamówienia robić.
PS2.: Upusty rzedu 39% wiec solidnie aczkolwiek bez szału   
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Maj 2020, 20:45:18 wysłana przez nayroth »

martinezpl

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1667 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 21:43:06 »
O cholera. Zauważyłem to, próbując w tym tygodniu skompletować zamówienie i tak coś czułem, że to nie przypadek. Niepokojące wieści, nie wiem co mi teraz zostanie, czytam.pl chyba tylko :(
Jak Ci wyczyściło rabaty z ceneo to spróbuj na karcie produktu wkleić na koniec adresu:
"?ref=ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral" (bez cudzysłowia). Powinny wskoczyć rabaty

ramirez82

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1668 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 22:01:56 »
Dzięki!

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1669 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 22:09:33 »
  Idą ceny w górę i tyle, handel komiksami nie idzie w dziesiątki tysięcy egzemplarzy i nie przynosi takich dochodów aby księgarniom się chciało użerać z panami typu "tragedia dziewięć zamówiłem, siedem do zwrotu, ale ja ich nauczę". Nikt się niczego uczył nie będzie, odbiją sobie na klientach.
  "No i panie, kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy. To są nasze pieniądze proszę pana."
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Maj 2020, 22:25:57 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1670 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 00:36:36 »
Dzisiaj jeszcze składałem zamówienie w Tantis i promka Ceneo wchodziła. Jak to wyłączą, to chyba najbardziej opłacalna będzie ta nowa księgarnia albo taniaksiążka. Ktoś sprawdzał, czy cashback Goodie jest akceptowany jeżeli korzysta się z obniżonych cen z Ceneo?

Offline Kry

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1671 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 08:32:18 »
Jak myślicie do kiedy bedzie dziłał ten doklejany link?
Bo na stałe to chyba sie nie utrzyma?
Ex

ramirez82

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1672 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 08:39:57 »
Na razie trzymam kciuki, aby działał chociaż aż zdążę zrobić zamówienie na czerwcowy pakiet Egmontu + ostatnie Fistaszki i Trzeci Testament: Juliusz ;)

Offline Kry

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1673 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 08:56:10 »
Też mam nadzieje na czerwcowy egmont
Troszke lipa tantis był najbardziej opłacalny

Offline vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1674 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 09:13:06 »
Ktoś sprawdzał, czy cashback Goodie jest akceptowany jeżeli korzysta się z obniżonych cen z Ceneo?
Nie wchodzi.

Offline Konrad

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1675 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 11:39:04 »
@vision2001
Dlaczego przez Ceneo miałoby nie wchodzić? Chyba że chodzi Ci o Tantis którego nie ma w Goodie. Bo np. w TaniejKsiążce obniżam ceny komiksów linkami z Ceneo a gdy już mam gotowy koszyk to wtedy używam Goodie, przekierowuje mnie na stronę i prawie zawsze mi potem automatycznie nalicza cashback, a jeśli nie to zawsze można ręcznie zgłosić brakującą transakcję.
Żeby nie było, kilka moich ostatnich wypłat:


Offline vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1676 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 13:16:16 »
@vision2001
Dlaczego przez Ceneo miałoby nie wchodzić? Chyba że chodzi Ci o Tantis którego nie ma w Goodie.
Też mogło tak być. Ale chyba przez goodie też robiłem taki zakup i nie weszło. U Ciebie widzę jakąś większą kombinatorykę.

Tu jest wyciąg z regulaminu goodie.pl

Cytuj
Z uwagi na wykorzystywaną przez Usługodawcę technologię, w celu prawidłowego naliczenia Użytkownikowi Punktów Cashback, w czasie pomiędzy kliknięciem w link, o którym mowa w ust. 4 pkt. 2, a złożeniem zamówienia oraz i) w przypadku płatności z góry – momentem powrotu na stronę sklepu internetowego Partnera po dokonaniu płatności, lub ii) w przypadku płatności przy odbiorze – momentem wyboru takiej formy płatności, Użytkownik nie może:

-    korzystać z oprogramowania lub funkcjonalności uniemożliwiających śledzenie przekierowań po kliknięciu na link, chyba że odblokuje taką możliwość,
-    korzystać z innych stron internetowych, w szczególności alternatywnych stron internetowych oferujących kupony, rabaty, zniżki i tym podobne oraz strony programów afiliacyjnych, z wyłączeniem stron umożliwiających dokonanie płatności za towar lub usługę zakupione w ramach Okazji Cashback,
-    odświeżać strony internetowej sklepu internetowego Partnera, do której Użytkownik został przekierowany po dokonaniu czynności określonych w ust. 4 pkt. 3.
Hmmm...

Zatem pojawia się pytanie: zgłaszałeś brak naliczenia automatycznego i w ramach reklamacji i przyznali Ci środki i je wypłaciłeś?
Poza tym - doklejałeś link z ceneo do karty produktu? Może ich system ma buga i tego właśnie nie zauważa, a korzystanie bezpośrednio z ceneo powoduje konieczność ręcznego zgłoszenia transakcji?

noniewiem

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1677 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 14:54:05 »
u mnie goodie bez problemu nalicza gdy wchodzę przez ceneo :)

Offline vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1678 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 14:58:03 »
Dzieki za info. Dobrze wiedziec.

Offline Dracos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1679 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 15:56:15 »
Ja np dodaję rzeczy do koszyka przez ceneo jak już wszystko mam używam goodie i wtedy tylko klik w koszyk i płatność, żadnego doklejania linku.