Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391806 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Online freshmaker

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1575 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 09:40:29 »
ciąg dalszy zabawy z nieprzeczytane - opóźniają zamówienia, wciskają kit na infolinii, że już już są pozycje w magazynie. odpisują z BOK merlin.pl z pytaniem czy wysłać wszystkie dostępne pozycje, po czym wysyłają 2 z 6ciu. bajzel na kółkach.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1576 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 12:08:02 »
Panowie, tu potrzebna jest pełna konsekwencja - doskonale wiadomo które sklepy są do d..., a jednak w dalszym ciągu zawsze ktoś się skusi na promocję, a później dramaty się powtarzają ;)

Online freshmaker

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1577 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 12:10:36 »
ja wiedziałem żeby np merlina omijać szerokim łukiem, nie miałem świadomości że nieprzeczytane to ta sama firma. w zeszłym roku zamawiałem kilka rzeczy w nieprzeczytane i było ok.

Offline Rafa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1578 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 12:15:04 »
A ja z Merlina zawsze byłem bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem żadnej wtopy, biorąc u nich różne rzeczy (płyty, filmy, książki, zabawki), aż do feralnego marca 2020 r.

Offline Murazor

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1579 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 17:24:48 »
Smyk po raz pierwszy i ostatni. Reklamowane produkty odebral kurier po... 7 mailach, bo szok jak to kurier ma odebrac. W kazdym mailu prosilem o wymiane na nowe, tym samym kurierem. Dzisiaj przyszedl mail, ze zgodnie z moim żądaniem zwrocili mi pieniadze.  ::)

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1580 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 18:21:34 »
Ze Smykami ino odbiór osobisty i płatne przy odbiorze! ;) Jeśli nie ma takiej możliwości, to szkoda zachodu i nerwów.

Online vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1581 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 23:45:04 »
Ze Smykami ino odbiór osobisty i płatne przy odbiorze! ;) Jeśli nie ma takiej możliwości, to szkoda zachodu i nerwów.
Eeee... Ja to 3 komiksy Muchy brałem ze Smyka i tylko jeden przyszedł bez folii, ale nie wygląda, by był czytany. Nic nie uszkodzone, ale faktem jest, że zapakowali w duży multimail, że jeden komiks ślizgał się po dwóch, które leżały niżej.

Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1582 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 10:03:54 »
Drodzy towarzysze zwiadowcy, czy ktoś z was zamawiał w bookbook ostatnio? Jak wygląda sprawa terminowości i opakowania?
,, - Eeeeech.''

Online freshmaker

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1583 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 11:40:39 »
finał przygody z nieprzeczytane - dostałem zwrot za anulowane zamówienie i za pozycje niedostępne w tym zamówieniu które otrzymałem. usunąłem konto z serwisu, przy okazji wywaliłem konta z innych księgarni internetowych z tej grupy czyli mestro i merlin.

Offline FloreK

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1584 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 11:43:39 »
finał przygody z nieprzeczytane - dostałem zwrot za anulowane zamówienie i za pozycje niedostępne w tym zamówieniu które otrzymałem. usunąłem konto z serwisu, przy okazji wywaliłem konta z innych księgarni internetowych z tej grupy czyli mestro i merlin.

Ja z Mestro nigdy nie miałem problemów, ale od wczoraj nie mają chyba nic z Egmontu w ofercie. W Tantisie też jakieś mniejsze rabaty niż zazwyczaj... źle się dzieje. :(

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1585 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 12:12:57 »
  Anulowałem zamówienie filmów w merlinie i dodzwoniłem się bez problemu a zwrot pieniędzy otrzymałem na drugi dzień. Brak przesyłki nie z ich winy, bo zamówione filmy poznikały właściwie wszędzie, na Gandalfie też anulowano mi zamówienie. Osobiście mam nadzieję, że dojdą z obecną sytuacją do ładu i składu i się utrzymają. Raz to jednak kawał historii polskiego handlu w internecie, dwa nigdy nie miałem problemu z zamówieniami od nimi, jakimś pakowaniem, edycją zamówień i tym podobnymi rzeczami, chociaż jak sprawdziłem historię zamówień to w zeszłym roku tylko cztery paczki od nich, z czego tylko dwa to książki i komiksy.
  W tantisie, takie ceny to już od początku roku, czasy kiedy zamówienie zaczynało się dogadywać od 42% już minęły. Teraz standard 38%-39%. Lepiej to już było. Zresztą ja bym nie narzekał specjalnie to i tak jest tanio. Właśnie oglądam dzisiaj odebrane "Multiversum" i te 88 złotych za takie wydanie to jest bardzo mało. Mieszkańcy bardziej cywilizowanych krajów o takich wydaniach w takich cenach mogą tylko pomarzyć. Oczywiście my możemy pomarzyć o ich zarobkach więc i tak jesteśmy w plecy, ale zawsze jest się czym pocieszyć.
  Na koniec zamówienie od tantisu za ponad 900 złotych, paczka wyglądała jakby dopadło ją stado rozwścieczonych psów, jedna warstwa folii bąbelkowej dookoła wszystkiego. Mi takie rzeczy nie przeszkadzają ale tych o słabych nerwach ostrzegam.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1586 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 12:35:17 »
finał przygody z nieprzeczytane - dostałem zwrot za anulowane zamówienie i za pozycje niedostępne w tym zamówieniu które otrzymałem. usunąłem konto z serwisu, przy okazji wywaliłem konta z innych księgarni internetowych z tej grupy czyli mestro i merlin.

Krwawe rozwiązanie. Myślę, że grupa już się po tym nie podniesie. A może lepszym pomysłem byłoby usunięcie kont ze wszystkich polskich księgarni internetowych? Zemsta byłaby wtedy totalna!

Offline Koalar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1587 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 12:43:06 »
To ciekawe, że w Mestro brakuje dużo komiksów Egmontu, bo taniaksiazka.pl też ma duże braki w komiksach m.in. Egmontu. Jakiś ogólny kryzys w hurtowniach czy co?
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1588 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 12:53:29 »
Na to wygląda, w tantisie i paskarzu to samo.

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1589 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 13:15:08 »
To już od jakiegoś tygodnia tak wygląda.
Twój komiks jest lepszy niż mój